Bryndák pro seniory a dospělé s potiskem

Bryndák pro seniory a dospělé s potiskem

bryndák
253 Kč
Množstevní slevy

Barva obruby
Podrobnosti
 • Rozměry: 37 cm (šířka) x 45 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Barva bryndáku: bílá.
 • Barvy lemování: bílá, černá, modrá, růžová nebo červená.
 • Součástí jsou šňůrky k uvázání za krkem.
 • Materiál: tkanina Oxford (100% voděodolný polyester). Lze prát v pračce a sušit v sušičce.
 • ID: #4553-1197
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Velké personalizované bryndáky pro dospělé a seniory

Představujeme náš velký osobní bryndák pro dospělé. Jedná se o velký bryndák, který si můžete na jedné straně přizpůsobit libovolnou fotografií, vzorem, jménem, textem nebo obrázkem. Můžete si také vybrat barvu rámečku kolem bryndáku. Má šňůrky na pohodlné zavázání kolem krku. Materiál je ze 100% voděodolného polyesteru a lze jej bez problémů prát v pračce a sušit v sušičce.

Užití personalizovaných bryndáků pro dospělé

Tento typ obřích personalizovaných bryndáků má různé využití a použití v závislosti na tom, co je požadováno:

Personalizované bryndáky pro seniory

Pokud myslíte na starší lidi, kteří potřebují velké bryndáky, které dobře zakryjí veškeré oblečení, aby se zabránilo vzniku skvrn, personalizované bryndáky pro dospělé představují praktické řešení a zároveň osobní dárek. Kromě toho jsou tyto bryndáky způsobem, jak starším lidem projevit náklonnost a zájem a vnést do jejich každodenního života trochu zábavy a radosti.

Ideální pro domácí použití nebo pro domovy důchodců, kde je vhodné, aby byl bryndák označen jménem majitele. Nebo pro všechny situace, kdy potřebujeme extra velký bryndák XL nebo obecně obří bryndáky pro prarodiče.

Zábavné bryndáky pro dospělé

Kromě praktického využití pro dospělé, kteří ho potřebují, se tento výrobek hojně využívá také jako zábavný bryndák na večírky, zábavné akce, ale i rozlučky se svobodou, večírky s přáteli, hry apod. Ať už jde o narozeniny, svatbu, rozlučku se svobodou nebo různé oslavy, tyto bryndáky jsou praktickým řešením a zároveň osobním a jedinečným dárkem.

Velké personalizované bryndáky pro dospělé a seniory

K narozeninám je ideální dárek pro přátele nebo členy rodiny, kteří rádi vaří nebo jedí, osobní bryndák s vtipnou fotografií nebo speciálním vzkazem. Tyto bryndáky navíc představují zábavný způsob, jak oslavě dodat osobní nádech. Přidejte bláznivou, vtipnou fotografii a získáte dárek, který je určitě rozesměje.

Je to také oblíbený dárek pro zamilované páry protože personalizovaný bryndák se jmény nebo iniciálami obou je romantický a jedinečný dárek, který ukazuje, jak moc jim na sobě záleží. Navíc je to zábavný způsob, jak si při společném vaření projevit lásku a sdílet smích.

Když přemýšlíte o dárcích pro přátele, můžete přátelům, kteří mají smysl pro humor, darovat osobní bryndák s vtipem nebo vtipným vzkazem. Tyto bryndáky jsou zábavným způsobem, jak si připomenout zvláštní okamžiky nebo jak dodat legraci při jakékoli příležitosti.

Další častou oslavou, kdy se tento výrobek dává jako dárek, je rozlučka se svobodou, protože velký bryndák s personalizovaným jménem nebo speciálním vzkazem je perfektním dárkem pro budoucího manžela nebo manželku. Tyto bryndáky jsou zábavným způsobem, jak oslavit tuto událost a projevit náklonnost a přátelství osobě, která se loučí se svobodným životem. Stejný bryndák může mít na sobě celá parta přátel při společném obědě nebo večeři v tento slavnostní a oslavný den. Totéž může platit i pro dárek pro čerstvého důchodce, který oslavíte společným jídlem se všemi kolegy z práce.

Zkrátka na každou oslavu, událost, setkání..., kde chcete dodat zábavu a originalitu, je možné objednat jeden nebo více těchto personalizovaných bryndáků pro dospělé. Také pro firmy a merchandisingové dárky, kde je také možné využít slevy za velké množství.

Velké personalizované bryndáky pro dospělé se zábavnými vzory

Pokyny pro praní

 • Prát v pračce při teplotě maximálně 30º
 • Nebělit
 • Žehlete při maximální teplotě 110º
 • Sušte při nízké teplotě

Rozměry

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny procesem přenosu obrazu a výrobou výrobku.

Washing instructions