Osvětlená skleněná klíčenka s 3D gravírováním ve tvaru obdelníku

Osvětlená skleněná klíčenka s 3D gravírováním ve tvaru obdelníku

klíčenka
239 Kč
Množstevní slevy

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 3 cm (šířka) x 2 cm (výška) x 1,5 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: sklo.
  • Způsob personalizace: gravírování. Možnost přizpůsobení na jedné straně.
  • S barevnými světly, která se mění automaticky.
  • Zapíná a vypíná se otočením základny.
  • ID: #16421

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná 3D skleněná klíčenka s barevnými světly

Pokud patříte k lidem, kteří si potrpí na každý detail, jste na správném místě, protože naše skleněné klíčenky se světlem jsou produktem, který nikdy nezůstane bez povšimnutí. Pokud si rádi všímáte i těch nejmenších detailů, je pro vás tento doplněk ideální. Tyto krásné obdélníkové přívěsky na klíče jsou ideální pro každého. Jejich kompaktní velikost je vhodná k tomu, abyste si je mohli vzít kamkoliv s sebou.

Klíčenku lze personalizovat gravírováním na obou stranách. rotože se jedná o průhledné sklo, design vynikne ideálním způsobem. Můžete do něj vyrýt fráze, jména nebo dokonce fotografie a vytvořit tak jedinečný kousek, který bude personalizovaný výhradně pro vás a žádné dva nebudou stejné.

Personalizace je provedena na zadní straně skla se zrcadlovým efektem, takže vizualizace designu v trojrozměrném provedení je působivější. Když se na design podíváte ze strany, kde není personalizace, uvidíte design s 3D efektem, který vám vyrazí dech.

Klíčenka má kroužek na klíče, a navíc tento jedinečný výrobek je vybaven světlem díky kterému bude vámi zvolený design zářit vlastním světlem. Zapíná a vypíná se otáčením malého kovového válce, který je nejblíže ke sklu. Po zapnutí se rozsvítí kontrolka LED, která plynule a postupně mění barvu z růžové na fialovou, modrou a červenou (rozsah barev se může mírně lišit).

Gravírovaný skleněný přívěsek na klíče s barevnými světýlky

Přizpůsobte si dokonalý přívěsek na klíče pro sebe nebo jako dárek

V této kategorii naleznete spoustu návrhů navržených pro vás, chceme vám proces personalizace co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. Budete si moci vybrat z mnoha předpřipravených šablon a rychle je upravit pomocí našeho editoru.

Přidejte jména, napište fráze, změňte písmo, nahrajte fotografie, a to vše velmi snadným způsobem, abyste vytvořili dokonalý design pro vás nebo jako dárek, a to jen několika kliknutími.

Ale můžete si vybrat nejen ze všech designů, které nabízíme, pokud chcete něco exkluzivnějšího, že nikdo jiný nemůže požádat o design, jako je ten váš, můžete si vytvořit svůj křišťálový přívěsek na klíče se světlem od začátku. Vytvořte návrh, nahrajte jej do našeho editoru a my se postaráme o jeho dokonalost. Jsme si jisti, že od nynějška to bude váš oblíbený přívěsek na klíče s jedinečným a neopakovatelným designem.

Darujte křišťálový přívěsek na klíče se světlem jako dárek ke svatbě, křtu nebo svatému přijímání.

Všichni rádi dostáváme drobnosti, když jdeme na nějakou akci, a tato jistě nezůstane mezi vašimi hosty bez povšimnutí. Je to způsob, jak poděkovat našim hostům za to, že byli po našem boku v tak výjimečný den. S našimi personalizovanými 3D přívěsky na klíče se světlem je překvapíte a zajistíte, že na tento den budou vzpomínat s velkou láskou.

Každému hostu můžete na klíče napsat jeho jméno nebo ho opatřit vzorem, který bude ladit s výzdobou akce, a zavěsit je na nástěnku, aby si každý host mohl při příchodu vzít svůj. Můžete je také umístit přímo na talíře každého hosta, aby věděli, kam patří, a na začátku akce obdrží detail navržený pro každého z nich. Tento detail si jistě zamilují.

Stačí jen popustit uzdu fantazii a přizpůsobit si ho tak, aby byl dokonalým detailem pro danou příležitost.

Trojrozměrný gravírovaný přívěsek na klíče se světly LED