Dřevěná pokladnička s vlastním potiskem

Dřevěná pokladnička s vlastním potiskem

pokladnička
507 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 21,2 cm (šířka) x 21,2 cm (výška) x 4 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál rámu: topolové dřevo.
  • Materiál přední části: průhledný metakrylát.
  • Materiál zadní strany (přizpůsobitelná část): dřevo Chromaluxe.
  • ID: #15857
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované dřevěné a keramické pokladničky

Nyní můžete spořit stylově s našimi personalizovanými pokladničkami. K dispozici máme dřevěné a keramické modely, takže si můžete vybrat ten, který se vám líbí nejvíce. Je to ideální dárek pro chlapce a děvčata, aby si mohli spořit kapesné a naučili se, jak je důležité šetřit. Stejně tak pro dospělé, pro páry, které chtějí spořit na velký společný výlet, nebo pro všechny ženy či muže, kteří chtějí po troškách šetřit na nějaký svůj rozmar nebo velký nákup.

Čtvercová dřevěná pokladnička

Tento výrobek jemoderní čtvercová pokladnička, složená z rámů elegantního topolového dřeva, akrylové zadní části a průhledné akrylové přední části, díky které je možné kdykoliv sledovat, kolik máme našetřeno. Část, kterou lze personalizovat, je akrylový 3 milimetrový zadní díl, jež nabízí vysoké rozlišení a kvalitu tisku.

Tuto základnu lze snadno vyjmout mírným ohnutím výstupků, které ji drží na místě, takže mince a bankovky můžete v případě potřeby jednoduše vyjmout. Pro vkládání peněz má klasický otvor jako všechny pokladničky. Design tohoto výrobku je velmi originální a zábavný, protože na pozadí je vždy vidět vámi zvolený obrázek. Můžete na něj umístit rodinnou fotografii, fotografii partnera nebo dítěte, pokud se jedná o dárek pro vaši ratolest.

U všech našich modelů pokladniček si můžete vybrat předpřipravené šablony, které poskytujeme, s nejrůznějšími motivy pro jakoukoli příležitost. Pokud si chcete vytvořit personalizovanou pokladničku zcela podle vašich představ, můžete si ji upravit tak zvaně od nuly.

Velmi častou příležitostí, při které se obdarovává pokladničkami je svaté přijímání, křtiny a svatby jako dárek pro hosty. Také na Valentýna, aby zamilované páry mohly začít šetřit na společné výlety nebo dovolenou. Velmi častým dárkem pro chlapce a děvčata všech věkových kategorií je také pokladnička, do kterého si mohou ukládat své první kapesné od prarodičů nebo z narozeninových dárků. Naučit se spořit je důležitá hodnota, kterou lze podporovat již od útlého věku.

Pro personalizované pokladničky není stanoven minimální požadavek na objednávku, můžete si je koupit už od 1 kusu. Pokud potřebujete nakoupit velké počet, máme množstevní slevy, takže čím více stejných kusů koupíte, tím méně bude každá pokladnička, takže si můžete vytvořit levné personalizované pokladničky pro speciální události.