Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Gravírované paličky na bicí

pár paliček
507
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 20 hodinami 50 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 40,5 cm (výška) x 1,4ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • 2 bubenické paličky, model A5.
  • Materiál: ořechové dřevo (hikorové).
  • Způsob personalizace: gravírování.
  • Přizpůsobte si každou paličku jiným designem.
  • ID: #16973
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Gravírované paličky na bicí

Pokud hledáte originální a užitečný dárek pro bubeníka, který hraje na bicí, ať už je to přítel nebo člen rodiny, gravírované paličky, které nabízíme ve Wanapix, jsou tou správnou volbou. Tyto personalizované paličky z hikorového dřeva ze série Dynabeat a modelu 5A potěší každého milovníka bubnů. Jsou gravírované, takže cokoli si na paličky přejete, zůstane navždy nedotčené: jméno, text, logo rockové kapely, fráze, iniciály, kresba... Tyčinky budou kompletně navrženy pro tuto výjimečnou osobu!

Výjimečné paličky

Paličky 5A jsou nejpoužívanější bubeníky různých stylů, jsou vybaveny žaludem Acorn a přírodní povrchovou úpravou. Používá se na ně dřevo hickory, které je vybíráno pro svou trvanlivost, hmotnost a pružnost; pro to všechno a pro svou hustotu a cit je toto dřevo většinou hudebníků upřednostňováno.

Řada Dynabeat se navíc vyrábí na stejném místě a na stejných strojích, na kterých značka Wincent (Švédsko, 1992) vyrábí své paličky, takže se jedná o výrobek vynikající kvality.

Stručně řečeno, tyto personalizované paličky na bicí nejsou jen pěkným dárkem, který si můžete vystavit a nepoužívat ho ze strachu, že ho poškodíte: jedná se o výrobek, který prošel přísnou kontrolou kvality a byl vyroben společností, která se věnuje nástrojům pro hudebníky. Ve Wanapixu dbáme na výběr výrobků, na které jsme hrdí!

Gravírované paličky na bicí

Ideální dárek pro bubeníky

Každý má ve svém okolí milovníka hudby a není lepšího způsobu, jak mu pořídit ten správný dárek, než mu dát něco, co může využít ve svém každodenním životě jako hudebník. Personalizované gravírované paličky jsou ideální pro události, jako je Den matek, Den otců, narozeniny, výročí, tajný Ježíšek nebo prostě proto, že máte chuť dát jedinečný a speciální dárek osobě, která má ráda bicí nástroje.

Tento dárek je navržen tak, aby překvapil: užitečný, krásný, s dokonalým zpracováním a výjimečnou kvalitou. Zkuste přidat jméno šťastného příjemce paliček, nebo možná raději napište jeho iniciály. Jejich přezdívka, jejich skupina, fráze, která je reprezentuje... možností je tolik, kolik si jen dokážete představit! Vyberte si písmo a design, který se vám nejvíce líbí, a dejte všem najevo, čí jsou to tyčinky!

S těmito vysoce kvalitními dřevěnými paličkami s osobním motivem se bude obdarovaný cítit na bicí stejně silný jako Keith Moon, Ringo Starr, Dave Grohl nebo Meg White.