Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizovaný podsvícený stojánek na šperky

organizér na šperky
634
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 37 min.

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 13,5 cm (šířka) x 19,5 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Kabel USB je součástí dodávky. Baterie nejsou potřeba.
  • Bílé LED světlo.
  • Materiál podstavce: přírodní dřevo. Materiál personalizovaného staojánku: průhledný metakrylát.
  • Obrázek nebo fotografie vytištěné barevně na metakrylátové desce.
  • ID: #16370
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Nejoriginálnější stojánek na šperky

My ženy mají tendenci mít spoustu doplňků, náušnice s diamanty, velké, malé, perly, kruhy, přívěsky, prsteny... Přijde okamžik, kdy nevíme, jak uspořádat naše šperky nebo kam je dát. Také máte ten pocit, že ano? Určitě máte zajímavou sbírku... a udržování pořádku v ní je opravdu obtížné!

Ale už se nebudete muset ptát, jak udržovat vaše doplňky uspořádané, s novým osvětleným personalizovaným stojánkem na šperky budete mít všechno vždy po ruce. Navíc díky osvětlení vám jistě poslouží i k tomu, abyste osvětlili váš toaletní stůl nebo místo, kde se obvykle upravujete. Mějte všechny své náušnice, prsteny a náhrdelníky shromážděny a uspořádané na tomto krásném osvětleném personalizovaném šperkovém stojanu.

Jsou dostupné ve 3 různých tvarech k výběru, pro ty nejklasičtější osvětlený šperkový stojan ve tvaru kulatém nebo obdélníkovém a pro ty, kteří chtějí dát věci trochu speciálního a odlišného rázu, je k dispozici také ve tvaru stromu.

Navíc nebude fungovat pouze jako šperkovnice, ale také se stane dalším dekorativním prvkem ve vašem pokoji nebo kdekoliv ho umístíte. Nyní můžete přidat jedinečný dotek do jakéhokoli vašeho komfortního prostoru s tímto krásným personalizovaným šperkovým stojánkem. Bude perfektně vypadat na jakémkoli nábytku, polici, nočním stolku, přidávajíc dojem jedinečnosti a krásy zároveň.

Má USB kabel, abyste ho mohli připojit k libovolnému zařízení s USB nebo k libovolné zásuvce ve vašem domě pomocí adaptéru USB na zásuvku. Jakmile je zapnutý, výsledek je úžasný, váš nový podsvícený stojánek na šperky bude zářit.

Personalizovaný šperkový stojan s osvětlením pro uložení šperků a doplňků

Deska, na kterou tiskneme váš design, je ze zcela průhledného tvrdého metakrylátu, velmi odolného materiálu.

Základna osvětleného šperkového stojanu je ze světlého dřeva a jeho bílé světlo vytváří jedinečně teplé prostředí, jakmile je zapnut. Kabel má přibližně 95 cm a má velmi praktický systém zapnutí a vypnutí. Pro vypnutí světla stačí stisknout tlačítko nebo jednoduše odpojit kabel. Nepotřebuje baterie.

Personalizujte si svůj 3D stojánek na šperky

V této kategorii najdete spoustu návrhů, které si můžete úplně přizpůsobit podle vašeho gusta. Můžete si vybrat mezi předdefinovanými šablonami a jednoduše jim dodat váš osobní dotek, nebo vytvořit design vašeho podsvíceného stojánku na šperky úplně od nuly.

Personalizované návrhy mají vždy zvláštní kouzlo, protože si je vytvoříte přímo pro sebe nebo pro tu osobu, kterou máte na mysli, abyste jí darovali tento krásný stojánek. Jejich přidanou hodnotou je, že na světě nenaleznete dva totožné podsvícené stojánky na šperky. Bude to elegantní lampička.

Darujte personalizovaný stojánek na šperky s osvětlením a uspějte jako nikdy předtím

Tento krásný osvětlený šperkový stojan je ideální dárek na jakoukoli příležitost, ať už jsou to narozeniny, Den matek nebo Den přátelství, abyste udělali hezký gesto své nejlepší kamarádce.

Stačí si jen představit, jak personalizovat design nebo tvar, který si myslíte, že se jí bude líbit nejvíce, a přizpůsobit podsvícený stojan na šperky dokonale pro danou příležitost.

Personalizovaný podsvícený stojánek na šperky s vaší fotografií

Už nikdy se nebudete muset znovu zamotávat do vašich řetízků nebo hledat ztracenou náušnici mezi stovkami, mějte všechno po ruce a uspořádané s vaším novým personalizovaným osvětleným šperkovým stojanem.