Personalizovaná zarámovaná puzzle

puzzle
1 014 Kč
Doručeno mezi 25-26. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 11 hodinami 29 min.

Tvar
Rozměry
Barva rámu

Podrobnosti

  • Rozměry: 40,5 cm (šířka) x 30,5 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Nabízíme několik barev rámu.
  • Materiál rámu: hliník.
  • Prodává se smontované na samolepicí desce.
  • Nelze rozebrat. Ideální jako dekorace na stěnu.
  • ID: #793-240
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Zarámovaná puzzle pro dekoraci stěn

Fotografie jsou vždy tou nejlepší volbou pro výzdobu každého domova. Ale pokud chcete zvolit něco jiného, vyberte si naše personalizovaná zarámovaná puzzle s fotografií. Je to alternativa ke klasickému obrazu, navíc mu můžete dodat váš osobní dotek.

Je k dispozici v několika různých velikostech a počtech dílků, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro váš domov. Zasíláme ho již složené a zarámované, připravené k zavěšení. Sklo není součástí. Navíc si můžete vybrat barvu hliníkového rámu ze široké škály. Tak si můžete vybrat tu barvu, která bude nejlépe ladit s designem a místem, kam puzzle umístíte.

Můžete si ho navrhnout s textem nebo fotografií, kterou chcete; nebo pokud tomu dáte přednost, vyberte si jakoukoli z našich předpřipravených šablon. Personalizace, kterou provedete, bude umístěna na samolepicí desku. Nelze ho rozebrat, protože je navrženo jako dekorativní prvek. Pokud jste vášnivým fanouškem puzzle, neotálejte a vyzdobte si váš domov nejoriginálnějším způsobem.

Ozdobte svou zeď originálním způsobem

Personalizovaná zarámovaná puzzle jsou jedinečným a originálním způsobem, jak darovat speciální vzpomínku. Personalizací puzzle s vaší fotografií vytvoříte jedinečný dekorativní obraz, který může být klíčovým prvkem ve výzdobě jakéhokoli domova. Nicméně, darování personalizovaného zarámovaného puzzle, připraveného k zavěšení na zeď, má ještě více pozitivních aspektů.

Detail rámu personalizovaných rámovaných puzzle

Zaprvé jsou zarámovaná a připravená k zavěšení, tudíž se jedná o snadný a rychlý způsob, jak vyzdobit jakýkoli pokoj. Nemusíte si dělat starosti a hledat vhodný rám a nebo řešit, jak ho pověsit na zeď, všechno už je připraveno. Navíc puzzle mají profesionální a elegantní vzhled, což je skvělá volba pro jakoukoli místnost v domě nebo k výzdobě kanceláře.

Další výhodou, když darujete zarámované puzzle připravené k zavěšení je, že se jedná o jedinečný a kreativní způsob, jak vystavit vaše oblíbené fotografie. Ať už je to fotografie z vaší dovolené na pláži, obrázek z vaší svatby nebo fotka vašeho domácího mazlíčka, přeměnit ji na personalizované zarámované puzzle ji promění v jedinečné umělecké dílo, které může být vystaveno kdekoliv. Navíc personalizovaná zarámovaná puzzle mohou být jedinečným způsobem, jak ukázat vaše fotografické nebo umělecké dovednosti.

Nakonec, darování personalizovaného zarámovaného puzzle, připraveného k zavěšení na zeď, je jedinečným a emocionálním způsobem, jak prokázat vaši lásku někomu speciálnímu. Ať už jde o narozeniny, výročí, Vánoce, Den matek, Den otců nebo jakoukoli jinou zvláštní příležitost, personalizované zarámované puzzle je jedinečný a vzrušující způsob, jak prokázat vaši úctu a lásku.