Zaručené doručení před Dnem otců

Klip na dudlík se jménem a potiskem

řetízek na dudlík
177 Kč
Množstevní slevy

Zvolte si jednu možnost
Podrobnosti
 • Rozměry: 4ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Ideální, aby se dudlík neztratil.
 • K dispozici ve 3 barvách.
 • Přidejte jméno, fotku nebo vzor.
 • ID: #14948-29983
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Návod k použití

 • Před každým použitím a po něm ho důkladně umyjte neutrálním mýdlem a opláchněte velkým množstvím vody.
 • Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, nevyvařujte a nedávejte do mikrovlnné trouby.
 • Pokud se nepoužívá, skladujte ho na čistém a suchém místě.
 • Nevystavujte je přímému působení světla nebo zdrojů tepla..

Přizpůsobený řetízek na dudlík

Objevte klasiku a vytvořte pro své dítě dokonalý přizpůsobený řetízek na dudlík. Oblast klipu lze personalizovat kresbou, fotografií nebo jménem podle vlastního výběru. Když jsou doma malé děti, je to nutnost, protože tak ho budou mít vždy u sebe a neztratí ho.

Pokud nevíte, jak vytvořit personalizovaný řetízek na dudlík,je to s naším editorem velmi snadné, protože je velmi intuitivní. Stačí jen zapojit fantazii a přizpůsobit si ho od základu podle svých představ nebo si vybrat některou z našich předpřipravených šablon a minimálně je upravit. Můžete kombinovat různé prvky a dosáhnout tak jedinečného designu.

Tento řetízek má na jednom konci je klip pro připevnění k oděvu a na druhém konci háček s pojistkou pro uchycení dudlíku. K dispozici je také ve třech různých barvách: modré, růžové nebo bílé. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce, a přidejte krásný design, který v jiných obchodech nenajdete.

Přizpůsobený řetízek na dudlík

Tento personalizovaný řetízek na dudlík se jménem můžete darovat v balení společně s dudlíkem a pouzdrem na dudlík. Všechny tyto produkty najdete na našich webových stránkách a můžete si je také přizpůsobit podle svých představ. Můžete použít stejný design, který se k sobě hodí, nebo udělat něco jiného. Tento řetízek na dudlík je ideálním dárkem pro těhotné ženy, novopečené maminky a novorozence.

Proč používat řetízek na dudlík

Jde o to, aby děti, které nosí dudlík, měly řetízek s dudlíkem vždy připevněný k oblečení, aby ho nikdy neztratily. Hodí se zejména v jeslích a mateřských školách, aby dudlík nespadl a neztratil se. Pokud se navíc dudlík uvolní, lze okamžitě identifikovat majitele řetízku, protože je opatřen jménem dítěte. Jedná se rovněž o hygienické opatření, protože je vyloučeno, aby si dítě spletlo řetízek na dudlík, a tedy i přiložený dudlík, a omylem jej dalo jinému dítěti.

Přizpůsobené řetízky na dudlí v různých barvách

Způsob personalizace

Váš návrh, fotografii nebo text vytiskneme přímo na výrobek pomocí netoxických barev. Vzhledem k tomu, že se personalizuje přímým tiskem a ne pomocí vinylů nebo samolepek, je doba trvání personalizované plochy mnohem delší.