Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Gravírované kladivo

kladivo
507
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 20 hodinami 16 min.

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 29 cm (výška) x 11,5 cm (hloubka) x 3ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Způsob personalizace: gravírování přímo na rukojeť.
  • Materiály: dřevěná rukojeť, kovová hlavice.
  • Kladivo s páčidlem na hřebíky a hladkou úderovou plochou.
  • ID: #16972
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované tesařské kladivo

Kdo nezná nějakého kutila který rád všechno opravuje? Pro všechny z nich nabízíme personalizované kladivo které je překvapí a bude velmi užitečné v každodenním životě. Jedná se o tesařské kladivo (nazývané také kladivo na hřebíky), které je nejběžnějším a nejužitečnějším kladivem, protože otevřený klín na zadní straně ve tvaru V slouží k vytahování hřebíků en la parte trasera, con forma de V, sirve para arrancar clavos. Druhá strana je typická čelní strana s hladkou úderovou plochou.

Kladivo je personalizováno gravírováním, které mu dodává elegantní nádech a znamená, že to, co je na něm vyryto, zůstane na rukojeti kladiva navždy. Přidejte jméno, iniciály, frázi nebo design, který se jim bude líbit. Nabízíme vám však různé předpřipravené šablony, které si můžete upravit podle svých představ.

Pro všechny kutily

Jsme si jisti, že tvůj táta se doma pořád v něčem vrtá. Pokud ne, pravděpodobně máte kamaráda, který miluje kutilství nebo sestavování a restaurování nábytku. Pro vás oba bude toto kladivo dokonalým dárkem: užitečným, originálním a jedinečným. Navíc se jedná o kladivo vynikající kvality, takže není jen na ozdobu a na poličku: je to perfektní kladivo pro každodenní použití, připravené na všechno.

Den otců, Valentýn, vánoční dárek, dárek k narozeninám, dárek k výročí? Například jako svatební suvenýr pro svědka. Vyberte si, kdy chcete někomu dát osobní nástroj. Při mnoha příležitostech nevíme, co dát jako dárek, který se trochu liší od běžného, ale přesto je to něco, co může použít a co je určeno speciálně pro danou osobu. Tento typ dárku je ideálním způsobem, jak překvapit a dát jim pocit, že dárek je jen a jen jejich..

Personalizované gravírované kladivo pro kutily