Personalizované mýdlo

mýdlo
380 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 7,5 cm (šířka) x 5,2 cm (výška) x 2,3 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Jedna strana je personalizovaná přímým potiskem.
  • Kostka mýdla o hmotnosti 100 g. Vůně měsíčku lékařského a heřmánku s regeneračními, hydratačními a zklidňujícími účinky.
  • Dermatologicky testováno, evropská výroba. Dodáváno v samostatném bavlněném sáčku s šňůrkou na zavázání.
  • Stoprocentně veganský udržitelný výrobek, bez živočišných složek.
  • ID: #17429
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované mýdlo, jedinečný produkt s jedinečnou vůní

Naše personalizované mýdlo je mnohem více než jen obyčejná mýdlová kostka. Je to personalizovaný zážitek, který spojuje svěžest a jemnost vůně heřmánku a měsíčku s možností vyjádřit vaši tvořivost a styl díky personalizaci. Tato veganský mýdlová kostka má váhu 100 gramů a je to opravdu originální a uvědomělý dárek, který potěší vaše smysly a bude pečovat o vaši pleť. Každá kostka je dodávána v krásné bavlněné taštičce v přírodně bílém odstínu s provázkem, což dodává jeho prezentaci velmi elegantní vzhled.

Toto mýdlo se vyznačuje vůní heřmánku a měsíčku, a tyto bylinky jsou známé pro své uklidňující, hydratační a regenerační vlastnosti. Jemnost této vůně odnese vaše smysly na oblaku jemnosti a svěžesti. Textura mýdla zase zaručuje výhody pro pleť, vaše ruce budou opéčovávané a omlazené. Veganská receptura, bez ingrediencí živočišného původu, činí tento produkt vhodným pro všechny, aniž by se ztratila kvalita nebo etické hodnoty. Navíc při tvoření těchto výrobků nebyly prováděny testy na zvířatech, čímž pádem podporujeme respekt k živočišné říší.

To, co opravdu odlišuje naše personalizované mýdlo, je možnost jeho personalizace a vytvoření tak jedinečného dárku. Můžete ho personalizovat speciální fotografií, unikátním obrázkem, emocionální zprávou, jménem nebo dokonce logem vaší společnosti. To ho činí perfektním dárkem pro jakoukoli příležitost, od narozenin a výročí po firemní akce. Je zvláště vhodný jako detail pro svatbu, kde můžete své hosty překvapit personalizovaným a užitečným dárkem. Můžete tak darovat mýdlo s obrázkem novomanželů, datem svatby nebo poděkováním. Vždy, když vaši hosté použijí toto personalizované mýdlo, budou si pamatovat speciální den, který s vámi sdíleli.

Personalizované veganské mýdlo

Způsob použití

Naneste mýdlo na vlhké ruce, rozetřete a opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti kolem očí. V případě kontaktu s očima opláchněte hojným množstvím vody. Použití pouze na povrchu kůže.

Složení

Olea europaea fruit oil, aqua, cocos nucifera oil, sodium hydroxide, butyrospermum parkii butter, cymbopogon citratus leaf oil, glycine soja oil, calendula officinalis extract, matricaria chamomilla extract, calendula officinallis flowers, citral, geraniol, d-limonene, linalol, eugenol, isoeugenol.

Původ a prospěch používání mýdla na ruce

Původ mýdlových kostek pro mytí rukou sahá do starověku. Během historie různé civilizace vyvíjely své vlastní verze mýdla založeného na olejích a tucích, s cílem udržovat hygienu a zdraví. Důležitost častého mytí rukou spočívá v prevenci nemocí a odstranění bakterií a mikrobů, které se mohou šířit stykem s běžnými předměty a jinými lidmi.

Dnes se hygiena rukou stala zásadní praxí k prevenci šíření infekčních nemocí, jak jsme mohli vidět během pandemie před několika lety. Pravidelné mytí rukou mýdlem je základní opatření pro ochranu vlastního zdraví a zdraví lidí kolem nás.