Gramofonová deska s vlastním potiskem

vinylová deska
507 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Model
Zakončení
Podrobnosti
  • Rozměry: 0,4 cm (tloušťka) x 30ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Včetně stojánku (8x4,5 cm.) nebo držátka k zavěšení (jeden na výběr).
  • Materiál: akrylátové sklo. Barva: černá.
  • S drážkami, které napodobují strukturu gramofonových desek.
  • Rozměry přizpůsobitelné plochy: Ø 14 cm.
  • ID: #16464-102168
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované gramofonové desky pro výzdobu

Pro mnoho lidí hudba znamená hodně, je to víc než jen jejich oblíbená píseň nebo playlist, je to způsob, jak se dívat na život. Hudba je často spojena se vzpomínkami na výjimečné okamžiky. V mnoha případech nás hudba dokáže přenést na určité místo, aniž bychom se pohnuli z místa, kde se právě nacházíme. Lidé, kteří milují hudbu, si ještě více cení detailů svého života, které s tímto uměním souvisejí. Proto tento dárek nenechá lhostejným nikoho, kdo má rád hudbu zvláštním způsobem.

Často přemýšlíme o tom, jaký dárek někomu dát, aniž bychom se zamysleli nad jeho vkusem nebo nad něčím, co by ho opravdu potěšilo. Sáhneme po prvním dárku, který najdeme, nebo po tom, který je zrovna v módě, aniž bychom přesně věděli, zda se bude obdarovanému líbit. Pokud znáte někoho, kdo má rád detaily spojené s hudbou, budou tyto ddekorativní personalizované vinylové desky ideálním dárkem.

Tyto personalizované vinylové desky jsou vyrobeny z černého metakrylátu. Má přibližně stejnou velikost jako klasický formát LP. Měří v průměru 30 cm, plocha pro personalizaci je uprostřed a její průměr je asi 14 cm. Na metakrylátu jsou vyryty drážky, které napodobují strukturu původních vinylových desek. Tato dekorativní vinylová deska vám umožní vyzdobit jakýkoli kout vašeho domova a dodat mu jedinečný nádech. Nezáleží na tom, jestli nehraje žádnou píseň, určitě se vám vybaví, jakmile uvidíte vytvořený design!

Dekorativní a personalizované vinylové disky

Můžete si vybrat ze 2 různých modelů. Model hodin, díky kterému můžete sledovat, jak hodiny ubíhají na této vinylové desce vyzdobené podle vašich představ. Tento model má na zadní straně háček, takže si ho můžete zavěsit, kam chcete. Dekorativní model, který je stejně velký jako hodiny, ale bez samotného hodinového strojku, si můžete přizpůsobit a zvolit možnost zavěšení na háček na zeď nebo se stojánkem, takže jej můžete umístit na jakýkoli kus nábytku ve vaší domácnosti, ať už na noční stolek, do obývacího pokoje nebo do předsíně.

Překvapit někoho, kdo miluje hudbu, nebylo nikdy tak snadné. S tímto dárkem to určitě zvládnete.

Vytvořte si dokonalou vinylovou desku pro sebe nebo jako dárek.

V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, které můžete upravit tak, aby byly zcela podle vašeho vkusu nebo podle vkusu osoby či osob, kterým je budete dávat jako dárek. Návrhy s frázemi, speciálními fotografiemi atd., jedinečná personalizovaná vinylová deska pro vás nebo jako dárek pro kohokoli chcete.

Pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, s naším editorem si můžete vytvořit dekorativní vinylovou desku od začátk , snadno a rychle. V mžiku oka bude připravena ideální personalizace pro vaši vinylovou desku.

Hudba je skvělým společníkem a dokáže velmi snadno změnit naši náladu. Jsme si jisti, že s tímto novým dekorativním prvkem dokážete jedinečným a výjimečným způsobem změnit náladu svou nebo svého obdarovaného. Síla hudby je neuvěřitelná! Existují písně pro každý okamžik našeho života a také pro každého člověka. Dekorační vinyl si budete moci přizpůsobit pro jakoukoli osobu, která vás napadne, určitě s ní budete moci spojit píseň, kterou navrhnete svůj nový dekorační vinyl.

Personalizovaná vinylová deska k zavěšení na zeď

Už víte, jak tento originální dárek přizpůsobíte? Nenechte si ujít tento krásný dárek pro milovníky hudby, nikoho nenechá lhostejným. Vytvořte si jedinečný design pro sebe nebo jako dárek a my se postaráme, aby byl dokonalý.