Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Balónek srdce 45 cm. s potiskem

balónek
253
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 23 min.

Tvar
Dokončit
Barva

Podrobnosti

  • Rozměry: 49,5 cm (šířka) x 48 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: folie.
  • Personalizovatelné na jedné straně.
  • Doručují se vyfouknuté. Možno nafouknout vzduchem nebo heliem.
  • Mají bezpečnostní ventil, který je udržuje nafouknuté.
  • ID: #17512-569443
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované balonky pro oslavy a akce

Oslavte vaše speciální okamžiky s elegancí a osobností díky našim úžasným personalizovaným balonkům z folie. Přinášíme vám z Wanapixu perfektní řešení, jak dodat jedinečný a zářivý nádech vašimakcím s těmito fóliovými balónky s kovovým povrchem, ideálními pro svatby, křtiny, první svaté přijímání, narozeniny a každou příležitost, která si zaslouží být zdůrazněna.

Všestrannost našich personalizovaných balónků nemá hranic. Jsou dodávány nenafouknuté, což vám umožňuje připravit dekoraci s předstihem. Napumpovat je je snadné a rychlé, ať už vzduchem pomocí klasické brčka nebo héliem pro dosažení plovoucího efektu (pro tento účel budete potřebovat malou láhev s héliem pro balonky). Navíc velké velikosti mají ventil, který udržuje balónek nafouklý, aniž byste museli udělat uzel.

Významným prvkem našich personalizovaných balónků je možnost personalizovaného ozdobení libovolným obrázkem, jménem, číslem, logem nebo návrhem, který si budete přát. Chcete překvapit vaše hosty jedinečnou a nezapomenutelnou výzdobou? Naše balónky vám nabízejí příležitost, jak vtisknout znesmrtelnit váš nejlepší snímek nebo speciální zprávy, proměňující vaše akce v nezapomenutelné zážitky.

Rozmanitost je klíčem, a proto nabízíme různé tvary a barvy, abyste našli dokonalou kombinaci pro téma vaší oslavy. Od srdcí a hvězd po klasické tvary přidají naše fóliové balónky nádech kouzla a sofistikace každé akce.

Vytvořte propagační nebo soukromé párty pomocí balónků

Pokud jde o napuštění, pamatujte, že s héliem balónky často stoupají, což vytváří působivý efekt. Budete je ale muset držet, aby neodletěly, pokud je chcete použít venku (v uzavřeném prostoru se přilepí na strop). Naopak, pokud se rozhodnete je napustit pouze vzduchem, můžete je strategicky umístit na stěnu nebo kamkoliv, kde je chcete zdůraznit, protože zůstanou na svém místě (při puštění nespadnou, ale spadnou na zem), přidávajíce jedinečný dekorativní prvek.

Nepochybně jsou naše personalizované fóliové balónky perfektní volbou pro přidání špetky originality a osobnosti vašim oslavám. Ať už pro intimní události nebo velké párty, nebo jako propagační dárek, tyto balónky se hodí ke všem příležitostem, proměňujíce je v nezapomenutelné okamžiky.

Personalizované fóliové balónky