Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Krabička na čaj s potiskem

krabička
761
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 33 min.

Zakončení
Podrobnosti
  • Rozměry: 16 cm (šířka) x 16 cm (výška) x 8,7 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: mahagonové dřevo okoumé, zlaté panty a magnetický uzávěr.
  • Vnitřek se 4 přihrádkami pro umístění sáčků.
  • Obsahuje 20 čajových sáčků (rooibos s vanilkou, maurský čaj, čaj Chai a bílý čaj).
  • Způsob personalizace: přímý tisk. Víko je personalizované.
  • ID: #17059-402621
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná krabička na čaj ze dřeva

Milovníci čaje a bylinných čajů mají štěstí: zde je dřevěná krabička na čaj! S plně personalizovaným víkem na které můžete umístit své jméno, text, obrázek, logo nebo fotografii dle vlastního výběru. Se 4 přihrádkami pro oddělené uložení čajových sáčků jednotlivých typů. Nepochybně ideální dárek, který uchová vaše infuze v bezpečí.

Krabička je vyrobena ze dřeva okoumé a víko a dno jsou vyztuženy překližkou. Kromě toho má krabička pozlacené panty a magnetický uzávěr.

Krabička obsahuje 20 sáčků s různými čaji: rooibos s vanilkou, maurský zelený čaj, čaj chai a bílý čaj.V krabici najdete pět sáčků od každé z těchto příchutí od společnosti Pompadour.

Vyberte si jednu z předpřipravených šablon, které nabízíme, a vytvořte tu nejvýznamnější schránku pro tu nejvýznamnější osobu: přidejte, odstraňte nebo upravte cokoli, co chcete, aby byla zcela jedinečná. Pokud jste velmi kreativní, můžete si vytvořit svůj vlastní design od základu a vyrobit ho speciálně pro tuto výjimečnou osobu (nebo pro sebe!). Personalizace se provádí přímým tiskem, který dodává krabici eleganci a originalitu, takže barvy vypadají časem úžasně - zkuste přidat fotografii, kterou máte rádi, a uvidíte, jak krásně to vypadá!

Skladování čajových sáčků a bylinných čajů

Jedná se o dřevěnou krabičku z okoumé se 4 přihrádkami, která je speciálně navržena tak, aby bezpečně (a krásně!) uložila všechny vaše čajové sáčky a nálevy na jednom místě, aniž byste je museli hledat ve skříních mezi všemi kartonovými krabicemi, ve kterých se obvykle dodávají.

Personalizovaná krabička na čaj

Je to skvělý způsob, jak je přinést na stůl, když k vám přijde návštěva, aby si mohla vybrat tašku, která se jí nejvíce líbí. Samozřejmě je to také ideální dárek pro vás: pokud si chcete udělat pořádek ve svých infuzích, nečekejte déle!

Vychutnejte si vynikající čaje, které jsou součástí této krabičky

Tato personalizovaná krabička obsahuje sadu 20 sáčků s různými čaji od značky Pompadour.Chcete se o těchto příchutích dozvědět více? Zde vám povíme o jejich charakteristikách a vlastnostech:

Rooibos s vanilkou

Jedná se o vynikající čaj s vanilkovým aroma a příjemnou, jemnou chutí, ideální pro pití za tepla i za studena. Vyrábí se z jihoafrické rostliny Rooibos a napomáhá trávení, takže je ideální k pití po jídle.

Rooibos se získává z listů rostliny zvané aspalathus linearis, která pochází z Jižní Afriky. Jeho vlastnosti jsou podobné jako u červeného čaje,s tím rozdílem, že rooibos neobsahuje kofein. Díky této vlastnosti (nedostatek kofeinu) je tento nálev v posledních letech velmi oblíbený.

Kromě toho se věří, že rooibos má protizánětlivé účinky. Je to tedy rostlina, která pomáhá předcházet střevním a trávicím potížím.

Maurský zelený čaj

Tento čaj se získává kombinací máty a zelených čajových lístků, což přináší exotickou a osvěžující chuť, která vás na okamžik přenese do vůní Marrákeše. Je to chuť hluboce zakořeněná v arabské kultuře.

Čajovník má všeobecně známé vlastnosti, například mírňuje pocity únavy a vyčerpání. Máta peprná navíc pomáhá při trávení a odstraňování plynů a uvolňuje nosní cesty.

Dřevěná personalizovaná krabička na čaj

Čaj Chai

Od arabské chuti se přesuneme k chuti, která nás tentokrát zavede do Indie. de o čaj, který se připravuje smícháním černého čaje s různým aromatickým kořením: skořicí, zázvorem, hřebíčkem, kardamomem, badyánem, kořenem čekanky a černým pepřem. Vše je doplněno nádechem vanilky a sladkými ostružinovými lístky. Čaj chai se obvykle pije s mlékem, ale podle chuti konzumenta se může pít i samotný.

Pro zajímavost, slovo "chai" znamená "čaj". A je to intenzivní chuť, která je tradičně spojována s indickým kořením, protože z něj pochází několik těchto bylin.

Bílý čaj

K doplnění této cesty za vůněmi a chutěmi světa je v krabici také bílý čaj, který pochází z hor Fujian v Číně. Tento čaj se vyrábí sběrem nejmladších lístků rostliny Camellia Sinensis, a sušením jejich pupenů jemným procesem za použití světla a vzduchu.

Legenda praví, že velcí čínští císaři používali bílý čaj k oslazení elixíru nesmrtelnosti. Díky této legendě se tento nápoj stal velmi populárním v Číně a nyní i ve zbytku světa.

Perfektní dárek pro milovníky čaje

Váš táta se neobejde bez čaje po obědě nebo vaše sestra bez ranního čaje? Pokud si myslíte, že není nic lepšího než se jednoho večera sejít s přáteli doma a příjemně si popovídat nad šálkem čaje, je personalizovaná dřevěná krabička na čaj tím pravým dárkem, který jste hledali - jsme si jisti, že ho překvapíte!

Personalizovaná krabička s rooibosem maurským čajem

Je to nejen krásná krabička, která upoutá pozornost každého, kdo ji uvidí, ale také užitečný, dlouhotrvající a jedinečný dárek: je to výrobek, který bude určitě používat, který bude mít navždy a který byl vymyšlen speciálně pro něj. Stručně řečeno: ideální dárek pro ty, kteří se bez šálku tohoto nápoje v ruce neobejdou!

Vzpomeňte si, co kdysi řekl filozof Bernard-Paul Heroux: "Žádný problém není tak vážný, aby se nedal zmírnit šálkem dobrého čaje.".