Papírové tašky s potiskem

Papírové tašky s potiskem

taška
126 Kč
Množstevní slevy

Rozměry
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 23,5 cm (šířka) x 31 cm (výška) x 11 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Papírové tašky jsou k dispozici v hnědé a bílé barvě.
  • Materiál: papír. Hmotnost: 100.
  • Kroucená papírová ucha.
  • Oboustranně personalizované.
  • ID: #17110-418629
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované papírové tašky Kraft

Perfektní způsob, jak doručit dárek, suvenýr nebo cokoli, co si dokážete představit! Naše personalizované kraftové papírové tašky, které jsou k dispozici ve dvou barvách (bílé a hnědé) a dvou velikostech, jsou vše, co potřebujete, pokud vám nejde o balení dárků nebo pokud chcete, aby vaše firma chodila po ulicích ruku v ruce s vašimi zákazníky, protože mají pohodlná kroucená papírová ucha.

Tyto tašky lze plně přizpůsobit: přidejte fotografii, kresbu, text nebo větu a upravte nebo doplňte design. Máme jich mnoho, takže se nemusíte bát: vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce, a upravte ji podle svých představ, pokud ji nechcete vytvářet od začátku. Personalizace se provádí kvalitním barevným tiskem, takže vaše tašky budou zářivé a barevné.

Perfektní pro vaši speciální událost

Tyto tašky jsou ideální pro všechny druhy akcí! Zde je několik nápadů:

Baby Shower:tyto dětské oslavy jsou stále oblíbenější těsně před narozením dítěte a výzdoba a detaily jsou životem večírku! Představte si, že byste svým hostům dali něco malého z oslavy v personalizované tašce s nápisem "Martiny Baby Shower" spolu s krásným designem? Neuvěřitelný suvenýr!

Křtiny, svaté přijímání a svatby: to jsou neopakovatelné životní okamžiky, událost, při které se sejdou všichni vaši blízcí! Zde platí stejný koncept jako u dětských oslav: věnujte památku na událost uvnitř personalizované papírové tašky s nápisem "Byl jsem na Petrových křtinách", "Vzpomínka na Pavlínky přijímání" nebo, pokud jde o svatbu, přidejte své iniciály spolu s datem: "A&D, 02/06/2024, děkujeme, že jste přišli na naši svatbu." Budou dokonalé!

Personalizované papírové tašky Kraft

Personalizované papírové tašky jsou samozřejmě ideální i pro předání dárku protagonistům: pokud chcete, aby si zapamatovali, od koho je výjimečný dárek, jak lépe jim ho předat než v personalizované tašce? Představte si, jak hezky by vypadalo, kdyby na tašce stálo: "Tvoříte báječný pár, přeji vám všechno nejlepší. Od vašich přátel Kláry a Honzy". Prostě ideální!

Narozeniny, výročí, Valentýn: pokud nejste příliš zdatní v balení dárků, nezoufejte: kryjeme vám záda! Proč si nevytvořit vlastní personalizovaný "obal" a nedoručit dárek v personalizované kartonové tašce? Navíc si ho budete moci ponechat navždy, protože ho nebudete muset roztrhnout, abyste objevili dárek uvnitř. Zkuste si vybrat design a přidat větu typu: "Všechno nejlepší k 18. narozeninám, Lucko, máme tě moc rádi! Od tvých kamarádek Evy a Katky". Bude to vypadat skvěle! !

V případě narozenin jsou také zábavným způsobem, jak obdarovat hosty (pokud má narozeniny váš malý syn, můžete mu dát sladkosti, masku... cokoli vás napadne, uvnitř personalizované tašky s nápisem "David má narozeniny, je mu 5 let. Děkujeme, že jste přišli!" vedle jeho oblíbené kreslené pohádky).

Firmy: Máte firmu, ať už malou, nebo velkou, a chcete si snadno, rychle a úsporně vytvořit image značky? Personalizované kraftové papírové tašky jsou tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout. Přidejte logo své firmy, název, slogan, poštovní nebo webovou adresu provozovny a udělejte kouzlo! Jedná se o spolehlivý způsob propagace vaší firmy, protože když tašku ponesete v ruce, všichni ostatní budou znát vaši značku. Ať už jste restaurace, malý obchod s oblečením, stánek na místní pouti nebo velká firma, vyberte si model, který vám nejlépe vyhovuje!

Personalizované papírové tašky

Existují množstevní slevy, takže pokud si objednáte hodně stejných tašek, čím více jich objednáte, tím větší slevu každá taška dostane. To je velká výhoda pro každého, kdo hledá levné personalizované papírové tašky.

Péče o životní prostředí

Plast vychází z módy a jeho používání rok od roku prudce klesá. Stále více lidí přechází na ekologické tašky, protože jsou šetrné k životnímu prostředí a nevytvářejí odpad - už žádné jednorázové plastové tašky!