Benzínové zapalovače s vlastním gravírováním

Benzínové zapalovače s vlastním gravírováním

zapalovač
598 Kč
Množstevní slevy

Barva
Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 3,7 cm (šířka) x 5,7 cm (výška) x 1,5 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Personalizované na jedné nebo obou stranách.
  • Technika: Laserové gravírování.
  • ID: #13192
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Nezůstaňte bez ohně

V této části najdete naše gravírované zapalovače. Na výběr máte dva modely: stříbrný a černý. Oba modely můžete personalizovat na jedné nebo obou stranách a vyrýt na ně obrázek, logo nebo text podle vlastního výběru.

Je to jedna z těch základních věcí, které je dobré mít vždy u sebe. Je také ideální jako dárek pro kuřáka, protože se jedná o velmi elegantní personalizovaný zapalovač, který můžete podrobně popsat jeho jménem. Je třeba ji naplnit benzínem a její použití je velmi snadné, stačí zvednout víko a otočit ruletou.

Nezbytná výbava do kapsy

Jsou věci, které vám usnadní život, a jednou z nich je zapalovač. Vždy je dobré mít ji pro jistotu u sebe a nezabírá příliš mnoho místa. Naše přizpůsobené postříbřené zapalovače jsou k tomu ideální. Vnitřní strana má starobylou povrchovou úpravu a vnější strana má lesklý stříbrný povrch.

Můžete si ho přizpůsobit podle svých představ, a to buď na jedné, nebo na obou stranách, vyrytím svého jména, data nebo fotografie. Sami se rozhodněte, jak to chcete. Je velmi elegantní a doplňuje benzín, kdykoli potřebujete.

Je personalizován laserovým gravírováním, které poskytuje působivý a velmi elegantní výsledek. Tyto personalizované zapalovače jsou lesklé kovově šedé. Jejich klasická obsluha spočívá ve zvednutí víka a otočení ruletou, aby vyšlehl plamen. Pokud chcete dát kuřákovi originální dárek, tento personalizovaný zapalovač bude jistě hitem.

Chcete oheň?

Když je čas odejít z domu, existuje řada nezbytností, bez kterých se v tašce nebo kapse neobejdete: mobilní telefon, klíče, peněženka a zapalovač! Jsou velmi praktické a vždy se hodí mít je u sebe.

Naše přizpůsobené zapalovače jsou velmi elegantní, mají efektní matný povrch a jsou to benzínové zapalovače, takže je můžete plnit, kolikrát chcete. Mohou být personalizované na jedné nebo na obou stranách, záleží jen na vás. Můžete si vyrýt požadovaný obrázek nebo text a získat jedinečný model, který každého překvapí.

Je personalizovaný gravírováním, které poskytuje působivý a sofistikovaný výsledek. Tyto osobní zapalovače jsou matně černé. Jejich klasická obsluha spočívá ve zvednutí víka a otočení ruletou, aby vyšlehl plamen.

Pokud chcete dát kuřákovi originální dárek, tento personalizovaný zapalovač bude jistě hitem.

Je dodáván v krabičce, která chrání výrobek. Vnitřek zapalovače je neošetřený a nepozinkovaný. Zapalovač není naplněný.