Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizovaný obojek se šátkem pro psy a kočky

obojek se šátkem
253 Kč
Množstevní slevy

Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 24 cm (šířka) x 14 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: polyesterový šátek, umělohmotný uzávěr.
  • S nastavitelným zapínáním na zacvaknutí a kovovou sponou pro uchycení vodítka.
  • Průměr uzavřeného obojku: min. 11ø cm / max. 17ø cm (cca).
  • Nevhodné do pračky ani do sušičky.
  • ID: #17653-572153
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Obojek se šátkem pro psy a kočky: dejte vašemu čtyřnohému příteli cool vzhled

Hledáte pěkný a funkční doplněk pro vašeho psa nebo kočku? Náš personalizovaný obojek se šátek pro domácí mazlíčky je ideální ozdoba, která dodá vašemu věrnému společníkovi špetku stylu a osobitosti. Vyroben z odolného a jemného polyesteru, tento trojúhelníkový šátek na krk nabízí ideální kombinaci odolnosti a pohodlí pro vašeho mazlíčka. Potisk živými barvami, které nabízíme, zaručí, že váš mazlíček vynikne v davu a dodají jeho vzhledu veselý dotek.

Jednou z nejvýraznějších vlastností našeho šátku s obojkem je jeho praktičnost. Díky regulovatelnému obojku s uzávěrem na zacvaknutí zaručuje bezpečné a pohodlné nošení pro psy a kočky všech ras a velikostí. Kromě toho kovová spona pro vodítko přidává další úroveň bezpečnosti během procházek venku. Šátek je možné prát v pračce s programem se studenou vodou; nesušit v sušičce.

Ale nejlepší na tom všem je možnost personalizace. S naším jednoduchým online editorem můžete přidat libovolný obrázek, kresbu nebo text na šátek vašeho mazlíčka. Chcete na šátek přidat jméno vašeho mazlíčka, aby ho všichni v parku poznali? Nebo dáte přednost jeho fotce, abyste ukázali, jak je krásný? Můžete vytvořit jakýkoli návrh, který si budete přát. Možnosti personalizace jsou neomezené, což vám umožní vytvořit jedinečný a exkluzivní šátek, který bude odrážet osobnost vašeho mazlíčka.

Kromě svého elegantního vzhledu plní náš obojek se šátkem pro domácí mazlíčky také praktickou funkci. Je ideálním doplňkem k identifikaci vašeho psa nebo kočky v případě, že se ztratí, protože můžete do personalizace zahrnout i vaše kontaktní údaje. Navíc je to originální způsob, jak docílit toho, aby se váš mazlíček cítil svěže a pohodlně během horkých dnů, protože můžete šátek mírně navlhčit a poskytnout mu tak úlevu před horkem.

Obojek se šátkem pro psa

Ať už jde o běžnou procházku v parku nebo speciální příležitost, jako jsou jeho narozeniny nebo společenská událost (třeba setkání mazlíčků), náš obojek se šátkem pro psa a kočku zajistí, že váš společník bude vždy IN a zároveň se bude cítit pohodlně.