Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Krabička cukrovinek a bonbónů s potiskem ve tvaru srdce

krabičky
684
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 21 min.

Tvar
Vnitřek
Podrobnosti
 • Rozměry: 16,3 cm (šířka) x 15,7 cm (výška) x 5 cm (hloubka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Objem krabičky: 800 ml.
 • Kovová krabička v bílé barvě s přizpůsobitelným víkem.
 • Na výběr různe cukrovinky, bonbony Lindt bílá čokoláda nebo mix čokolád Mini Toblerone
 • Obsahuje prázdnou věnovací kartičku
 • ID: #16374-101595
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované krabice plné sladkostí, čokolády a bonbónů

V každém ročním období je darování dárku jedním z nejvýznamnějších počinů pro dárce i obdarovaného. Znamená to pečlivě přemýšlet o tom, co se dané osobě líbí, a chtít se ujistit, že se jí to líbí. Je důležité darovat něco pěkného, něco, co zaujme na pohled, a když je to něco personalizovaného, vždy tomu dodáte přidanou hodnotu, dárek pak není tak tradiční, protože jste výrobek vytvořili právě pro tuto konkrétní osobu.

Proto jsou naše personalizované krabičky se sladkostmi a čokoládou krásné a sladké stejnou měrou a zaručeně potěší každého, kdo je dostane.

Máme kovové krabičky, které si můžete přizpůsobit podle svého přání, a to buď z námi nabízených vzorů, nebo si vytvořit vlastní, a uvnitř si můžete vybrat ze 3 možností podle vkusu osoby. pro kterou je krabička určena. Můžete si vybrat mezi sortimentem mini Toblerone (22 kusů), sortimentem bonbónů (který obsahuje 2 lízátka, 2 náhrdelníky, 4 žvýkačky, 4 tyčinky a 20 Pikot) nebo jednou z bílých čokolád od slavné čokoládovny Lindt (22 kusů). Nemohli jsme se rozhodnout, která z nich je velkolepější, určitě je budete chtít vyzkoušet všechny (my už jsme to udělali jijiji). Když si objednáte osobní krabici bonbónů, přiložíme k ní také malou kartičku v bílé barvě, na kterou můžete napsat věnování podle svých představ, díky čemuž bude dárek ne 10, ale 100 kusů.

Darovat bonboniéru je fajn, ale darovat personalizovanou bonboniéru... to je zaručený hit, váš vyvolený neodolá těm nejlepším sladkostem a pamlskům!

Personalizované kovové krabičky naplněné sladkostmi a čokoládou

Navíc je tato krabička ideální, protože po dokončení cukrovinek nebo čokolády ji můžete použít k uložení jakéhokoli detailu, ať už ji proměníte v praktickou šperkovnici nebo si z ní vytvoříte vlastní lékárničku či krabičku na šití, stačí jen popustit uzdu fantazii.

Přizpůsobte si dokonalou krabičku pro sebe nebo jako dárek

V této sekci najdete spoustu návrhů vytvořených pro vás, abyste si mohli snadno přizpůsobit tu nejsladší kovovou krabičku, jakou jste kdy viděli, ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho výjimečného.

Nekonečné množství vzorů, které můžete personalizovat krásnou a dojemnou frází, nebo možná dáváte přednost vtipné frázi či speciální fotografii, která má mít nevyčíslitelnou sentimentální hodnotu. Pro personalizaci těchto pěkných kovových krabiček se sladkostmi platí všechny možnosti, které vás napadnou.

A pokud nenajdete design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, můžete si také vytvořit svůj vlastní design od základu, přičemž vámi vytvořené designy mají ještě větší kouzlo a nejlepší na tom je, že žádné dvě kovové krabičky nebudou úplně stejné.

Můžete si také vybrat ze tří různých tvarů, a to ve tvaru srdce pro romantiky, nebo kruhového a obdélníkového, pokud dáváte přednost něčemu decentnějšímu a klasičtějšímu. S personalizací určitě dodáte dokonalý vzhled osobě, na kterou myslíte.

Personalizované kovové krabičky naplněné sladkostmi a čokoládou

Darujte personalizovanou krabičku sladkostí pro každou příležitost

Každá doba je vhodná k tomu, abyste někomu osladili život, zejména pokud je to někdo, kdo je pro vás výjimečný. Naše kovové krabice jsou ideální pro každou příležitost. Ať už se jedná o narozeniny, výročí, Valentýna, Vánoce, Den otců, Den matek atd.

Představte si Valentýna s personalizovanou krabičkou s vašimi oblíbenými fotografiemi, čokoládou nebo sladkostmi uvnitř a malým přáníčkem s věnováním od vašeho partnera, zní to idylicky a nádherně.

Nebo na Den matek osobní krabičku s fotkami dětí a jejich oblíbenou čokoládou nebo sladkostmi uvnitř a malým vzkazem napsaným dětmi? Hezčí už to být nemůže!

Teď už jen stačí popustit uzdu fantazii a vytvořit dokonalou krabici pro danou příležitost a my se postaráme o to, aby byla dokonalá. Protože jak se říká,mlsný jazýček se nespokojí jen tak s něčím a s těmito sladkými krabičkami nenecháte nikoho lhostejným.

Informace o složení a alergenech

Balíček mini Toblerone

 • Složen: Mléčná čokoláda (cukr, mléko, kakaové máslo, čokoláda, mléčný tuk, sójový lecitin, emulgátor, vanilin, což je umělé aroma), cukr, med, mandle, invertní cukr, vaječný bílek. Kakao: minimálně 28 %.
 • Alergeny: obsahuje mléko, sóju, mandle a vejce.

Balení bonbonů Lindt z bílé čokolády

 • Složení: cukr, kakaové máslo, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový), sušené mléko, laktóza, emulgátor (sójový lecitin), aromata.
 • Alergeny:může obsahovat lískové ořechy, mandle.

Balení sladkostí

 • Pestré složení, jedná se o balení s různými druhy a značkami sladkostí. Pro více informací nás kontaktujte.
 • Alergeny: Bez lepku.