Personalizované portmonky a peněženky

Portmonka nebo peněženka, co je lepší?

Jestli je ve vašem každodenním životě nějaký nezbytný doplněk, pak je to peněženka nebo portmonka. Jsou to velmi praktické předměty, které nosíte stále u sebe nebo v kabelce a které vám umožní pohodlněji organizovat a přenášet peníze a karty. Existuje mnoho modelů, takže může být obtížné se rozhodnout.

V této části jsme shromáždili všechny naše personalizované peněženky a portmonky.Podle svých potřeb si vyberte jeden nebo druhý model. Některé z našich personalizovaných peněženek mají malou přihrádku na mince, což z nich činí nejkompletnější položku.

Portmonky s fotkou

Personalizované portmonky s fotkou jsou velmi praktické a mladistvé. Jedinou nevýhodou oproti peněženkám je jejich malá velikost, ale zároveň to může být výhoda, pokud nemáte v batohu nebo tašce mnoho místa.

Kulatá plátěná portmonka je naším nejlepším modelem, protože má ideální velikost a výhodou je, že si ji můžete navrhnout s fotografiemi nebo texty, které chcete. Lze ji jednostranně přizpůsobit a lze ji prát. Je to dárek pro děti, který jim pomůže naučit se, jak si obstarat peníze. Ale také pro dospělé, protože někteří lidé dávají přednost mincím na jedné straně a bankovkám na druhé.

Peněženky s fotkou

Mezi našimi zákazníky jsou nejoblíbenější personalizované fotopeněženky. Jsou k dispozici z různých materiálů: imitace kůže, plátno a džínovina. K dispozici jsou také v různých tvarech a velikostech a vždy si je můžete co nejvíce přizpůsobit. Tento poslední aspekt je to, co odlišuje vaši firmu od ostatních.

Většina z nich má přihrádky na mince, kreditní karty, bankovky, občanky a další potřebné věci. Ne všechny mají všechny přihrádky, proto se pečlivě rozhodněte, který model potřebujete pro svůj každodenní život. Vyberte si zip, knoflíky nebo suchý zip, který nejlépe vyhovuje vašim představám.

Tyto peněženky lze také opatřit fotografií, vzorem nebo textem podle vašeho výběru. Využijte svou představivost a navrhněte exkluzivní model.