Zaručené doručení před Dnem otců

Sada příslušenství k vínu s personalizovaným pouzdrem

sada doplňků
583 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 16 cm (šířka) x 10 cm (výška) x 4,9 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Součástí je vývrtka, zátka a uzávěr proti odkapávání.
  • Dodáváno v samostatném bambusovém dřevěném pouzdře s vykrajovaným vnitřkem.
  • Víko lze barevně přizpůsobit.
  • Materiál příslušenství: nerezová ocel.
  • ID: #16889
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Sada personalizovaných doplňků k vínu

Naše personalizovaná sada doplňků k vínu představuje nepostradatelný nástroj, který dodá stolu každého milovníka vína elegantní a zvláštní nádech Kufřík má povrchovou úpravu z bambusového dřeva,vykrajovaný interiér a tři doplňky z nerezové oceli: vývrtku, zátku a odkapávátko. Perfektní dárek, který potěší láhev dobrého vína.

Dřevěné pouzdro si navíc můžete přizpůsobit podle svých představ potiskem přímo na horní stranu, takže fotografie, věta, jméno, text, kresba nebo design podle vašeho výběru budou plnobarevné.

Dotek elegance pro vaše víno

Všichni známe někoho, kdo si čas od času dopřeje sklenku dobrého vína, protože tento nápoj nás provází již tisíce let: od starověké Mezopotámie přes staré Řeky, Egypťany a Římany až po současnost, kdy je jedním z nejoblíbenějších a nejuznávanějších nápojů na světě. Pro všechny tyto lidi je tato sada příslušenství ideálním produktem, protože si můžete být jisti, že bude velmi užitečná a že se nestane jedním z těch dárků, které skončí na dně zásuvky.

Jedná se o bambusové pouzdro s nástroji z nerezové oceli a bambusu se třemi užitečnými a originálními doplňky, kterými můžete vybavit svou oblíbenou láhev vína. Najdete je v pouzdře, které je vhodně vyříznuté pro jejich uložení a ochranu. Vždy mějte po ruce vývrtku (jejíž součástí je malý nožík, kterým snadno odstraníte kovový obal, který obvykle zakrývá korek láhve) a díky přiložené zátce zapomeňte na otravnou korkovou zátku. Je vzduchotěsný a má dva silikonové kroužky různých průměrů, které se přizpůsobí jakékoli velikosti láhve. Horní část je kulovitá, takže se pohodlněji a snadněji drží.

Personalizovaná sada příslušenství k vínu

A co víc, zabráníte potřísnění a umazání láhve díky praktickému zachycovači kapek, příslušenství, které se umístí na horní část láhve, takže po naplnění sklenice kapky, které mohou sklouznout ze špičky, nestékají po láhvi a nekončí na ubruse. Plsť zadržuje kapky.

Víko krabičky si můžete personalizovat fotografií, kresbou, jménem, větou, textem nebo jakýmkoli jiným motivem: vaší fantazii se meze nekladou! Úpravy a personalizace v našem online editoru, který je velmi intuitivní a umožňuje rychlou a příjemnou personalizaci. Můžete si vybrat jeden z předpřipravených návrhů, které nabízíme, a upravit jej přidáním nebo odebráním možností; pokud jste však velmi zruční nebo již máte vlastní návrh, můžete zvolit možnost přizpůsobení od začátku a vytvořit produkt zcela podle svých představ. Dejte volný průchod své fantazii a překvapte výjimečnou osobu!

Ideální dárek

Někdy může být darování dárku obtížným úkolem. Jsou lidé, které je těžké překvapit, protože jsou buď velmi nároční, nebo už mají úplně všechno. Všichni někoho takového známe! Položte si tyto otázky: má dotyčný rád víno? hledáte jedinečný a originální dárek?Pokud jsou odpovědi kladné, nebojte se, pomůžeme vám: sada příslušenství k vínu, kterou navrhujeme ve společnosti Wanapix, vás dostane z problémů a zároveň překvapí osobu, která bude mít to štěstí, že ji dostane.

Pro všechny, kteří jsou přáteli tohoto dobrého nápoje, je naše sada doplňků k vínu výjimečným dárkem. Jedná se o kufřík se všemi potřebnými nástroji, které z vaší láhve udělají tu nejvýjimečnější, a to zcela na míru! Nejenže je užitečný, ale je také samostatným předmětem, originálním, odlišným a jedinečným.

Příslušenství jako dárek pro milovníky vína