Bryndáček s vlastní fotkou

3 dostupných produktů

Proč si vybrat naše personalizované bryndáky

  • K dispozici jsou různé modely: od klasických obdélníkových bryndáků až po trojúhelníkové bryndáky.
  • Velikosti pro děti a dospělé: existují velikosti pro kojence a děti a dokonce i velké velikosti pro dospělé.
  • Nejvyšší kvalita: plnobarevný tisk s velkou čistotou.
  • Lze prát v pračce: všechny modely lze bezpečně prát v pračce
  • Online editor: použijte náš online nástroj pro přizpůsobení bez nutnosti stahovat software, zcela intuitivní a snadný.

Jak vyrobit dětské bryndáčky

Příchod nového dítěte do rodiny je třeba pečlivě zorganizovat. K tomu je třeba připravit veškeré oblečení a doplňky, které bude potřebovat. Pokud chcete obdarovat miminko, novorozence nebo nastávající maminku, doporučujeme naše personalizované bryndáčky. .

V této části jsme shromáždili naše různé přizpůsobitelné dětské bryndáky. Všechny jsou velmi příjemné a jemné na dotek, i pro tu nejjemnější pokožku. A samozřejmě v různých materiálech a velikostech, takže si můžete vybrat ten, který vašemu děťátku nejlépe vyhovuje. Můžete je navrhnout od začátku nebo pomocí našich předpřipravených šablon a můžete si dokonce vybrat barvu obložení nebo rámečku, aby ladily s designem.

Jsme si jisti, že je to skvělý dárek, protože ho budou používat ještě mnoho měsíců. Skutečnost, že je personalizovaná, zaručuje, že nebude existovat podobná, jakou jste si vybrali. Pokud nevíte, vytvořit personalizované bryndáky, nezoufejte, protože náš editor je velmi jednoduchý na používání a během několika minut budete moci zadat objednávku.

Personalizovaný růžový bryndák se jménem

Který z nich si vybrat?

Jsme si vědomi, že vybrat si jednu z nich může být obtížné. Je však třeba věnovat pozornost dvěma aspektům: materiálu a zapínání. Je důležité, abyste si vybrali takovou, o které si myslíte, že bude pro vaše dítě nejpohodlnější a nejpraktičtější. Podrobně vysvětlujeme rozdíly mezi jednotlivými modely:

  • Froté bryndák: jedná se o klasický bryndák, ale s tou zvláštností, že si ho můžete navrhnout zcela podle svých představ. Je k dispozici ve dvou různých velikostech a až v pěti různých barvách lemování.
  • Trojúhelníkový brynkák: tento model doporučujeme zejména pro ty nejmenší. Když jsou děti malé, mají tendenci hodně slintat, takže je pro ně tento bryndák obzvlášť pohodlný a velmi měkký na dotek.
  • Bryndák pro dospělé: je největší v našem katalogu a je vhodný pro děti i dospělé. Dospělí? Ano, používají se také pro zábavné příležitosti, jako jsou rozlučky se svobodou, svatby nebo večeře s přáteli. Jsou vyrobeny z polyesteru a jsou k dispozici v různých barvách.

Všechny je samozřejmě možné navrhnout s vašimi oblíbenými fotografiemi, koláží obrázků, kreslenými vzory... Cokoli si přejete. Naše fotobryndáky jsou navrženy tak, abyste si je mohli co nejvíce přizpůsobit.

Personalizovaný dětský bryndák se jménem

Bryndáčky se jménem a fotografiemi

Při tvorbě a navrhování bryndáku máte naprostou volnost. Klasickou možností může být obrázek zvířete nebo roztomilá ilustrace a přidání jména dítěte. Další originálnější možností je přiložit fotografii, ať už celé rodiny, jen dítěte, jeho obličeje nebo fotografie v celé délce (a opět přidat jméno dítěte). Někteří lidé tomu raději dodají vtipný nádech tím, že vytvoří vtipný bryndáček, včetně fráze jako "Stále žiji s rodiči" nebo "Přicházím bez instrukcí".

Můžete se také inspirovat trendy tohoto roku. V posledních letech jsou například velmi oblíbené vzory a ilustrace s jednorožci, plameňáky nebo avokády. Na našich webových stránkách vám nabízíme zdarma předpřipravené šablony se všemi těmito vzory, takže si můžete vybrat tu, která se vám líbí nejvíce, a stačí jen změnit jméno dítěte, případně přidat datum narození, jméno matky a otce nebo jakýkoli jiný prvek, který chcete přidat.

Další běžnou možností je zohlednit styl rodičů v designu bryndáku. Pokud je například matka nebo otec rocker, můžete vytvořit bryndák s rockovou kytarou nebo symbolem legendární kapely, který bude pro tyto otce jistým dárkem. Totéž platí pro fotbalové tatínky, sportovní maminky, filmové nadšence, geeky atd.

Stručně řečeno, můžete využít sílu personalizace a vytvořit jedinečný a exkluzivní bryndák určený speciálně pro dané dítě nebo pro ty tatínky, kterým chcete dát zvláštní překvapení.

Ozdobit brynkák pro baby shower

Baby showers jsou stále oblíbenější mezi nastávajícími matkami. Jedná se o neformální setkání přátel a rodiny, na kterém se odhalí pohlaví dítěte. Někdy je to překvapení i pro samotnou matku, záleží na jejím vkusu. Při jiných příležitostech je to známo předem a jedná se o oslavu, na které si budoucí rodiče užívají a dávají si drobné dárky.

Pokud rodiče ještě neznají pohlaví dítěte, můžete jim to oznámit pomocí jednoho z našich bryndáčků. Je to výjimečný okamžik, kdy jsou nervy na pochodu. Můžete si ho přizpůsobit a oznámit jim radostnou novinu, a až ho otevřou, budou z něj nadšení. Budou ho moci používat i po narození dítěte.

Bryndák s personalizovaným jménem