Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Plechová krabička s potiskem ve tvaru srdce

krabička
431
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 49 min.

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 16,3 cm (šířka) x 15,7 cm (výška) x 5 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Objem: 800 ml.
  • Materiál: hliník.
  • Barva: bílá.
  • ID: #16354
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované kovové plechovky

Kovové krabičky jsou v mnoha případech nepostradatelné, protože je lze využít k mnoha účelům, lze je použít k nekonečnému množství věcí. Son útilesHodí se například k výrobě speciálního a odlišného balení dárku, k uložení předmětů, které chceme mít k něčemu konkrétnímu umístěné, nebo i ke klasickému použití jako držák na sušenky. Nyní můžete do těchto ideálních personalizovaných kovových plechovek uložit, cokoli chcete..

Vyberte si tvar, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. K dispozici jsou tři různé formáty, obdélníkový, kruhový nebo ve tvaru srdce pro romantiky. Mezi těmito tvary si můžete vybrat i různé velikosti, takže si můžete vybrat ten, který se nejlépe hodí pro dárek nebo použití, které máte na mysli.

Personalizované kovové krabičky mají bílou barvu a víko, kterým se krabička uzavírá, si můžete zcela přizpůsobit.

Všichni si uchováváme spoustu vzpomínek, které považujeme za poklady, aniž by jimi skutečně byly. Rádi přidáváme sentimentální náboj některým předmětům, které se váží k určitému okamžiku našeho života, až nás do něj teleportují zpět.

Tyto kovové krabičky jsou ideální pro uložení těchto malých osobních pokladů a mít je na dosah ruky..

Přizpůsobte si dokonalou krabici pro sebe nebo jako dárek

V této sekci naleznete spoustu návrhů vytvořených pro vás, které vám umožní personalizovat vaši novou kovovou krabičku, ať už pro vás, nebo jako dárek pro někoho výjimečného.

Personalizované plechovky s fotkami

Nekonečné množství vzorů, které můžete personalizovat krásnou a dojemnou frází, nebo možná dáváte přednost vtipné frázi či speciální fotografii, která má mít nevyčíslitelnou sentimentální hodnotu. Na těchto krásných kovových plechovkách lze vytvořit libovolnou možnost personalizace, na kterou si vzpomenete.

A pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, můžete si také vytvořit svůj vlastní design od začátku. Vytvořené designy mají ještě větší kouzlo a nejlepší na tom je, že žádné dvě kovové krabičky nebudou úplně stejné.

Nejoblíbenější možnosti personalizovaných kovových krabiček

Tyto ideální personalizované kovové plechovky jsou stále populárnější, i když existují i jejich využití, která jsou známá již odedávna. Kdo by někdy v životě neměl malou kovovou krabičku s klasickými dánskými? Jistě si v tuto chvíli vzpomínáte na tu, kterou jste měli, když jste byli malí.

Nyní můžete kovové krabičce dodat osobní nádech, můžete si vybrat text, obrázek nebo speciální fotografii a vytvořit tak dárek, který nikoho nenechá lhostejným.

  • Speciální dárek ke Dni matek, maminky si schovávají vše, co pro ni jejich ratolesti od útlého věku připravují, nebo jejich nejvýznamnější osobní předměty. Ať už je to kresba k narozeninám, figurína nebo třeba identifikační náramek, který měli v porodnici, když se narodili. Tuto krásnou kovovou krabičku si můžete personalizovat fotografií nebo dojemným textem a darovat jim ji, aby si mohli uschovat své malé poklady..
  • Perfektní valentýnský dárek. kdo si potrpí na sladké? Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, je dát na Valentýna nějakou sladkost, nyní si můžete přizpůsobit krabičku v jakémkoli tvaru, i když pro toto roční období jsou krabičky ve tvaru srdce vždy nejlepší volbou pro většinu lidí a naplňte ji oblíbenými sladkostmi svého partnera, ať už jsou to čokolády nebo sladkosti jakéhokoli druhu, určitě si je zamiluje!
  • Ideální dárek ke svatbě, křtinám a svatému přijímání. Krásný, praktický a odolný detail, který nenechá nikoho lhostejným. Přizpůsobte ji vtipné větě, jménu hostů a vytvořte suvenýr, který jim nebude vadit používat v každodenním životě. Tohle nebude jeden z těch dárků, které skončí v koutě.
Personalizované kovové krabičky

Stačí si jen rozmyslet, k jaké příležitosti ho chcete použít nebo komu ho chcete darovat, vytvořit pěkný osobní design a my se postaráme o to, aby byl dokonalý.