Vánoční koule na stromeček s fotkou

Vánoční koule na stromeček s fotkou

koule na stromeček
167 Kč
Množstevní slevy

Model
Model
Podrobnosti
 • Rozměry: 8ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Oboustranný potisk.
 • Materiál: průhledný plast.
 • Vyměnitelné fotografie.
 • Včetně stuhy na zavěšení.
 • ID: #1496

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná vánoční koule

Ve Wanapixu přišly Vánoce a s nimi i chvíle, které sdílíme s rodinou, přáteli a dalšími blízkými, jsou to chvíle plné štěstí a kouzel a my vám letos chceme usnadnit zdobení vašeho domova tím nejzvláštnějším a nejkrásnějším způsobem.

Dalo by se říci, že bez vánočního stromečku nejsou Vánoce a bez personalizovaných vánočních koulí zase není vánoční stromeček, které jsou ozdobou par excellence. V této sekci vám přinášíme spoustu návrhů kulatých koulí na vánoční stromek, které si můžete snadno a rychle přizpůsobit.

Existuje mnoho druhů ozdob na vánoční stromek, ale jsme si jisti, že jakmile uvidíte tyto, nebudete chtít žádné jiné, budou to vaše oblíbené. Mají něco, co je dělá dokonalými, a to, že je lze personalizovat na obou stranách, na jednu stranu můžete dát fotografii nebo vánoční design a na druhou text nebo větu, která vás potěší, nebo dát fotografii na každé straně, platí obě možnosti.

Ale to není to nejlepší, nejlepší je, že obrázky uvnitř jsou vyměnitelné, to znamená, že koule lze otevřít a můžete změnit fotografie, texty nebo obrázky, které jste vložili dovnitř tolikrát, kolikrát chcete, stačí vytisknout to, co chcete dát a vystřihnout na stejnou velikost jako předchozí a Voilà! vydávat nové vánoční koule každý rok.

Personalizovaná vánoční koule s rodinnou fotografií

Přizpůsobte si dokonalou kouli na vánoční stromek

V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, které si můžete přizpůsobit několika kliknutími, návrhy, ve kterých můžete změnit jméno, které se zobrazí za vaše nebo za jméno požadované osoby, upravit fráze atd.

A nejen to,koule si můžete přizpůsobit od začátku. Na jednu stranu můžete nahrát fotografii a na druhou stranu vložit text, jako například "Moje první Vánoce" a jméno vašeho děťátka, nebo nahrát fotografii vašeho štěněte a na druhou stranu větu, jako například "Tomy vám přeje veselé Vánoce".Jakýkoli nápad, který vás napadne, můžete s naším editorem udělat velmi snadno a rychle.

Darujte svým blízkým přizpůsobenou kouli na stromeček

Stále populárnější je možnost nedávat klasický vánoční pozdrav, ale dát ho v podobě koule na vánoční stromek. Například koule s fotografií rodiny a na zadní straně s nápisem "Rodina Novotných vám přeje veselé Vánoce".

Další možností, která nám připadá ideální, je, pokud se chystáte během Vánoc oslavit nějakou událost, například narozeniny, vyrobit pro každého hosta na oslavě malý dárek s personalizovanou koulí s fotkou a datem narozenin oslavence. Budete vypadat skvěle a každý, kdo ji uvidí, si ji zamiluje.

Stačí jen popustit uzdu fantazii a vytvořit dokonalé vánoční ozdoby pod stromeček nebo jako dárek. Postaráme se o realizaci vašich představ.

Bola personalizada para el árbol de Navidad

Personalizované třpytivé koule na vánoční stromeček

Vánoce jsou výjimečným obdobím, kdy každý vyzdobí svůj domov, aby mohl přivítat návštěvu přátel a rodiny. Každý rok zdobíme svůj domov detaily a doplňky, které mu dodávají veselý a slavnostní nádech, jaký si zaslouží. Jedním z předmětů, které nesmí chybět při výzdobě domu na vánoční svátky, je vánoční stromek, s nímž naplníme prostor vánoční atmosférou.

A co je první věc, kterou potřebujeme k ozdobení vánočního stromečku? Koule na stromeček! A my vám přinášíme vylepšenou verzi tohoto článku a jsou to personalizované koule na stromeček se třpytkami. .

Existuje mnoho různých typů koulí na vánoční stromek, ale od letošního roku je třeba, aby byly personalizované. Tyto kuličky budou odteď vaše oblíbené, to je jisté.

Naše personalizované třpytivé koule,jsou ideální, protože je můžete personalizovat z obou stran. Na jedné straně si můžete zvolit fotografie, obrázky nebo texty, které je personalizují, a na druhé straně jsou k dispozici ve dvou různých barvách, červené třpytivé nebo zlaté třpytivé.

Fotografii můžete také kdykoli změnit, stačí vytisknout nový obrázek, oříznout ho na stejnou velikost jako ten předchozí a je to. Můžete ji otevřít a měnit obrázky tolikrát, kolikrát chcete.

Personalizované vánoční koule s třpytkami

Pokud si chcete personalizovat několik vánočních ozdob, aniž byste překročili svůj rozpočet, můžete si vybrat také balení 6 personalizovaných třpytivých ozdob. na stromeček. Stačí si jen vybrat, zda je chcete v červené nebo zlaté barvě, a přizpůsobit si je jeden po druhém podle svých představ.

Dopřejte letos svému vánočnímu stromku jiný nádech. Žádné dvě koule nebudou úplně stejné, protože design bude vytvořen podle vás a pro vás.

Barvy, které nejvíce reprezentují Vánoce

Pro vánoční svátky jsou typické barvy, jako je zelená, bílá, červená a zlatá . Všechny mají svůj význam a původ, díky němuž jsou nejpoužívanější ve vánočních dekoracích. Trochu vám je přiblížíme, abyste se s nimi mohli lépe seznámit.

 • Zelená je barva přírody. Přenáší klid. Jako zajímavost vám prozradíme, že v minulosti byl Ježíšek oblečen do zeleno-bílého, nikoliv červeno-bílého oděvu, a v některých zemích se tato tradice stále udržuje. Ve většině domácností se zelená barva používá především jako barva vánočního stromku.
 • Bílá barva je symbolem klidu, míru a kouzla Vánoc. V mnoha domácnostech se místo klasického zeleného stromku používají bílé umělé stromky, které dodají vašemu domovu také krásný nádech.
 • Červená je snad nejreprezentativnější barvou vánočního období. Představuje lásku, tu vášeň, kterou cítíme, když máme své blízké na blízku při takových výjimečných příležitostech. Kdo by si o Vánocích nedal domů něco červeného? Je to také barva, která vydává světlo, ať se na ni podíváte odkudkoli.
 • Zlatá je teplá barva, která přenáší prosperitu, dobrou energii a hojnost. Světlé tóny, jako je zlatá, odrážejí slibnou budoucnost plnou světla.

Proto jsou naše personalizované třpytivé koule na stromeček ideální, protože obsahují dvě nejoblíbenější barvy používané k vánoční výzdobě domácností.

Přizpůsobte si personalizované koule se třpytkami na stromeček

V této sekci najdete spoustu přednastavených návrhů, které si můžete přizpůsobit podle svých představ, návrhy, které obsahují fotografie, návrhy, do kterých můžete vložit fráze, vánoční obrázek, na který se těšíte a který chcete mít k dispozici.

Ve Wanapixu si však můžete třpytivé koule přizpůsobit od začátku, můžete nahrát fotografii, vánoční obrázek, pěkný text, který vám připomene toto sváteční období, které máme všichni tak rádi. Svět personalizace na dosah každému. .

Třpytivé koule na stromeček jako dárek

Nápad, který považujeme za velmi originální, je věnovat každému hostu osobní míč. Představte si například, že máte doma hosty, vaši nejbližší příbuzní s vámi oslaví Štědrý večer a vy pro ně chcete mít speciální dárek.

Můžete si vybrat jejich fotografii spolu s datem nebo frází, která má pro vás zvláštní význam, a když oblékáte stůl s ubrusem, talíři, příbory, svíčkami atd., můžete na každý talíř umístit malou krabičku s personalizovanou kuličkou pro každého hosta. Jsme si jisti, že to bude překvapení, na které nikdy nezapomenou.

Další možností, která nás velmi dojímá, je vyrobit vánoční ozdoby s fotografiemi účastníků rodinného setkání (včetně dětí, dospělých, dokonce i domácích mazlíčků), ale také s fotografiemi lidí, kteří již nejsou mezi námi, ale kteří budou vždy v našich srdcích, protože budou nějakým způsobem přítomni v tento zvláštní den.

Personalizované vánoční koule se třpytkami s fotkou

Teď už jen stačí promyslet, jak je chcete personalizovat (ať už na ozdobu stromečku, nebo jako dárek), poslat nám své nápady a my se postaráme o to, abychom je s veškerou láskou světa zachytili ve vašich personalizovaných třpytivých koulích na stromeček.

Personalizované ozdoby na vánoční stromeček ve tvaru srdce

Vánoce jsou časem, kdy dáváme najevo lásku a náklonnost, kterou cítíme ke svým blízkým, ať už jsou to přátelé nebo rodina. Pořádáme schůzky, obědy, večeře, je čas sdílet čas s lidmi, které máme rádi.

Domov plný světla a kouzla, kouzla, které přenášejí vánoční ozdoby, krásné a ideální dekorace, jako je naše ozdoba na vánoční stromek ve tvaru srdce. Můžete ji personalizovat z obou stran, přidat fotografii na jednu stranu a text na druhou, fotografii na každou stranu, speciální frázi a datum... Jakákoli možnost, která vás napadne, je ideální pro personalizaci koule ve tvaru srdce.

Fotografie jsou vyměnitelné, stačí si jen vytisknout, co na ni chcete dát, vystřihnout ji ve stejném tvaru jako tu předchozí a bude to, jako byste měli novou kouli, kdykoli budete chtít. Součástí je sametová stuha k zavěšení koule na vánoční stromek. Dokonalá dekorace, která mu dodá hřejivou a láskyplnou atmosféru, kterou máte tak rádi.

Letos můžete dát svému vánočnímu stromku jiný nádech, protože to nejsou klasické koule, které obvykle vídáte, mají zvláštní nádech, ať už svým tvarem nebo sametovou stuhou, mají něco, co je dělá kouzelnými. A co víc žádné dvě ozdoby nebudou úplně stejné.

Bola de Navidad con foto en forma de corazón

Přizpůsobte si ozdobu na stromeček ve tvaru srdce

V této sekci najdete spoustu návrhů připravených k úpravě pouhými několika kliknutími, návrhy všeho druhu, s vánočními frázemi, další k přidání fotografie vašeho malého a vytvoření koule jeho prvních Vánoc, která vytvoří jedinečnou vzpomínku.

Ozdobu na stromeček ve tvaru srdce si však můžete přizpůsobit i od začátku. Stačí být kreativní, popustit uzdu fantazii a vytvořit dokonalou kouli pro sebe nebo pro někoho, koho chcete obdarovat.

Dejte jako dárek ozdobu ve tvaru srdce na vánoční stromeček

O Vánocích máme tendenci dávat více dárků lidem, které máme rádi, ať už jsou to přátelé, rodina nebo jen kolegové z práce. Tento míč je dokonalým dárkem, který jste hledali. Je určen nejen k ozdobení vánočního stromku, ale také k obdarování malým, ale velmi zvláštním dárkem.

Pokud máte doma na Štědrý den vzácné hosty, můžete každému z nich darovat vánoční kouli vyrobenou na míru. Bude to detail, na který nikdy nezapomenou.

Nápad, který nám připadá roztomilý, je oznámit na personalizovaném míči něco zvláštního: pokud jste těhotní a chcete to oznámit svým přátelům a rodině, můžete ho personalizovat tak, že na jednu stranu umístíte fotografii z ultrazvukového vyšetření, na které je vidět vaše miminko, a na druhou stranu speciální větu, například "Budeme tátové, děkujeme, že jste byli s námi v nejšťastnějších chvílích našeho života". Představujete si to, že? Slzy štěstí jsou zaručeny.

Personalizované ozdoby na vánoční stromeček ve tvaru srdce

Teď už stačí jen přemýšlet, k jaké příležitosti byste chtěli naše vánoční ozdoby ve tvaru srdce darovat nebo použít k dekoraci, přizpůsobit je svému vkusu a my se postaráme o zbytek.