Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Náprstek s fotkou

náprstek
202
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 21 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 2,3 cm (šířka) x 1,7 cm (výška) x 2,3ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Personalizované postříbřené náprstky.
  • Oválná plocha s vlastní fotkou.
  • ID: #1143
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované náprstky

Rádi šijete? V takovém případě potřebujete mít ty nejlepší nástroje, abyste mohli provést požadované úpravy oblečení. Naše stříbrné náprstky nesmí chybět v žádném šicím boxu. Jsou velmi praktické a užitečné pro ty, kteří rádi šijí.

Na rozdíl od těch klasických si ji však můžete přizpůsobit podle svých představ. Pro získání exkluzivního modelu vám doporučujeme navrhnout jej s obrázkem nebo pěkným textem. Personalizaci vytiskneme plnobarevně a vytvoříme tak neuvěřitelně kvalitní povrchovou úpravu.

Je to ideální dárek pro každou příležitost, ale zejména pro sběratele, protože si můžete vytvořit libovolné množství různých modelů. Určitě nebude mít tak originální, jako je ten, který můžete vytvořit vy.

Postříbřený náprstek s fotografií dle vašeho výběru

Náprstky se po staletí používají jako pomůcka při ručním tkaní a šití. Se cree que su origen se remonta a la época de los egipcios, que los utilizaban para tejer tela de lino. Desde entonces, los dedales han evolucionado y hoy en día existen muchos tipos diferentes para distintos usos. Některé náprstky mají špičaté hroty, které pomáhají protáhnout nit malými otvory, zatímco jiné mají zaoblené hroty, které nit drží, aniž by ji poškodily.

Existují také náprstky různých velikostí a z různých materiálů, například z plastu, kovu nebo dřeva. Je jasné, že navzdory všem typům náprstků, které existují, je jen málo z nich tak originálních jako tyto personalizované náprstky, protože mají vloženou fotografii podle vašeho výběru, a tu v žádném obchodě nenajdete! Je jasné, že navzdory všem typům náprstků, které existují, je jen málo z nich tak originálních jako tyto personalizované náprstky.