Klíčenka mini album 18 stránek s fotkou

Klíčenka mini album 18 stránek s fotkou

klíčenka
239 Kč
Množstevní slevy

Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 3,9 cm (šířka) x 3,8 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál přední a zadní strany vazby: koženka. Na výběr jsou různé barvy.
  • Obsahuje 9 dvojlistů (18 stran).
  • Všech 9 stránek lze přizpůsobit.
  • ID: #5776-2537
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Mini album na klíče

Jsou lidé, kteří u sebe rádi nosí fotografie své rodiny, přátel nebo partnera. Patříte mezi ně i vy? My také, a proto vám chceme doporučit naše mini fotoalbum na klíče, protože plní dvojí funkci, kterou potřebujete: slouží k uspořádání klíčů a k nošení fotografií vašich blízkých.

Toto malé album se skládá z devíti dvojlistů (celkem 18) a všechny je možné personalizovat fotografiemi, vzory nebo texty podle vlastního výběru. Je to opravdová atrakce, protože se liší od všeho ostatního, co tam najdete.

Přední i zadní kryt je vyroben z koženky, takže povrchová úprava je velmi elegantní a odolná. Jedná se o velmi úsporný dárek, který je však velmi kvalitní, takže jej můžete darovat při jakékoli příležitosti, protože bude velmi dobře přijat.

Klíčenka s personalizovaným mini fotoalbem

Tento miniaturní přívěsek na klíče s fotoalbem je skvělým nápadem na dárek hned z několika důvodů. Zaprvé je to praktický způsob, jak mít fotoalbum neustále u sebe. Místo toho, abyste museli nosit fyzickou knihu nebo další elektronické zařízení, můžete mít fotografie po ruce na přívěsku na klíče. Díky možnosti přizpůsobit si fotoalbum se dárek stává ještě osobnějším a emotivnějším. Můžete například vybrat fotografie, které jsou pro osobu, které klíčenku darujete, zvláštní nebo významné, například fotografie z dovolené nebo fotografie důležitých okamžiků jejího života, s partnerem, dětmi, domácími mazlíčky atd.

Další výhodou přívěsku na klíče s miniaturní fotoknihou je, že je to moderní a praktický dárek. Mnoho lidí již nenosí fyzická fotoalba, ale raději ukládají své fotografie v digitální podobě. Miniaturní přívěsek na klíče s fotoknihou je způsob, jak darovat tradiční dárek (fotoknihu) modernějším a současnějším způsobem.