Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Polštář srdce 42x42 s potiskem

polštář
634
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 25 min.

Tvar
Rozměry
Barva zipu
Látka

Podrobnosti

 • Rozměry: 42 cm (šířka) x 42 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Všechny polštáře obsahují výplň.
 • Oboustranně potištěné.
 • Výběr materiálu: polyester (streck), satén, panama.
 • Snímatelný potah lze prát v pračce.
 • ID: #3174-6278
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Přehled charakteristik našich polštářů

 • Můžete si je přizpůsobit libovolnou fotkou nebo motivem v plných barvách. Nahrajte libovolný počet fotek nebo přidejte text a jména.
 • Můžete si vytvořit návrh od začátku nebo si vybrat jednu z našich bezplatných předpřipravených šablon a upravit je.
 • Vyberte si z několika různých tvarů a velikostí každého tvaru.
 • Můžete si přizpůsobit obě strany podle svých představ. Váš návrh vytiskneme na celou plochu polštáře bez okrajů..
 • Vyberte si z několika různých typů látek diferentes. Polštáře jsou dodávány s výplní.
 • Dokonce si můžete vybrat barvu zipu k naprostému přizpůsobení produktu.
 • Potah je snadno snímatelný a lze jej prát v pračce.
 • Naše polštáře splňují záruku kvality OEKO-TEX® a prošly kritérii kontroly kvality OEKO-TEX®.

Zjistěte, proč jsou naše personalizované polštáře jedinečné.

Nosotros

 • 100% potisk celého polštáře: fotografii nebo design můžete vytisknout na celou plochu polštáře, až ke švu, a to z obou stran. Nebudou zde žádné prázdné okraje.
 • Různé látky na výběr: můžete si vybrat z různých typů látek, od klasických polyesterových (strečových) až po originálnější látky, jako je měkký satén nebo elegantní koženka.
 • Výběr barvy zipu: můžete si vybrat barvu zipu, kterou chcete, a to bez příplatku! Můžete si tak vybrat zip, který nejlépe odpovídá barvám připravovaného návrhu nebo fotografie.

Ostatní značky

 • Tisk s bílými místy: jiné značky neumožňují pokrýt celý povrch polštáře vaším designem a nechávají kolem polštáře bílé okraje, které nejsou příliš estetické.
 • Pouze jeden typ látky: v jiných obchodech si nemůžete vybrat, jaký typ látky chcete na polštář, mají pouze jeden standardní typ látky.
 • Pouze jedna barva zipu: jiné značky vyrábějí polštáře se zipem v barvě, kterou nemůžete změnit, zatímco Wanapix vám umožní vybrat si ze všech nejoblíbenějších barev.
Porovnání přizpůsobených polštářů

Jak vyrobit originální polštáře

Polštáře jsou jedním ze základních dekorativních prvků v každé domácnosti, ale to neznamená, že by se měly zanedbávat. Personalizovaný polštář může změnit atmosféru vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Od výrazného doplnění klasického trojdílného nábytku až po dodání elegance a modernosti vašemu nábytku.

Vyberte si tvar, typ látky a velikost a navrhněte polštář, který dokonale vyhovuje vašemu stylu, vkusu a potřebám. Protože víme, že jsou věci, které chcete a které nikde jinde nenajdete. Nyní si můžete dělat, co chcete, protože všechny naše polštáře si můžete maximálně přizpůsobit pomocí fotky nebo designu podle vlastního výběru.

Nyní je výroba personalizovaných polštářů s fotografiemi, snazší než kdykoli předtím, protože náš online editor vám s tím pomůže krok za krokem.

Využijte všech možností našeho online editoru

K vytvoření polštáře můžete použít náš editor, který nevyžaduje stahování žádného softwaru, je 100% online. Pomocí editoru můžete dělat vše: nahrát jeden nebo několik obrázků z mobilu nebo počítače a umístit je na polštář podle svých představ, stejně jako je otáčet nebo měnit jejich velikost. Můžete také přidávat texty, vybírat z několika písem všech stylů a měnit barvu a velikost jednotlivých textů.

Po celou dobu můžete vidět náhled výrobku se simulací vzhledu polštáře. Jakmile budete s tímto náhledem spokojeni, můžete si objednat polštář s jistotou, že jej obdržíte přesně podle svého návrhu.

Přizpůsobený polštář s fotkou dvou kamarádek

Jak vyrobit personalizované polštáře s fotografiemi

Naše polštáře mají pečeť OEKO-TEX®, která zaručuje kvalitu všech textilních součástí, včetně povrchových úprav, jako jsou nýty, knoflíky, zipy a podšívky. Značka kvality OEKO-TEX® rovněž zaručuje, že textilní součásti jsou šetrné k pokožce.

A když je kvalita, je obvykle také cena. Přizpůsobení dekorací je často nákladné. Zařídit si domov podle vlastního vkusu však nemusí být v možnostech jen několika málo lidí. Proto vám ve společnosti Wanapix nabízíme přizpůsobení, které hledáte, za přijatelné ceny. Potahy lze také bez problémů prát v pračce, s výjimkou koženkových, takže budete mít o jednu bolest hlavy méně. A nemyslete si, že vám pošleme jen obálku: součástí objednávky je i výplň.

Od ostatních se lišíme také typem personalizace, kterou nabízíme na našich polštářích. Zatímco jiné značky ponechávají prázdné okraje kolem designu nebo personalizují pouze jednu stranu, my pokrýváme celou plochu polštáře až ke švům, a to z obou stran. Protože víme, že se nespokojíte s poloviční personalizací.

A není to jen personalizace, co nás odlišuje, ale také všechny možné kombinace, které můžete vytvořit s našimi různými modely polštářů. Od výběru materiálu, tvaru a velikosti až po barvu zipu. Rádi bychom, abyste si sami krok za krokem určili, jak chcete svůj polštář mít. Pouze tak si můžete vyrobit personalizované polštářes motivy podle vlastního výběru.

Kulatý polštář s vlastní fotkou

Personalizované polštáře jsou ideální jak pro váš domov, tak jako dárek k jakékoli příležitosti. Pokud se chystáte někoho obdarovat, radíme vám, abyste se při výběru správného dárku zamysleli jak nad vkusem a osobností obdarovaného, tak nad prostorem, pro který je určen. Je určen do obývacího pokoje nebo do ložnice? To může také určit design, zda je lepší zvolit fotopolštáře, polštáře s nápisy, minimalistické polštáře. I když se jedná o speciální událost, jako je Valentýn nebo Den matek, skončí v určitém prostoru, proto je vhodné myslet na vlastnosti a styl prostoru, aby dokonale zapadl do prostředí.

A do dětského pokoje: dětské polštáře!

Zatím jsme vám ukázali různé možnosti personalizace různých modelů pomocí vzorů nebo fotografií, ale dokážete si představit, že byste je navrhli pomocí kreseb vašich vlastních dětí? Nyní je to možné! Pokud nevíte, jak vyrobit dětské polštáře, je to velmi jednoduché. Stačí si vybrat kresbu, která se vám nejvíce líbí, naskenovat ji a převést do souboru .JPG. Pak už stačí jen vybrat požadovaný model, správný materiál a velikost a nahrát a přidat návrh. Je to tak snadné.

Výroba polštářků s dětskými kresbami je ideální jako dekorace do dětského pokoje, ale také jako dárek pro maminky, tatínky, prarodiče a učitele. Milují to, protože není nic osobnějšího než design vyrobený s takovou láskou a péčí.

Pokud neradi kreslí, můžete jim vytvořit zábavné polštáře či geekovské s jejich oblíbenými fiktivními postavami. Jelikož je z obou stran plně přizpůsobitelný, můžete z něj vytvořit koláž fotografií se všemi oblíbenými postavami z filmů, seriálů nebo knih. Stane se jejich oblíbeným, protože jim bude zcela vyhovovat.

Přizpůsobený polštář s fotkou zamilovaných

Často kladené otázky o našich fotografických polštářích

Z jakého materiálu jsou polštáře vyrobeny?

Na výběr je několik materiálů. U standardních polštářů si můžete vybrat ze tří různých druhů látek za stejnou cenu: polyester (streč), satén a panama. K dispozici jsou také koženkové polštáře, které stojí o něco více než výše uvedené materiály. Kromě toho existují další speciálnější polštáře, jako jsou viskoelastické polštáře nebo levandulové a pšeničné polštáře.

Jakou techniku používáte k personalizaci polštářů s fotografiemi?

Polštáře jsou personalizovány technikou zvanou sublimace. Díky tomuto systému lze na potah polštáře přenést jakoukoli fotografii, design, logo nebo obrázek, který je dokonale integrovaný. Barvy jsou naprosto jasné a živé. A lze je prát v pračce nebo dát do sušičky (bez náplně).

Jaké jsou výhody vašich polštářů ve srovnání s jinými na trhu?

Naše polštáře jsou prvotřídní kvality za přijatelnou cenu. Z výhod bychom rádi zdůraznili, že naše polštáře jsou personalizované na 100 % látky a na obou stranách polštáře. Ostatní značky ponechávají po stranách prázdné okraje. Všechny polštáře jsou navíc bez příplatku vybaveny polstrováním. Barvu zipu na obalu si můžete dokonce přizpůsobit, a to rovněž bez příplatku.

Máte levné personalizované polštáře?

Můžeme říci, že naše personalizované polštáře jsou nejlevnější na trhu, pokud vezmeme v úvahu všechny vlastnosti uvedené v předchozím bodě. Jiné obchody inzerují levnější ceny, ale během nákupu cenu zvýší, pokud si chcete druhou stranu přizpůsobit. Nebo požadují minimální množství polštářů pro dokončení objednávky. Nebo neumožňují personalizovat celý povrch obalu až po okraje, jako to děláme my. Naše polštáře lze považovat za Premium polštáře za velmi příznivou cenu.

Lze je prát v pračce?

Ano, všechny naše personalizované polštáře lze zpravidla prát v pračce. Nejprve je třeba vyjmout náplň, protože je třeba vyprat pouze povlak. Díky zipu lze náplň velmi snadno vyjmout a pak vyprat povlak v pračce. Na každém štítku výrobku jsou však uvedeny informace o praní, které doporučujeme přečíst.

Jaký tvar a velikost mají polštáře?

Stejně jako si můžete vybrat z různých materiálů, existují i různé tvary a velikosti. Nejoblíbenějším polštářem je čtvercový polštář o rozměrech 35x35 cm. Existují však i větší polštáře stejného tvaru. K dispozici jsou také kulaté, obdélníkové a srdcové polštáře. Každý z těchto tvarů má různé velikosti. K dispozici jsou i polštářky ve tvaru písmene "U", které lze umístit na krk.

Rozdíl mezi typy tkanin

Při vytváření osobního polštáře si můžete vybrat materiál, který vám vyhovuje. Nabízíme vám 3 různé typy látek. Všechny jsou ze 100% polyesteru, ale v různých provedeních:

Polyester (streck)

Strečová tkanina se obvykle nazývá jednoduše "polyester" a je nejběžnější a nejoblíbenější tkaninou. Umožňuje širokou škálu barev a také velkou věrnost designu a skvělé rozlišení.

Washing instructions

Panama

Panamská tkanina je polyesterová varianta, která se vyznačuje větší a viditelnější vazbou než ostatní tkaniny. Tento typ vazby znamená, že velmi mírně ztrácí na ostrosti a sytosti barev, ale na druhou stranu dodává výrobkům, které ji používají, větší osobitost a působí řemeslnějším, domáčtějším a útulnějším dojmem.

Washing instructions

Satén

Saténová tkanina, rovněž polyesterová varianta, je tkanina, která se vyznačuje jemným dotykem a leskem, což výrobku dodává větší šarm. Má také velmi dobré rozlišení a barevnou škálu, protože díky lesku tkaniny vypadají barvy živěji.

Washing instructions

Pokyny pro praní

 • Lze prát v pračce.
 • Maximální teplota praní: 30°.
 • Nebělit..
 • Žehlete při nízké teplotě..
 • Vhodné do sušičky. Sušte v sušičce při nízké teplotě..

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny přenosem obrazu a výrobním procesem.

Výplňový materiál

K polštářům přikládáme výplň potřebnou pro každou velikost a tyto materiály:

 • Tkanina: TNT - netkaná textilie 40 gr./m2 - 100% polyester..
 • Výplň: 100% polyesterové vlákno; duté, konjugované a silikonizované.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Certificado OEKO