Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Placka s vlastním potiskem

odznak
75
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 15 min.

Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 2,5ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Jehlové zapínání.
  • Materiál: kov.
  • ID: #5041
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Koupit odznaky

Personalizované placky jsou velmi úsporným a víceúčelovým produktem. Jedná se o klasické odznaky s jehlou, které se umisťují na oděv a které jsou obvykle vyžadovány k mnoha příležitostem. U akcí s logem sponzorující značky nebo společnosti. Pro svatby s datem svatby nebo památeční fotografií, nebo vytvoření odznaků s vtipnými frázemi, které se rozdávají hostům. Pro narozeniny, zejména pro děti, můžete vytvořit personalizované placky s fotografií nebo jménem každého dítěte nebo jen oslavence. Stejně tak jsou často požadovány odznaky pro rozlučky se svobodou nebo s logem či symbolem hudebních skupin, videoher..., abyste světu ukázali své koníčky.

Máme různé velikosti odznaků, takže se můžete rozhodnout, zda chcete koupit malé odznaky, které zůstanou nepovšimnuty (a levné), nebo velké placky, které vyniknou a jsou vidět z velké dálky.

Další zajímavostí je, že neexistuje žádné minimální množství objednávky. Pokud si přejete, můžete si objednat pouze 1 odznak. V jiných internetových obchodech budete nuceni koupit 100 a více kusů, ale v našem případě takové omezení neexistuje.

Svatební odznáčky

Jedním z nejmodernějších způsobů použití personalizovaných odznaků jsou svatby. Jde o to vyrobit si přizpůsobnené odznaky s vtipným a zábavným designem, pod který lze umístit jméno ženicha a nevěsty a datum svatby.

Takto můžete objednat placky pro všechny typické hosty: pro svobodné, pro ženaté, pro rozvedené, pro geeky, pro sportovce, pro ty, kteří chtějí ten den flirtovat, pro bratrance a sestřenice... Vytvořte nejrůznější vtipné geekovské odznaky a dejte je na špunt, hned po jídle a před tancem, aby si každý host mohl vybrat svůj oblíbený odznak a dát si ho na klopu a bavit se po celou dobu svatby.

A nejen svatby: placky s frázemi se používají pro více příležitostí, například pro protestní akce, události, setkání... V našem online editoru můžete napsat jakoukoli frázi, zprávu nebo text, stejně jako zvolit typografii, barvu pozadí, malou ikonu atd.

Další časté využití je při oslavách narozenin.

Odznaky na rozlučku se svobodou

Rozlučky se svobodou jsou také typickou příležitostí k objednání odznaků na míru, aby je mohli nosit všichni vaši přátelé. Jde o to, že hlavní hrdina rozlučky se svobodou nosí odznak s nápisem: “JÁ JSEM ŽENICH”. A zbytek přátel, placky s vtipnými frázemi, které odkazují na vtip s budoucím manželem nebo manželkou, nebo které odkazují na tento den rozloučení.

Levné personalizované odznaky

Důležitým faktem, který byste měli vědět, je, že máme množstevní slevy. To znamená, že čím více knoflíků (se stejným designem a velikostí) si objednáte, tím levnější bude každá jednotka. To je ideální pro rozlučky se svobodou, vesnické slavnosti nebo také pro firmy, reklamní knoflíky, reklamní akce atd.

Nesmíme zapomenout na možnost pořízení levných svatebních odznaků jak jsme vysvětlili výše.

Jak vyrobit placky

Nekomplikujte si to tím, že si koupíte stroj na výrobu odznaků a budete je vyrábět doma: pokud je jich hodně, strávíte nad nimi mnoho hodin práce a obvykle nevypadají tak dobře. Dejte na jistotu a objednejte si odznaky od společnosti, která se již desítky let zabývá vývojem, tiskem a personalizací dárkových předmětů.

Chcete-li vytvořit odznaky, stačí se přihlásit do našeho snadno použitelného online editoru a vytvořit design podle svých představ. Můžete přidat fotografii, návrh nebo ilustraci, logo, napsat texty, změnit písmo, zvolit barvu pozadí... neexistují žádná omezení, navrhněte si placky tak, jak je máte v hlavě.

Chceme, abyste měli autentické originální odznaky, chceme vám posílat placky, které jako by s vámi mluvily a říkaly: dicen Jsem tvůj odznak..