Látková taška přes rameno s potiskem

taška
507 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 18 cm (šířka) x 23 cm (výška) x 6 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje jednu vnitřní kapsu bez zipu.
  • Objem: 2,50 litru.
  • Poklop lze personalizovat.
  • Několik zipů a přihrádek.
  • Součástí je dlouhé ucho na zavěšení.
  • ID: #5407
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované tašky přes rameno

Většinu času trávíme mimo domov. Musíme být dobře vybaveni, ale ne jen tak něčím. Potřebujeme skladovat spoustu věcí, které potřebujeme ke každodennímu životu. Pokud tedy hledát originální tašky přes rameno, jste na správném místě.

Ve společnosti Wanapix sázíme na personalizované tašky přes rameno. U všech modelů personalizujeme horní část tašky, přední část, která je viditelná zvenčí, aby bylo vidět personalizaci. Můžete použít naše předpřipravené šablony nebo si vytvořit vlastní návrh s fotografií, textem nebo designem.

Zde jsou naše různé modely, které si můžete vybrat a přizpůsobit podle svých představ.

Personalizované džínové tašky

Existují látky, které nikdy nevyjdou z módy, jako je například džínovina. Pokud máte rádi tento typ látky, naše přizpůsobené džínové tašky s fotografií jsou přesně to, co potřebujete. Hodí se téměř ke všemu a jsou ideální pro každodenní použití.

Jsou k dispozici ve dvou různých velikostech a obě mají velkou kapacitu, která je ideální pro přenášení všech vašich věcí při běžných činnostech. Obě mají rukojeť pro snadné zavěšení a zapínání na zip. Lze je také prát v pračce (ale nelze je sušit v sušičce).

Personalizace se provádí na víku tašky, které se uzavírá na suchý zip. Můžete na něj umístit požadovanou fotografii, design nebo text, a získat tak ten nejexkluzivnější model. Můžete si také vybrat některou z našich předpřipravených šablon a upravit ji pomocí vlastních fotografií nebo textů.

Džínová brašna přes rameno s vlastním potiskem

Malá taška má vnitřní kapsu bez zipu a objem 2,5 litru. Větší má dvě vnější kapsy a jednu vnitřní kapsu na zip a větší objem: 5 litrů. Vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim představám, a získejte originální personalizovanou džínovou tašku.

Personalizovaná textilní taška přes rameno s fotografiemi

Hledáte praktickou tašku pro každodenní použití? Naše látková taška přes rameno je ta, která vás nejlépe doprovodí při vašich běžných činnostech a umožní vám nosit dokonale uložené a uspořádané věci. Působí velmi mladistvým dojmem. Můžeme říci, že jsou vyrobeny ze "standardní" tkaniny, na rozdíl od tkaniny podobné džínovině u ostatních modelů.

Poklop lze personalizovat a umístit na něj fotografii, design nebo text podle vlastního výběru. Získáte nejexkluzivnější model, protože v obchodech nenajdete žádný podobný. Tato taška má dlouhá ucha a můžete ji dát do pračky, když ji chcete vyprat, ale ne do sušičky, jako je tomu u džínů.

Taška přes rameno má objem přibližně 5 litrů. Víko je k tašce přišito suchým zipem a má několik zipů a různých přihrádek, do kterých můžete rozdělit všechny své věci.

Je to ideální dárek pro každou příležitost, protože je velmi praktický a pohodlný pro každodenní použití. Překvapte kohokoli exkluzivním designem a dejte mu dárek, na který nikdy nezapomene.

Ideální doplněk pro ženy i muže

Dámské kabelky přes rameno nikdy nevyjdou z módy. Jsou velmi pohodlné a ideální pro každodenní nošení. Tento typ tašky si můžete vzít kamkoli: na univerzitu, do školy apod.

Tyto personalizované tašky mají několik přihrádek

Jsou velmi originálním dárkem k narozeninám nebo ke Dni matek. Základní doplněk, který bude ráda mít, protože bude zcela určen pro ni. Použijte různé vzory nebo krásné fotografie a taška se stane nezbytnou součástí jejího každodenního života.

Máme různé modely: s džínovinou (v různých velikostech) nebo textilní. Všechny jsou přizpůsobitelné a umožňují nosit jedinečný design, který vás odliší. Součástí balení je také držadlo, za které je můžete zavěsit.

Naše modely jsou unisexové, takže je lze použít i jako pánské tašky přes rameno. Moderní člověk by měl mít u sebe vždy tašku, do které si může uložit své věci: mobilní telefon, peněženku, klíče, kapesníky, žvýkačky apod. Jedná se o dárek určený k narozeninám nebo ke Dni otců. Můžete ho také překvapit jednou z našich tašek, protože ano, vždy je vhodná doba na speciální dárek.