Zaručené doručení před Dnem otců

Flash disk s vlastním potiskem

fleška
431 Kč
Množstevní slevy

Model
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 5,8 cm (šířka) x 1,9 cm (výška) x 0,9 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • K dispozici je 6 barev: černá, bílá, modrá, zelená, červená a dřevěná.
  • Materiály: plast a kov.
  • USB 2.0.
  • Kapacita: 16 GB.
  • Personalizováno na jedné straně.
  • ID: #13813-11202
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované flešky USB

Pokud nechcete vyčerpat kapacitu pevného disku počítače, je nejlepší začít používat USB flash disky s vlastními fotkami.Tímto způsobem můžete uvolnit informace na disku a mít kopii uloženou na bezpečnějším místě, abyste v případě poruchy počítače měli nejdůležitější soubory uložené tam. Naše personalizované USB flash disky mají velkou kapacitu, takže na ně můžete uložit jakýkoli typ souboru.

Jak si přizpůsobit USB flash disk

Pokud jste se rozhodli, že si ji pořídíte, stačí najít text, logo nebo obrázek, který na ni chcete umístit, a my vám ji vytiskneme v plné barvě. Na jedné straně jsou personalizované..

Můžete si navrhnout vlastní USB bez minimálního množství objednávky. Máme mnoho předpřipravených šablon, takže si můžete vybrat tu, která se vám líbí, a pokud jste kreativnější, můžete použít náš editor, kde si můžete vytvořit požadovaný design. V našem internetovém obchodě si můžete upravit a zakoupit personalizovaný pen disk a před dokončením objednávky si můžete prohlédnout náhled, jak bude vypadat.

Personalizované USB flash disky

Jedná se o velmi oblíbený dárek k Vánocům nebo narozeninám. Lze je však použít i jako dárek pro učitele na konci roku, protože se navíc jedná o levné personalizované USB flash disky.

USB jako dárek na svatbu

Velmi oblíbený je také svatební dar v podobě propisovací tužky, na níž jsou napsána jména nebo iniciály ženicha a nevěsty, datum svatby nebo malá ikona. Tímto způsobem získáte personalizovaný USB flash disk na svatbu jako dárek pro všechny hosty. Kromě toho, že je to unisex dárek, je velmi užitečný.

Personalizovaný USB flash disk na svatby

Personalizované plastové USB flash disky

Klasické USB flash disky v našem katalogu: plastové USB flash disky. Naše personalizované plastové USB flash disky mají velkou kapacitu (16 GB), takže na ně můžete uložit jakýkoli typ souboru. Tento výrobek má kovový kryt otočný o 360 stupňů a nemá žádné víčko, takže se nikdy neztratí. Tento typ rotujícího USB flash disku je také známý jako Twister nebo Razor USB Flash Drive.

Barevné provedení pro každého

Vyberte si ze šesti různých barev: černé, zelené, červené, bílé, modré a dřevěné. Sami se rozhodněte, který z nich nejlépe vyhovuje vašemu designu. Můžete si koupit jeden kus, jako dárek pro osobu, kterou chcete, nebo máme také slevy na množství, pro objednávky levných reklamních USB disků, firmy, akce atd.

Můžete si navrhnout vlastní plastové USB bez minimálního množství. Máme mnoho předpřipravených šablon, ze kterých si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí, a pokud jste kreativnější, můžete použít náš editor, kde si můžete vytvořit design podle svých představ.

Personalizovaný plastový flash disk

Jedná se o velmi oblíbený dárek pro firmy nebo reklamní dárek, protože díky výše uvedeným množstevním slevám můžete při objednání několika stejných kusů pořídit levné personalizované USB flash disky.

Personalizované klíčenky USB jsou užitečné zejména pro studenty, ale také pro každého, kdo má počítač. Náš má malý otvor, takže ho můžete zavěsit například na klíče, abyste ho neztratili.

USB ve tvaru kreditní karty

Před lety vám každý říkal, že důležité je mít u sebe tužku a papír. Dnes, i když stále existují romantici, kteří je nosí s sebou, se více přiklánějí k USB flash diskům. Jsou velmi praktické, protože ať už jste v kanceláři, nebo u přátel, může nastat situace, kdy budete potřebovat vzít s sebou dokumenty, fotografie nebo videa. Pro takové situace je ideální tento flash disk ve tvaru kreditní karty.

Díky své velikosti a tloušťce ji můžete mít v peněžence nebo kabelce spolu s ostatními kartami. Nezabírá mnoho místa ani neváží, takže budete mít tento praktický USB flash disk vždy po ruce. Má velkou kapacitu: 16 GB,, což je více než dost pro přenášení tisíců dokumentů nebo jakéhokoli typu souborů.

Rozdíl však nepochybně spočívá v možnosti přizpůsobení, které do něj můžete zahrnout. Lze ji přizpůsobit na jedné straně v plné barvě a na 100 % povrchu. Na kartu USB můžete umístit své oblíbené fotografie, text, logo nebo si vybrat některou z našich předpřipravených šablon.

Boční strana flash disku je otočná, takže jej lze snadno vložit do požadovaného počítače nebo zařízení. Když ji chcete zvednout, stačí ji otočit a bude plně integrovaná do karty.

Personalizovaná karta USB

Neomylný reklamní dárek

Je to ideální výrobek pro osobní použití, ale také jako reklamní dárek na akcích nebo jako firemní dárek pro přilákání nových zákazníků a budování jejich loajality. Stačí, když si ji přizpůsobíte svým logem a obchodními údaji, aby na vás stále mysleli.

Často se také používá jako dárek pro hosty při událostech, jako jsou svatby, křtiny a svaté přijímání. Na jednu stranu můžete umístit fotografii protagonisty události a na druhou stranu datum, místo oslavy, ilustraci... Pokud se chystáte zakoupit mnoho stejných kusů, máme množstevní slevy, aby byla vaše objednávka výhodnější.

Personalizovaný flash disk 100% ze dřeva

Každodenní používání USB pendrive v práci, v kanceláři, ale také doma a na univerzitě je stále běžnější. Je to jednoduchý a rychlý způsob ukládání a přenášení dokumentů, obrázků, videí a všech druhů souborů. Doporučujeme náš praktický otočný dřevěný USB flash disk.

Má kapacitu 16 GB, takže s sebou můžete nosit všechny druhy souborů. Nejlepší však je, že ji můžete na jedné straně navrhnout v plné barvě, jak si přejete. Můžete na něj umístit fotografie, návrhy, texty, data, loga nebo si vybrat některou z našich předpřipravených šablon a minimálně je upravit.

Nemá kryt, ale jeho kryt se otáčí o 360 stupňů, což je výhoda, protože ho nikdy neztratíte. Tento typ rotujícího USB flash disku je také známý jako USB flash disk s kapesním nožem nebo personalizovaný dřevěný Twister.

Personalizované USB ze dřeva

Celý povrch je vyroben ze dřeva, a to jak kryt, tak otočný kryt, což z něj činí jedinečný a velmi originální model. Je ideální jako dárek pro hosty na svatbách, křtinách a svatém přijímání, protože se jedná o praktickou drobnost, kterou budou moci využít a která nezůstane ležet v šuplíku.

Hodí se také jako reklamní dárek pro firmy nebo firemní akce pro účastníky, na který lze umístit logo nebo název akce.

Dřevěný flash disk s magnetickým krytem

Tento dřevěný USB flash disk je pravděpodobně nejstylovějším flash diskem, který můžete najít. Vnější kryt je celý vyroben ze dřeva a jeho uzávěr je tvořen magnetickým uzávěrem, takže je dokonale uzavřený a velmi bezpečný a můžete si ho vzít kamkoli chcete.

Nejlepší na tom je, že si ji můžete na jedné straně přizpůsobit podle svého přání krásnou kresbou, fotografií nebo textem. Nabízíme vám také různé předpřipravené šablony, které si můžete snadno přizpůsobit. Vzhledem k tomu, že je kryt vyroben ze dřeva, je výsledný vzhled elegantnější než u jiných standardních flash disků, což z něj činí originální a kvalitní dárek.

Má kapacitu 16 GB, na kterou můžete ukládat nejrůznější dokumenty, fotografie, videa, soubory atd. Díky jeho praktické velikosti ho můžete nosit stále u sebe, protože nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat.

Přestože je možné jej zakoupit od jednoho kusu, jedná se o velmi oblíbený produkt pro velké reklamní akce firem, a to s jejich logem a údaji. Opakuje se však i při intimnějších událostech, jako jsou svatby, křty a přijímání. Můžete na ně napsat datum a jména protagonistů, aby vaši hosté měli kvalitní a velmi praktický dárek.

Personalizované dřevěné otočné USB