Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizovaná souprava na piknik

pikniková souprava
723761 Kč
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 44 min.

Podrobnosti
 • Rozměry: 5 cm (tloušťka) x 24ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Pikniková sada pro 2 osoby, s bavlněným potahem, zapínáním na zip a rukojetí pro přenášení.
 • Obal lze na jedné straně personalizovat.
 • Obsahuje: 2 lžíce, 2 nože, 2 vidličky, 2 talíře, 2 látkové ubrousky, 1 vývrtku s integrovaným nožem a 1 prkénko.
 • ID: #17558
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Obsah piknikové sady (pro 2 osoby)

 • 2 lžíce, 2 nože a 2 vidličky z nerezové oceli s rukojetí z přírodního dřeva.
 • 2 talíře z nerezové oceli o průměru 19,5 cm.
 • 2 látkové ubrousky o rozměrech 30 x 30 cm. S retro designem v károvém vzoru a kombinací černých, šedých a bílých odstínů.
 • Vývrtka na otevírání vína z nerezové oceli, s integrovaným nožem a rukojetí z přírodního dřeva.
 • Kuchyňská deska o rozměrech 15 x 15 cm, z přírodního dřeva s vyfrézovanou rukojetí.

Vyražte na výlet s touto kompletní personalizovanou sadou na piknik

Běžte si užít čas venku, zorganizujte si piknik v parku nebo si udělejte svačinku po raním výletě a udělejte to ještě zábavnější použitím této personalizované piknikové sady pro 2 osoby. Tato exkluzivní pikniková sada pro 2 osoby vám nejen nabízí možnost, abyste si užili čas venku s elegancí, ale také vám umožňuje personalizovat vnější část obalu podle vašich přání. Obal, vyrobený z odolného přírodního bavlněného materiálu, je vybaven zipem a praktickou rukojetí pro snadné přenášení, takže si vaši sadu můžete snadno vzít kamkoliv s sebou.

Co se týče personalizace, máte naprostou svobodu, abyste mohli dodat váš osobní nádech piknikové sadě. Můžete přidat libovolné logo, obrázek, fotografii, nebo text, který si přejete na obal, vše v plných barvách a s vynikající kvalitou. Tato možnost personalizace nejen dodává vaší piknikové sadě jiný rozměr, ale také ji činí jedinečným a významným dárkem pro vaše blízké.

Personalizovaná pikniková sada pro dvě osoby

Vnitřek obalu je chytře navržen se speciálními oddíly pro každý prvek nástrojů obsažených v sadě. Ta zahrnuje 2 lžíce, 2 nože a 2 vidličky, vše vyrobeno z nerezové oceli s rukojeťmi z přírodního dřeva, což jim dodává velkou odolnost a dotyk elegance. 2 talíře z nerezové oceli jsou ideální pro servírování jídla pohodlně během vašeho pikniku.

Součástí jsou také 2 čtvercové látkové ubrousky s návrhem, který přináší dojem nostalgie s károvým vzorem v černých, šedých a bílých tónech. Kromě toho sada obsahuje vývrtku na víno z nerezové oceli s integrovaným nožem a rukojetí z přírodního dřeva, stejně jako kuchyňskou desku z přírodního dřeva s vyfrézovanou rukojetí. Takže budete mít po ruce veškeré nástroje, které se vám mohou hodit!

Tato pikniková sada je dokonalou volbou pro nejrůznější příležitosti, od narozenin a výročí po svatební oslavy nebo jako firemní dárek. Jeho kombinace elegance, funkčnosti a personalizace ho činí všestrannou a jedinečnou volbou, která potěší milovníky piknikování v parku nebo v přírodě. Jelikož je set pro 2 osoby, je také perfektním dárkem pro vašeho partnera, ať už je to na Valentýna, jeho narozeniny nebo jen tak, když začne hezké počasí a budete chtít vyrazit do přírody nebo jíst venku.