Kšiltovka s vlastním potiskem

Kšiltovka s vlastním potiskem

kšiltovka
253 Kč
Množstevní slevy

Velikost
Barva
Podrobnosti
  • Tabulka velikostí
  • Rozměry: 17ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: 100% bavlna.
  • Lze prát v pračce.
  • Jedna velikost.
  • Nastavitelná pomocí suchého zipu.
  • ID: #6697-485
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Jak personalizovat kšiltovku

Doplňky jsou důležitou součástí šatníku. Personalizace umožňuje maximální péči o detaily a dosažení jedinečného výsledku. Pokud máte chuť objednat si něco originálního a odlišného, vytvořte si personalizované kšiltovky.

Máme k dispozici dva modely: pro dospělé a pro děti. Hlavní rozdíl spočívá v velikosti, protože rozměry hlavy se samozřejmě liší. Dalším rozdílem jsou barvy, v závislosti na tom, který z modelů si vyberete, můžete si vybrat jednu nebo druhou barvu. Pro dospělé jsou dvoubarevné, zatímco personalizované kšiltovky pro děti jsou jednobarevné.

Velikost lze nastavit pomocí suchého zipu umístěného vzadu. Jinak jsou čepice se kšiltem pro muže nebo ženy standardní, ty typické, které jste už tolikrát viděli na ulici, ale tentokrát podle vašeho gusta a navržené vami. Jsou unisex, jediné, co se mění, je návrh, který si vyberete. Každá může být jedinečná.

U našich kšiltoveklze personalizovat přední strana, kam si můžete nechat umístit libovolnou fotografii, obrázek nebo text. My to vytiskneme barevně a v nejlepší kvalitě.

Personalizované čepice se kšiltem

Čepice se kšiltem jsou velmi populárním doplňkem po celém světě již mnoho let. Mnoho lidí si je každý den nasazuje na hlavu, ačkoli většinou hlavně v letních měsících, aby se vyhnuli návalům horka. Nyní si můžete vytvořit personalizované kšiltovky online v našem editoru a získat tak dokonalý originál.

Zjistili jsme, že některé návrhy nebo vzory jsou žádanější než jiné, a chceme to s vámi sdílet, abyste si mohli udělat nějakou představu, pokud zatím ještě nevíte, jak navrhnout kšiltovku. Zapište si všechny naše nápady a vytvořte si ten nejoriginálnější model:

Personalizovaná kšiltovka pro dospělé se jménem

Baseballové kšiltovky jsou velmi populární, zejména s erby amerických baseballových týmů. Například: kšiltovka Yankees. V USA je tento doplněk ikonou pop kultury v posledních desetiletích.

Jiným sportem, který hýbe masami v USA, je basketbal. Kšiltovky Chicago Bulls jsou v top prodeji a nyní si je můžete navrhnout se jménem vašeho oblíbeného hráče nebo jménem vaším a číslem jeho dresu.

Tento doplněk je charakteristický pro městské party. Kšiltovky rapových hudebníků, mezi jinými, jsou ty nejoblíbenější. Také je často nosí skateři, se svým vlastním designem, s podpisy v graffiti stylu a podobně.

Hlavní funkcí, kromě toho, že je to doplněk, je chránit se před sluncem. Personalizované cyklistické kšiltovky jsou také velmi žádané. Je běžné, že si lidé otáčejí kšilt směrem nahoru, pro větší pohodlí.

Zbytek šablon je zaměřen na osobní nebo rodinné vztahy. Objednávají se u nás personalizované kšiltovky pro páry, kamarády, narozeninové oslavy, se jménem, pro příbuzné atd. Personalizujte si svou kšiltovku již teď a získejte velmi speciální model.

Reklamní kšiltovky

Kšiltovky vždy byly velmi lákavým zbožím pro tvorbu firemního propagačního materiálu. Nabízíme velmi konkurenční ceny a také množstevní slevy. Čím více kusů si zakoupíte, tím více se sníží cena za kus. To je výhoda nákupu levných personalizovaných kšiltovek.

Vytvořte si levné čepice se kšiltem, personalizujte je pomocí loga vaší společnosti, akce nebo firemními barvami. Jsou podobné populárním personalizovaným kšiltovkám trucker, které jsou v současné době velmi žádané.

Personalizovaná kšiltovka s jménem dítěte

Jak prát kšiltovku

Obvykle běžný postup praní oblečení je podívat se, co je napsáno na štítku. Naše kšiltovky můžete dát do pračky, ale ne do sušičky. Pokud však chcete zachovat jejich barvu a pečovat o ně, je lepší prát ručně.

Umývejte vodou při teplotě nejvýše 30 °C, abyste zabránili smrštění nebo vyblednutí. Vložte ji do nádoby spolu s pracím prostředkem. Po opláchnutí ji jen nechte uschnout. Abyste zabránili deformaci, můžete dovnitř vložit ručník, aby si během sušení udržela svůj tvar.

Personalizovaná kšiltovka s fotografií

Personalizované kšiltovky s fotografií pro dospělé jsou nezbytným doplňkem pro sportovní a neformální vzhled. Jsou vyrobeny z 100% bavlny a mají univerzální velikost, ale lze je upravit pomocí suchého zipu.

Jsou personalizované čepice se kšiltem unisex, které se líbí každému. Jsou k dispozici ve čtyřech různých tónech: bílo-červené, bílo-modré, modro-žluté nebo modro-červené. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu, a ozdobte si ho fotografiemi, textem, obrázkem…

Mohou se prát v pračce, ale nedávejte je do sušičky, doporučujeme spíše sušit na vzduchu pro delší trvanlivost. Vytvořte si ten nejexkluzivnější model a vylepšete váš look.

Kšiltovka pro dítě se jménem

Děti myslí pouze na zábavu, proto je v horkých dnech důležité, aby byly chráněny před sluncem. Naše personalizované dětské kšiltovky jsou pro ně ideální a můžete si je upravit podle vašeho gusta.

Jsou dostupné ve čtyřech různých barvách: bílá, zelená, červená a modrá. Navrhněte si je s jejich fotografií, obrázkem jejich oblíbeného filmové postavičky nebo s jejich jménem. Jsou nastavitelné díky suchému zipu vzadu, aby dobře seděly na hlavě.

Detail kšiltovky zezadu

Personalizované kšiltovky pro děti

Vytvořte originální personalizovanou dětskou kšiltovku s libovolnou fotografií, jménem dítěte, obrázkem nebo návrhem, atd.

Mohou se prát v pračce. Není vhodné sušit v sušičce, sušte na vzduchu.