Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Lupa-těžítko skleněné gravírované

lupa
380
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 48 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 3,5 cm (tloušťka) x 8ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: sklo.
  • Na hladké straně lze gravírováním přidat osobní údaje.
  • Dvojí použití: těžítko na papír nebo lupa na zvětšení textu.
  • Doporučujeme personalizovat textem nebo logem.
  • ID: #16553
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná lupa ve tvaru polokule

S touto originální personalizovanou skleněnou lupou vám neunikne žádné drobné písmo. Jedná se o sklo ve tvaru polokoule nebo kopule, které vám umožní nejjednodušším způsobem zvětšit text nebo obrázek. Stačí ji položit na objekt, který chcete zvětšit, a voilà, už nebudete moci přečíst nebo vidět ani ty nejmenší věci v dokumentu nebo na fotografii. Díky němu uvidíte vše do nejmenšího detailu.

Laserové gravírování na lupě je vysoce kvalitní a vybraný design bude dokonalý. Každá lupa je navíc dodávána v krásném pouzdře, ve kterém ji můžete přenášet, aniž by se poškodila, a je tak ideálním dárkem pro každou příležitost, ať už pro vašeho šéfa, kolegu v práci nebo výjimečného přítele. Originální detail, který nenechá nikoho lhostejným.

Přizpůsobte si lupu podle svých představ a zapomeňte na drobné písmo

Nyní si můžete svou novou lupu přizpůsobit podle svých představ, uvést frázi, speciální slovo, jméno osoby, která ji dostane, atd. V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, které si můžete upravit a vytvořit podle svých představ, ideální pro danou příležitost.

A pokud nenajdete žádný design, který by vám vyhovoval, můžete si také vytvořit vlastní lupu od začátku. Stačí se zamyslet nad příležitostí a trochu nad osobou nebo skupinou lidí, kterým ho budete dávat, a přizpůsobit design jejich vkusu a určitě vytvoříte dokonalý dárek.

Skleněná lupa ve tvaru kopule k personalizaci gravírováním

Personalizovaná lupa jako firemní dárek

Chystáte ve firmě nějakou zvláštní událost a nevíte, jaký dárek věnovat? Pokud hledáte originální dárek, který nenechá nikoho lhostejným, je tento článek přesně to, co jste hledali. S touto krásnou a zábavnou lupou máte jistotu, že vaši hosté na tuto oslavu nezapomenou.

Navíc bude sloužit nejen jako lupa, ale také jako těžítko, s logem vaší firmy, dokonce i s kontaktním telefonním číslem nebo e-mailem, aby vás mohli snadno a rychle najít.

Teď už jen stačí popustit uzdu fantazii a vytvořit si dokonalou osobní lupu pro sebe nebo jako dárek - o zbytek se postaráme my!