Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Taška shopper s potiskem

taška
602634 Kč
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 41 min.

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 50 cm (šířka) x 38 cm (výška) x 8 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Přizpůsobitelné na obou stranách.
  • Látka typu koženka.
  • S praktickými hnědými koženkovými uchy.
  • Objem: 32 litrů.
  • ID: #14066
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná koženková taška s uchy

V dnešní době mají nejmódnější tašky velký objem. A není divu, protože při každodenním stresu s sebou musíte nosit spoustu věcí. Proto je tato velká personalizovaná taška přesně to, co potřebujete. Má obdélníkový tvar a praktická ucha, takže ji můžete nosit přes rameno nebo v ruce.

Vyniká jako personalizovaná víceúčelová taška, protože si ji můžete vzít na nákup, do třídy, do kanceláře nebo kamkoli budete chtít. Má velký objem: přibližně 32 litrů, takže v něm můžete pohodlně a prakticky přenášet všechny své věci. Navíc si můžete vybrat model, který vám vyhovuje: tašku se zipem nebo otevřenou tašku bez zipu.

Je vyrobena z koženky, ale rozdíl je nepochybně v tom, že si ji můžete navrhnout přesně podle svých představ. Nabízíme vám několik šablon, pomocí kterých si ji můžete přizpůsobit, ale máte naprostou svobodu vytvořit ji od začátku a navrhnout ji na obou stranách s vašimi oblíbenými fotografiemi, kresbami nebo texty.

Jelikož se jedná o tak praktický model, je ideální jako dárek pro každou příležitost, protože jakmile jej obdržíte, budete jej moci hojně využívat. Vytvořte si vlastní a získejte exkluzivníkoženkovou taškuprotože žádnou jinou takovou nenajdete.

Rozměry jsou přibližné a mohou se po procesu stříhání a tisku mírně lišit.

Pokyny pro praní

Tento výrobek nevyžaduje velkou námahu při mytí, protože jej lze snadno vyčistit vlhkou utěrkou. Není vhodné do pračky.

Přizpůsobená taška shopper

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Certificado OEKO