Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

PrinTile - Nástěnná dekorace s fotkami

printile
202
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 28 min.

Tvar
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 20 cm (šířka) x 20 cm (výška) x 1,9 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: pěnový karton. Extrémně lehké.
  • Lze je umístit na stěnu bez vrtání, pouze pomocí lepidla.
  • Fotografie vytištěná na jedné straně.
  • Barva bočních okrajů a zadní strany: černá nebo bílá (dle vašeho výběru).
  • ID: #14886-29927
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Proměňte své fotografie v umělecké dílo na stěně

Kdo říká, že zdobení je obtížné a nudné? Pravděpodobně proto, že neví o PrinTiles, módním produktu v oblasti dekorace stěn. Jedná se o revoluční produkt, který se liší od všeho, co jste kdy viděli.

PrinTile je ultralehký 20 cm dlouhý personalizovaný obrázek, který můžete umístit na zeď pomocí samolepek na zadní straně. Protože pro každý tvar existuje pouze jedna velikost, můžete si s nimi hrát a vytvořit si dekoraci s fotografiemi, jakou jste si vždy přáli. Protože bavit se zdobením je možné.

Obrazy na zeď bez vrtání

Jsou tak lehké, že nepotřebují žádné otvory a snadno se lepí pomocí samolepek, které mají. To je ve srovnání s jinými výrobky velká výhoda, protože se velmi snadno zavěšují na zeď. Další výhodou je možnost korekce umístění. Jakmile víte, kam je chcete umístit, stačí jen na několik vteřin stisknout podpěru, aby byla připevněna ke zdi.

Můžete si vybrat z několika různých tvarů. Pokud zvolíte čtvercový formát, můžete na něj umístit své fotografie z Instagramu a přenést je ze smartphonu na zeď. Nebo si můžete zvolit šestihranný tvar pro ještě originálnější kompozice voštin. Vyberte si své nejlepší vzpomínky a použijte je jako dekorativní prvek, protože není nic lepšího než dekorace s obrázky, které jsou pro vás důležité.

Jsou určeny k umístění jako koláž na stěny vašeho domova nebo kanceláře. Stačí jen najít nejlepší místo a umístit je tak, jak se vám líbí: jeden nad druhým, klikatě, do čtverce s různými obrázky... Vymyslete ty nejoriginálnější kombinace, aby vaše stěna vypadala lépe než kdy jindy díky těmto obrázkům v lehkém mixtilním stylu.

Charakteristika systému PrinTile

Je vyroben z materiálu zvaného New Mirage, tj. z panelu tvořeného jádrem z extrudovaného polystyrenu v bílé nebo černé barvě a pokrytého z obou stran bílým PVC povrchem o tloušťce jednoho milimetru.

Hrany jsou na obou stranách čtvercové a jeho opracované jádro je plošší, což zlepšuje přilnavost lepidel. Jsou černé nebo bílé, podle vašeho výběru, a měří přesně 20x20 cm (pokud jsou šestihranné, jsou o 3 cm širší). Jejich tloušťka je 2 cm.

Personalizace je provedena na jedné straně plnobarevně a vysoce kvalitním tiskem, takže výsledek je přesně podle vašich představ.