Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizované peněženky

Peněženka, malá nebo velká, která je lepší?

Jestliže je ve vašem každodenním životě nějaký nezbytný doplněk, pak je to peněženka. Jsou to velmi praktické předměty, které nosíte stále u sebe nebo v kabelce a které vám umožní pohodlněji organizovat a mít u sebe peníze a karty. Existuje mnoho modelů, takže může být obtížné se rozhodnout.

V této kategorii jsme shromáždili všechny naše personalizované peněženky. Podle svých potřeb si vyberte jeden nebo druhý model. Některé z našich personalizovaných peněženek mají malou přihrádku na mince, což z nich činí nejkompletnější výrobek.

Peněženky s fotografií

Personalizované peněženky s fotografií jsou velmi praktické a mladistvé. Jedinou nevýhodou je jejich malá velikost, ale zároveň to může být výhoda, pokud nemáte v batohu nebo tašce mnoho místa.

Kulatá plátěná peněženka je naším nejlepším modelem, protože má ideální velikost a výhodou je, že si ji můžete navrhnout s fotografiemi nebo texty, které chcete. Lze ji personalizovat na jedné straně a je možné ji i prát. Je to dárek pro děti, který jim pomůže naučit se, jak s penězi hospodařit, ale také pro dospělé, protože někteří lidé dávají přednost tomu mít mince na jedné straně a bankovkám na druhé.

Peněženky s fotografií

Mezi našimi zákazníky jsou nejoblíbenější personalizované fotopeněženky. Jsou k dispozici z různých materiálů: imitace kůže, plátno a džínovina. K dispozici jsou také v různých tvarech a velikostech a vždy si je můžete co nejvíce přizpůsobit. Tento poslední aspekt je to, co bude odlišovat vaši peněženku od všech ostatních.

Většina z nich má přihrádky na mince, kreditní karty, bankovky, občanku a další potřebné věci. Ne všechny mají všechny přihrádky, proto se pečlivě rozhodněte, který model potřebujete pro svůj každodenní život. Vyberte si normální nebo suchý zip, nebo magnetický uzávěr, prostě to, co bude nejlépe vyhovovat vašim představám.

Tyto peněženky lze také opatřit fotografií, obrázkem nebo textem podle vašeho výběru. Využijte svou představivost a navrhněte si exkluzivní model.