Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Papírové krabičky s potiskem

krabice
101
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 27 min.

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 12 cm (šířka) x 10,5 cm (výška) x 8,7 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: bílá vlnitá lepenka. Hmotnost: 290 g/m2.
  • Víko lze personalizovat přímým barevným potiskem.
  • Jednodílná krabice s víkem připevněným na jedné straně.
  • ID: #17118
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Jak vyzdobit papírovou krabičku

Pokud vás už nebaví vyrábět stále stejné dárkové balení, máte nyní příležitost udělat to jinak. Naše kartonové krabice jsou plně přizpůsobitelné, včetně bočních stran. Můžete je použít k mnoha účelům a na výběr máte několik velikostí. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Je to nejlepší způsob, jak zabalit dárek pokud chcete druhou osobu překvapit. Zamyslete se nad jejich vkusem a vytvořte odlišnou a originální krabičku na míru. Stačí si vybrat oblíbené fotografie nebo zábavný design a překvapení bude dvojnásobné: pro obsah i pro samotnou krabičku navrženou výhradně pro obdarovanou osobu.

Ačkoli se používají hlavně jako dekorativní dárkové obaly, můžete je použít i k jiným účelům. Ukládejte hry, puzzle nebo papíry. Různé možnosti, abyste měli vše, na čem vám záleží, dobře uspořádané a neztratili se.

Je velmi praktická především pro ukládání fotografií. Pokud se vám nelíbí alba, můžete je nyní rozdělit do boxů podle témat: svátky, Vánoce, moje rodina... Všechna témata, která vás napadnou. Podle toho navrhněte barevný design krabice a uveďte název fotografií, které budou uvnitř. Je to jiný způsob jejich uspořádání a budou krásně zachovány.

Výroba tohoto výrobku je ruční, velmi manuální. Z tohoto důvodu, pokud si zakoupíte několik kusů krabic se stejným designem, nebudou navzájem zcela identické. Jejich výrobě věnujeme velkou péči.

Jak vyzdobit papírovou krabičku

Personalizované kartonové krabice na poštovní zásilky

Revoluce ve světě balení! Přizpůsobte si kartonové krabice tím nejlepším způsobem, ochraňte jejich obsah a dodejte jim punc originality!

Tyto krabice jsou vyrobeny z bílé vlnité lepenky, odolného materiálu schopného ochránit obsah před případnými nárazy, přičemž víko je personalizované.Jsou ideální, pokud nejste příliš zruční v balení dárků, pokud chcete předat dárek na nějaké akci a chcete to udělat pomocí originálního obalu, nebo pokud máte firmu a chcete poslat pohlednice svého výrobku a vytvořit tak image značky.

Pokud máte e-shop a hledáte ideální možnost, jak poslat své výrobky dobře chráněné a s vaší značkou, jste na správném místě! Pomůžeme vám s propagací vašeho obchodu nebo e-shopu tím, že vytvoříme dokonalý průvodní dopis pro vaše podnikání.

Postbox je jedním z nejčastěji používaných boxů pro přepravu výrobků kurýrem nebo poštou a je navržen tak, aby umožnil poslat cokoli s naprostým zabezpečením a zároveň jim poskytl originalitu s dotykem potisku na víku. Používají se pro balení naprosté většiny značek, ať už pro doručování na veletrzích, akcích nebo pro zasílání poštou. Protože jsou personalizované, budou vaše krabice jedinečné, navržené výhradně vámi.

Balení hraje důležitou roli při budování značky a vytváření dobrého dojmu na spotřebitele, takže pečlivé balení není nikdy na škodu! Jen si vzpomeňte na množství rozbalovacích videí na webu..... Populárnější už to nebude!

Krabice lze přizpůsobit od 1 kusu, ale čím více stejných kusů si objednáte, tím jsou levnější! Díky množstevním slevám, které jsou k dispozici. Používáme také nejlepší technologie tisku, abychom zajistili vynikající výslednou kvalitu, takže si stačí vybrat design, který se vám líbí, a my se postaráme o zbytek.

Personalizované kartonové krabice na poštovní zásilky

Pokud chcete na svých akcích něco změnit, skvěle se hodí také jako dárek nebo upomínkový předmět při křtinách, svatém přijímání, svatbě, dětské oslavě nebo narozeninové párty. Představte si, že dáte k narozeninám svého dítěte všem jeho kamarádům nějakou sladkost v malé krabičce s nápisem "Lukášovi narozeniny, 5 let" vedle jeho oblíbené kresby!

Ať už ji chcete použít k čemukoli, zaručeně překvapíte toho, komu ji věnujete!