Peněženka unisex s potiskem

peněženka
507 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Materiál
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 12 cm (šířka) x 9 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Má několik různých oddílů.
  • Otevírá se do trojitého tvaru pro uložení bankovek, karet apod.
  • Obsahuje přihrádky na karty.
  • Dvojitá přihrádka na zip na mince.
  • ID: #6424-389
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Unisex peněženka s možností přizpůsobení s fotografií

Praktické personalizované peněženky s několika přihrádkami. Přední část lze personalizovat libovolnou fotografií, vzorem, jménem, iniciálami... čímkoli si budete přát. Máme dva různé modely, vyrobené z různých materiálů: jeden z látky, mladistvější a ležérnější, a druhý z koženky, střízlivější a elegantnější. Níže vysvětlujeme podrobnější informace o každém modelu.

Personalizovaná látková peněženka

Kompletní a praktická personalizovaná peněženka s několika různými přihrádkami. Má dvojitou přihrádku uzavíratelnou na zip, aby byly mince a drobné předměty v bezpečí. A otevírá se do trojité přihrádky na bankovky, karty a další doklady.

Je vybavena sloty na kreditní karty nebo vizitky a má prostor s průhledným plastem, ideální na průkaz totožnosti nebo fotografii. Na vnější straně si ji můžete přizpůsobit libovolnou fotografií, obrázkem nebo designem.

Personalizovaná koženková peněženka

Pokud patříte k lidem, kteří nemohou ušetřit místo v tašce nebo batohu, máme pro vás unisexovou personalizovanou peněženku, kterou potřebujete. Je vyrobena z koženky a je velmi kompletní, protože má různé přihrádky na mince, bankovky, průhledný prostor na doklady a karty.

Obsahuje několik uzávěrů s knoflíky a zipy, aby byla bezpečnější. Co nás však odlišuje, je především možnost přizpůsobení. Tuto elegantní a praktickou personalizovanou peněženku lze navrhnout zcela podle vašich představ. Přední stranu si můžete přizpůsobit libovolnou fotografií, textem, jménem nebo pomocí našich předpřipravených šablon.

Díky svému materiálu a plnobarevné personalizaci působí luxusně a kvalitně. Proto může být skvělým dárkem k příležitostem, jako jsou Vánoce, narozeniny, Den matek, Valentýn a mnoho dalších dat. Protože na takový exkluzivní dárek je vždy vhodná doba.