Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Dřevěná 3D lampa ve tvaru srdce s vlastním potiskem

lampa
634
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 50 min.

Tvar
Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 16 cm (šířka) x 19 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Základní materiál: přírodní dřevo.
  • Bílé světlo LED.
  • Včetně kabelu USB. Nejsou potřeba baterky.
  • Návrh nebo fotografie vytištěné barevně na akrylátové destičce.
  • Materiál personalizované desky: akrylátové sklo.
  • Rozměry podstavce: 14,5 x 5,5 x 3,5 cm.
  • ID: #16367
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Přizpůsobené 3D lampy s fotkami a textem

Přichází revoluce v oblasti bytových dekorací: originální personalizované 3D lampy, které si můžete přizpůsobit pomocí fotografie, obrázku nebo textu podle vlastního výběru. Stačí nahrát vaši oblíbenou fotografii s partnerem, rodinou, nejlepším přítelem nebo dokonce domácím mazlíčkem, vytvořit libovolný design, přidat motivační větu, vaše jména... a my vám design vytiskneme na lampu v plné barvě.

K dispozici v různých formátech: lampy s dřevěným podstavcem,s plastovým podstavcem, s dřevěným rámem... Můžete si dokonce vybrat mezi různými tvary na kterých vám design přizpůsobíme: lampy ve tvaru stromu, ve tvaru domečku, ve tvaru srdce pro ty nejromantičtější, obdélníkové nebo kulaté lampy pro ty nejklasičtější, a dokonce lampy ve tvaru tlapky pro ty, kteří milují své domácí mazlíčky. A pokud by vám to nestačilo, můžete si lampu která bude zároveň šperkovnicí, personalizovat, abyste měli všechny své korálky a doplňky uspořádané tím nejpraktičtějším a nejoriginálnějším způsobem.

Můžete si vybrat z nekonečného množství předpřipravených šablon a upravit si je podle svých představ, nebo si také můžete vytvořit vlastní personalizovanou lampu od základu. Vytvořené návrhy mají ještě zvláštní kouzlo a nejlepší na tom je, že žádné dvě lampy nebudou úplně stejné. Bude to jedinečný předmět, zní to skvěle, že?

Tyto stolní lampy LED jsou vybaveny kabelem USB, takže je můžete připojit k jakémukoli zařízení s rozhraním USB nebo k jakékoli zásuvce v domácnosti pomocí adaptéru USB do zásuvky. Deska, na kterou tiskneme váš návrh nebo fotografii, je vyrobena z průhledného tuhého metakrylátu, velmi odolného a trvanlivého materiálu.

Obdélníková 3D lampa s dřevěným podstavcem a přizpůsobenou fotkou

V závislosti na zvoleném modelu se liší také osvětlení, lampa s plastovou základnou má LED světlo se 7 různými barvami, které můžete měnit podle svých představ, nechat barvu, která se vám líbí, nebo stisknout tlačítko na základně, aby se barvy měnily samy.

Lampa s dřevěným podstavcem, svítící šperkovnice a lampa s dřevěným rámem mají jeden typ světla s teplou bílou barvou, která jistě dodá místnosti zvláštní kouzlo.

Důležitost dobrého osvětlení v domácnosti

Když začneme zařizovat svůj domov věnujeme velkou pozornost nábytku a dekorativním předmětům, které do něj zařadíme, a často zapomínáme, že pro dokonalý celkový design je velmi důležitý faktor, a tím je osvětlení.

Dobré osvětlení může prostoru dodat osobitost, nebo mu naopak vzít veškerý půvab. Osvětlení také ovlivňuje naše emoce, způsob, jakým vnímáme život, a způsob, jakým komunikujeme v prostředí. Není to stejné, jako když se v obývacím pokoji v deset hodin večer díváte na film při měkkém, nepřímém a teplém světle lampy, než při studeném světle ze stropu, které osvětluje celou místnost a vytváří mnohem neosobnější prostor. Při plánování výzdoby našeho domova bychom měli výběru svítidel, jejich designu, typu světla, které vydávají, atd. přikládat zaslouženou důležitost.

Přizpůsobená LED lampa srdce s fotkou

Věnujte osobní lampu jako dárek k jakékoli zvláštní příležitosti

Když si myslíme, že máme někomu něco dát, vždy se snažíme, aby to bylo něco jedinečného, co nečeká, a to ho samozřejmě nadchne. K tomu jsou ideální personalizované dárky, protože jsou vytvořeny s ohledem na osobu, která je dostane, žádný jiný dárek se nehodí tak dobře jako personalizovaný. Pokud přemýšlíte o dárku, který nezůstane bez povšimnutí, jste na správném místě.

Blíží se Valentín a vy chcete mít pro svého partnera jiný dárek? Personalizovaná lampa ve tvaru srdce je ideální pro ty nejromantičtější. Bude to také dárek, ze kterého budete mít dvojnásobnou radost, protože si jím můžete vyzdobit své hnízdečko lásky.

Když se blíží významný den, jako je Den matek, Den otců bude tato lampa dokonalým doplňkem pro maminku, tatínka nebo prarodiče, stačí vytvořit krásný design s fotografiemi těch nejmenších a slzy dojetí a štěstí budou zaručeny.

Je také ideálním dárkem k příležitostem, jako jsou narozeniny, například pro nejlepšího přítele s fotografií z vašeho posledního společného výletu. Nebo si můžete dát dárek, protože kdo by nechtěl mít tak krásnou lampu, jako je tato?

Teď už stačí jen popustit uzdu své kreativitě, přizpůsobit si 3D lampu podle toho, jaký tvar se vám nejvíce líbí, a naplnit svůj domov světlem. Určitě bude jedinečný a výjimečný.

Přizpůsobené stolní lampy s připojením USB