Dřevěná ramínka na šaty s vlastním textem

Dřevěná ramínka na šaty s vlastním textem

ramínko
202 Kč
Množstevní slevy

Rozměry
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 42 cm (šířka) x 14 cm (výška) x 1,5 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Věšák z přírodního dřeva s dřevěnou lištou a ocelovým háčkem.
  • Způsob personalizace: gravírování.
  • Ideální pro svatby a jiné události.
  • ID: #17264-460120
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Navrhněte si vlastní personalizovaná dřevěná ramínka

V našem internetovém obchodě s personalizovanými ramínky najdete perfektní možnost, jak přidat vašemu šatníku speciální a osobní dotek. Naše dřevěná ramínka personalizovaná laserovým gravírováním jsou ideálním doplňkem pro stylové a elegantní uspořádání vašich oděvů.

Naše ramínka z přírodního dřeva se vyznačují kvalitou a trvanlivostí. Vysoká kvalita dřeva dodává elegantní a nadčasový vzhled, zatímco laserové gravírování přidává dotek jedinečné personalizace. Součástí našich ramínek je lišta, tím pádem jsou vhodná jak na zavěšení bund či sak, tak i kalhot. Háček na zavěšení je z pozinkované oceli.

Personalizace našich ramínek je to, co je skutečně dělá speciálními. Můžete je ozdobit jakýmkoli logem, obrázkem, textem nebo jménem prostřednictvím laserového gravírování. Máte firemní logo a chcete, aby vyniklo? Chcete vytvořit kreativní návrh, který se stane symbolem vaší značky nebo události? Rádi byste umístili vaše iniciály nebo jméno na ramínka? Možnosti jsou nekonečné! Rozhodněte se, jak budou vaše ramínka vypadat.

Personalizovaná ramínka na svatby

Jednou z nejoblíbenějších příležitostí, kdy vytvořit personalizovaná ramínka jsou oslavy svateb. Personalizovaná ramínka se stala nezbytným detailem pro novomanžele, protože umožňují elegantní způsob, jak zobrazit jejich jména, datum svatby nebo dokonce nějakou speciální zprávu. Můžete tak zavěsit svatební šaty nebo svatební oblek na personalizovaná ramínka, která zdůrazní význam tohoto jedinečného dne. Poté si můžete tato ramínka uschovat doma a mít tak památku na tento krásný den, a zároveň je používat každodenně.

Personalizovaná dřevěná ramínka na svatby

Používání personalizovaných ramínek se neomezuje pouze na svatby. Jsou skvělým nápadem i pro další speciální příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo promoce. Můžete někoho překvapit personalizovaným ramínkem s jeho jménem a speciální zprávou, která oslavuje konkrétní datum. Je to jedinečný a praktický dárek, který jistě ocení.

Kromě speciálních příležitostí jsou personalizovaná ramínka také velmi praktickou volbou pro každodenní použití. Pokud máte obchod s oděvy, prodejnu, butik nebo showroom, personalizovaná ramínka s logem vaší firmy budou skvělým způsobem, jak zviditelnit vaše oděvy a udělat dojem profesionality. Jsou také ideální pro domácnost, protože přidávají osobní dotek vašemu šatníku a pomáhají udržovat vaše oblečení v pořádku a v dobrém stavu.

Proces objednávání je rychlý a jednoduchý. Stačí vybrat typ ramínka, který si přejete, zvolit jednu z našich předpřipravených šablon nebo vytvořit svůj vlastní návrh od nuly tak, že nahrajete vlastní obrázek nebo logo, které chcete nechat gravírovat. Naši specialisté se postarají o výrobu ramínek prostřednictvím gravírování a zajistí, že budou vaše personalizovaná ramínka vyrobena s důrazem na detail a odeslána v co nejkratším čase.