Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Osvětlený dřevěný fotorámeček s fotkou

lampa
761
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 16 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 17 cm (šířka) x 23 cm (výška) x 2 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Součástí balení je kabel USB. Baterie nejsou potřeba.
  • Materiál personalizované cedulky: průhledný metakrylát.
  • Obrázek nebo fotografie vytištěné barevně na metakrylátové cedulce.
  • Bílé LED světlo.
  • Materiál rámečku: přírodní dřevo.
  • ID: #15951
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaný rámeček na fotky s osvětlením

Všichni rádi vytváříme teplou atmosféru v našem domově, a proto zohledňujeme mnoho faktorů, od malby nebo tapet na stěnách, přes nábytek, dekorační předměty a prvky, které přinášejí teplo, jako jsou lampy. Naše personalizované 3D lampy s dřevěným rámečkem jsou ideálním doplňkem, který jste hledali.

Tato krásná 3D lampa ozdobí váš domov způsobem, který si přejete. Navíc jsou personalizované dárky vždy trefou do černého, protože jsou vytvořeny s ohledem na přesné preference osoby, která je obdrží.

Jedná se o lampu, na které vám, plnobarevně, vytiskneme návrh, který si vyberete nebo vytvoříte na metakrylátovou cedulce. Má rámeček kolem celé cedulky v přírodním dřevěném odstínu, který jí dodá skandinávský a nezaměnitelně teplý dotek. Její bílé světlo zařídí, že vaše fotka nebo obrázek bude kouzelně osvětlen.

Tyto stolní LED lampy obsahují USB kabel, abyste je mohli připojit k libovolnému zařízení s USB, nebo k libovolné zástrčce ve vašem domě pomocí USB adaptéru na zásuvku. Mají kabel o délce přibližně 95 cm, který disponuje velmi praktickým systémem zapnutí a vypnutí. Pro vypnutí světla stačí stisknout tlačítko nebo přímo vyjmout kabel. Nevyžaduje baterie.

Personalizovaný rám na fotky s osvětlením

Personalizujte si dokonalou lampu pro sebe nebo jako dárek

V této kategorii najdete spoustu předem navržených šablon, které můžete upravit a vytvořit si svou lampu s dřevěným rámečkem, která bude dokonalá pro jakoukoliv příležitost. Přidejte fotografie, upravte texty, vložte speciální datum a udělejte z ní jedinečnou dekoraci. Neomezené množství obrázků, které můžete upravit podle vašeho gusta. Jakýkoli nápad, který vám přijde na mysl, bude dokonalý k personalizaci těchto krásných 3D lamp.

A pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal vašim představám, nebojte se, také si budete moci vytvořit svou 3D lampu s dřevěným rámečkem úplně od nuly. Návrhy, které si sami vytvoříte, mají ještě zvláštnější kouzlo, a to nejlepší na tom je, že na světě nebudou existovat dvě stejné lampy. Zaručený úspěch!

Nejlepší příležitosti k darování personalizované lampy

Příprava dárku vždy udělá radost, buď proto, že se blíží speciální datum, nebo proto, že chceme udělat něco překvapivého pro naše blízké. V obou případech nám jde hlavně o to, aby osoba, která dostane dárek, byla z něj nadšená.

3D lampy jsou v posledních letech velmi oblíbeným výrobkem a pokud jsou personalizované, mají ještě větší hodnotu, protože neexistují dvě stejné, což jim dodává ještě větší hodnotu. Vyjádření pocitů s teplem a klidem, které tyto výrobky přinášejí, je vždy správným rozhodnutím.

Nejčastější příležitosti k darování personalizované 3D lampy jsou například: Svatý Valentýn, kde je to perfektní dárek pro tu osobu, která nám dodává elán do života, stačí vybrat vaši oblíbenou fotku, dát vaše jména, datum výročí nebo významnou frázi pro vás a voilà! Váš příběh bude zářit vlastním světlem.

Personalizovaná 3D lampa s rámem a USB připojením

Ostatní příležitosti, kdy můžete darovat personalizovanou lampu, jsou například Den otců, Den matek, Den prarodičů, můžete ji personalizovat fotkou nejmenších členů rodiny, ať už je to táta, maminka nebo prarodiče, udělá jim to obrovskou radost.

Něčí narozeniny jsou také skvělým okamžikem k darování personalizované lampy. I když jsme přesvědčeni, že není nutné čekat na zvláštní příležitost, jistě najdete ten pravý okamžik, abyste udělali malé překvapení té osobě, kterou tolik milujete. Je dokonalá i jako “sebeobdarování”, protože… Kdo by nechtěl takovou krásnou 3D lampu? Vytvořte si dokonalý design pro sebe nebo jako dárek na našich webových stránkách a my se postaráme o to, aby vše vypadalo perfektně.