Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizovaná pouzdra na iPhone

Personalizovaná pouzdra pro iPhone

Pokud se považujete za závisláka na iPhonu, máme pro vás skvělou zprávu. Na našich webových stránkách najdete nejlepší personalizovaná pouzdra pro iPhonedostupná pro různé modely, takže si můžete vybrat to, které nejlépe vyhovuje vašemu mobilnímu telefonu.

A co je nejlepší, u nás si je můžete navrhnout podle svých představ. Stačí si vybrat model telefonu a popustit uzdu fantazii a vytvořit si pouzdro, které vám bude dokonale vyhovovat.

Všem mobilním telefonům se stávají nehody, denně nám padají, dostávají rány a my máme perfektní pouzdro, které bylo navrženo podle vašeho mobilního telefonu a pro něj, chceme mu popřát dlouhý život a pečovat o něj pomocí našich personalizovaných krytů.

Všechny jsou ohebné a průhledné, což umožňuje jejich přizpůsobení. Hlavním cílem je chránit telefon před každodenním opotřebením a pády, ale zároveň mu chceme dodat osobnější nádech díky neuvěřitelnému přizpůsobení.

Pouzdra na iPhone se šňůrkou

Ať už je váš model iPhonu jakýkoli, v našem katalogu si můžete vybrat mezi zakoupením běžného modelu (bez provázku) a zakoupením personalizovaného pouzdra na iPhone s provázkem. Pouzdra se šňůrkou mají mnoho výhod a je to trend, ke kterému se přidává stále více lidí. Šňůrka umožňuje nosit telefon zavěšený, takže ho můžete mít rychle po ruce, kdykoli potřebujete něco vyblesknout, zkontrolovat zprávy a chaty, zkontrolovat e-maily atd. Nebudete ji muset vytahovat z kapsy ani ztrácet čas hledáním v tašce, protože ho budete mít vždy po ruce zavěšeného na krku pomocí šňůrky.

Kromě toho nás také chrání před ztrátou mobilního telefonu. Budeme ho mít vždy u sebe, zavěšený, nebudeme ho nechávat na stole na terase ani nikde jinde, a tak mobil nikdy neztratíme, protože ho budeme mít vždy ‘u sebe’.

Pokud jste příznivci používání těchto pouzder s provázkem, zde si můžete vytvořit vlastní personalizované pouzdro na iPhone, které obsahuje provázek, a můžete si vybrat i z různých barev. A pokud jste klasičtější a dáváte přednost pouzdru bez šňůrky, máte i tuto možnost. Vyberete si svůj oblíbený formát pouzdra pro iPhone.

Jak si přizpůsobit pouzdro na iPhone

Na našich webových stránkách najdete mnoho předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle sebe co nejrychleji. Můžete si však také vytvořit osobní pouzdro pro iPhone od začátku, nahrát fotografie, texty, obrázky nebo své oblíbené kresby a získat exkluzivní a originální model. Protože u nás můžete získat krásný kufr za dobrou cenu.

Personalizované pouzdro na šňůrku s fotografií pro iPhone 12

Komu darovat pouzdro na iPhone

Naše pouzdra na iPhone jsou perfektním dárkem pro každého, ať už je to muž nebo žena, kamarád nebo partner. Jsou tak přizpůsobitelné, že si je zamiluje každý, kdo je dostane.

Jsou cenově výhodné, takže každá příležitost je vhodná pro dárek pro výjimečnou osobu. Podrobnosti, jako jsou narozeniny, výročí, jako detail pro tajného Santu, mimo jiné.

Překvapte svůj iPhone a každého, komu ho chcete darovat, personalizovaným pouzdrem, určitě si ho zamilují! Pokaždé, když ji uvidí, budou na vás vzpomínat s úsměvem od ucha k uchu.

A proč ne? Hodí se i jako dárek pro sebe. Pokud máte mobilní telefon s "nudným" pouzdrem a chcete mu dodat "elegantní" a zábavný nádech, který si zaslouží, s námi to máte velmi, velmi snadné. Vstupte na naše webové stránky, vyberte si model svého telefonu, vyberte si jednu z našich šablon a přizpůsobte ji svému stylu nebo si vytvořte pouzdro od začátku.

Nejoblíbenější jsou návrhy s fotografiemi. Nahrajte fotografii svých dětí, abyste je mohli mít vždy nablízku, fotografii svého partnera nebo dokonce fotografii, kterou pořídil váš nejlepší přítel, kterého milujete, bude to perfektní!

Je to také dárek ke dni prarodičů, kteří obvykle nejsou tak internetově zdatní jako mladší lidé, takže pokud jim vyrobíte osobní kufřík, určitě je překvapíte tím nejoriginálnějším a nejzábavnějším způsobem.

Personalizované pouzdro na iPhone s fotografií 12

Při setkání s přáteli už nebudete vědět, čí telefon leží na stole, protože uvidí vaše pouzdro a bude vám tak podobné, že nebude pochyb o tom, že je to váš telefon. .

Jste připraveni přizpůsobit si pouzdro na iPhone? Dobrodružství začíná za 3, 2, 1 ... HNED!