Zaručené doručení před Dnem otců

Rotační kostka s fotografiemi

kostka
507 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 9,8 cm (šířka) x 9,8 cm (výška) x 9,8 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Personalizovaná na všech 6 stranách.
  • Otáčí se díky rohové podpěrce.
  • Je potřeba: 1 baterie AA (není součástí zařízení).
  • ID: #17647
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Nejzábavnější rámeček na fotografie: personalizovaná rotační kostka

Proměňte vaše vzpomínky v jedinečný a zábavný zážitek s naší rotační kostkou se 6 fotografiemi. Tato vychytaná kostka má původní design, do kterého můžete vložit 6 vašich oblíbených fotografií, každou na jednu stranu. Její vyvážená struktura umožňuje kostku opřít o roh a plynule se otáčet, což vytváří překvapivý vizuální efekt, který upoutá veškerou pozornost na jakémkoli místě.

Ať už jako dárek pro vašeho partnera, speciálního přítele nebo na Valentýna či k narozeninám, tato personalizovaná fotokrychle je odlišnou a jedinečnou volbou. V našem online editoru můžete snadno nahrát 6 obrázků, které chcete, aby kostka obsahovala. Ujistěte se, že každá strana ukazuje obrázky, které si budete přát. Strany krychle jsou čtvercové, takže nahrávané obrázky budou ve stejném formátu jako obrázky na Instagramu. Před dokončením objednávky si však můžete každý obrázek upravit a zarovnat, aby vypadal přesně tak, jak si přejete.

Možnosti využití této kostky jsou široké. Umístěte ji jako atraktivní dekorativní prvek na noční stolek, na poličku nebo do jakéhokoli koutu vašeho domova, abyste mu dodali osobní a nostalgický nádech. Navíc ji její otočný design činí dynamickým rámečkem na fotografie, který upoutá pozornost vašich hostů a dodá vaší výzdobě něco originálního. Pro otáčení potřebuje kostka 1 baterii typu AA (není součástí balení).

Proč se spokojit s tradičním rámečkem na fotografie s jediným obrázkem? S otočnou krychlí můžete mít 6 fotografií na jednom místě. A navíc má ten originální prvek, že se neustálého otáčí. Obnovte vaše nejvzácnější momenty a sdílejte je inovativním způsobem s naší rotační fotokostkou. S jejím zvláštním otočným efektem může být zábavným dárkem jak pro děti, tak i pro dospělé. Dejte vašim vzpomínkám neustálý pohyb!

Rotační kostka s fotografiemi