Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Stojánek na tužky s potiskem

stojánek na tužky
329
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 33 min.

Materiál
Barva vnitřku
Podrobnosti
  • Rozměry: 9 cm (výška) x 8ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: keramika.
  • ID: #17087-490361
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Neztrácejte propisky!

Není nic nepohodlnějšího než stůl plný propisek a tužek rozházených po celém stole. Musíte je uspořádat a vytvořit si koutek, kde se vám bude pohodlněji pracovat, abyste měli lépe zorganizovaný stůl. Dobrým způsobem, jak toho dosáhnout, jsou personalizované stojánky na tužky.

Můžete si vybrat ze dvou modelů: keramické nebo plastové stojánky. Oba lze personalizovat, takže si na ně můžete umístit svůj oblíbený obrázek nebo libovolnou fotku. Nezbytný doplněk do každé kanceláře a také na stůl každého studenta.

Keramický stojánek na tužky

Máme rádi vše na svém místě v naší domácnosti nebo kanceláři. Nemluvíme pouze o výzdobě, ale také o organizaci každého místa. V tom případě vám doporučujeme naše keramické stojánky na tužky, protože jsou velmi praktické a vy budete mít originální pracovní stůl.

Stojánek na tužky s vlastní fotkou

Na rozdíl od jiných obchodů si u nás můžete nechat vyrobit tužku podle vlastního přání a pořídit si personalizovaný stojánek s fotografií, textem nebo nějakým obrázkem. Nabízíme vám také různé šablony, které si můžete přizpůsobit a získat tak v několika krocích váš osobní nejoriginálnější model.

Jsou vyrobeny z keramiky a mají výšku 12,7 cm, takže působí robustně a pevně. Díky použitému materiálu je povrchová úprava mnohem živější a vypadá skvěle. Jsou ideálním dárkem pro žáky a studenty, nicméně jsou také velmi oblíbené jako propagační a reklamní dárky.

Stojánek Basic

Pokud jste pořádkumilovný člověk, neobejdete se bez stojánku na tužky, který vám doma nebo v kanceláři udrží všechny tužky a propisky na jednom místě. Naše levné personalizované stojánky na tužky jsou nejen velmi úsporné, ale také velmi kvalitní.

Horní a spodní část je vyrobena z pevného plastu, zbytek je z pružného kartonu potaženého plastem. Jedná se o základní výrobek do kanceláří nebo na studentské stoly, abyste měli vše pod kontrolou.

Jsme vyjímeční tím, že nabízíme možnost personalizace stojánků na tužky. Můžete si vybrat některou z našich předpřipravených šablon, nebo si vytvořit vlastní návrh s oblíbenými fotografiemi a texty. V obchodech nenajdete žádný podobný, protože se bude jednat o nový a exkluzivní model, který jste si sami navrhnuli.

Stojánek na tužky s vlastním potiskem