Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Dřevěná kartička s potiskem ve tvaru srdce

dřevěné kartičky
253
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 2 min.

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 16 cm (šířka) x 18 cm (výška) x 0,4 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: topolové dřevo.
  • Součástí je dřevěný stojánek.
  • Přímý tisk na povrch karty.
  • Personalizuje se na 1 straně.
  • ID: #17540
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Vytvořte si vlastní dřevěnou fotokartu

Pokud hledáte opravdu originální a odlišný způsob, jak vystavitfotografie, měli byste si poznamenat tuto myšlenku. Personalizovaná dřevěná fotokarta ke gratulaci může být nejautentičtějším a nejunikátnějším dárkem, který si dokážete představit. Tento krásný dar není pouze projevem lásky, ale také nádherným fotorámečkem, ideálním k zaznamenání speciálních okamžiků. Dřevo se svou přirozenou a odolnou strukturou slouží jako dokonalé plátno uchování vašich nejlepších snímků, které zůstanou dlouhodobě vytištěny a proměňí tuto personalizovanou dřevěnou kartičku v malé poklad s velkým významem.

Ať už chcete obdarovat někoho na narozeniny, výročí, Valentýna nebo jakoukoli zvláštní příležitost, dřevěná kartička může být ideálním dárkem. Tento dřevěný fotorámeček obsahuje praktický dřevěný stojánek, který vám umožní postavit ho na stůl a stylově ozdobit jakoukoliv místnost ve vašem domě. Tak můžete zachytit vaše nejdůležitější vzpomínky do tohoto jedinečného fotorámečku, a proměníte váš domov v místo plné emocí a nezapomenutelných zážitků.

Aby byl tento dar ještě speciálnější, náš intuitivní online editor vás provede krok za krokem procesem návrhu jedinečné a originální kartičky. Můžete jednoduše nechat nahrát fotografii z vašeho mobilu nebo počítače, která bude pokrývat celou plochu kartičky. Nebo můžete použít některou z našich předem navržených šablon, které obsahují obrázky, texty, věnování nebo emotikony. Možnosti personalizace jsou neomezené.

Ačkoli tradiční rámečky, do kterých se vkládá tištěná fotografie na papíře, stále existují, pokud chcete jít ještě dál v originalitě a stylu, tyto dřevěné fotorámečky, kde je fotografie přímo tištěna na dřevě, jsou skvělou volbou. Navíc dřevo je materiál, který vždy přináší teplý a pěkný rustikální dotek do jakéhokoli domácnosti.

Personalizovaná dřevěná fotokarta