Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Osvětlená skleněná klíčenka s 3D gravírováním ve tvaru srdce

klíčenka
253
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 20 hodinami 17 min.

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 3,5 cm (šířka) x 3,5 cm (výška) x 1 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: sklo.
  • Způsob personalizace: gravírování. Lze personalizovat na jedné straně.
  • Se světlem modré barvy.
  • Zapíná a vypíná se otáčením kovového válečku.
  • ID: #16946
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná 3D skleněná klíčenka se světlem

Jste-li člověk, který rád dbá na každý detail, pak jste na správném místě, protože naše skleněné klíčenky se světýlkem jsou výrobek, který nikdy nezůstane bez povšimnutí. Pokud rádi dbáte i o ty nejmenších detaily, je toto právě pro vás to pravé ořechové. Tyto krásné skleněné klíčenky s gravírováním v několika různých tvarech jsou skvělé téměř pro každého. Jejich kompaktní velikost je ideální pro pohodlné nošení.

Klíčenku lze personalizovat pomocí gravírování na jedné straně. Díky průhlednému sklu vynikne váš obrázek dokonalým způsobem. Můžete si nechat vyrýt obrázek s nějakou větou, jménem, dokonce i fotografií, a vytvořit tak jedinečný kousek, který bude personalizován pouze pro vás a nebudou existovat dva stejné.

Personalizace probíhá na zadní straně skla s efektem zrcadla, aby byl vizuální efekt návrhu ve trojrozměrném zobrazení ještě úžasnější. Když se podíváte na klíčenku ze strany, kde není personalizace, uvidíte váš obrázek s 3D efektem, který vás ohromí.

Klíčenka má kroužek na klíče , ale to, co ji dělá exkluzivní a jedinečnou, je, že má světýlko, které rozzáří váš obrázek. Zapíná se a vypíná otáčením malého kovového válečku, který je zabudován do skla. Po zapnutí se rozsvítí s krásným modrým LED světýlkem.

Personalizujte si perfektní klíčenku pro sebe nebo jako dárek

V této kategorii najdete spoustu návrhů připravených pro vás, protože chceme, aby byla práce s personalizací co nejjednodušší a nejpohodlnější. Můžete si vybrat z mnoha předem navržených šablon, abyste si je mohli rychle upravit pomocí našeho editoru.

Personalizovaná gravírovaná klíčenka s barevným osvětlením

Přidejte jména, napište věty, změňte typ písma, nahrajte fotografie, všechno velmi snadno, abyste si vytvořili perfektní klíčenku pro sebe sama nebo jako dárek, jenom několikerým kliknutím.

Ale nejenže můžete vybírat mezi všemi návrhy, které nabízíme, pokud chcete něco exkluzivního, aby si nikdo jiný nemohl objednat stejný návrh jako váš, můžete si vytvořit skleněnou klíčenku se světýlkem úplně od nuly. Vytvořte design a nahrajte ho do našeho editoru a my se postaráme o to, aby byl dokonalý. Určitě od této chvíle bude tato vaše oblíbená klíčenka, s jedinečným a neopakovatelným výrobkem.

Dávejte skleněnou klíčenku s osvětlením jako dárek na svatbách, křtinách a nebo prvnmí svatém přijímání

Všichni rádi dostaneme drobný dárek, když jdeme na takovou událost, a tento určitě neunikne pozornosti vašich hostů. Je to způsob, jak poděkovat vašim hostům za to, že jsou s vámi v takový speciální den. S našimi 3D personalizovanými klíčenkami s osvětlením je překvapíte a budou si pamatovat ten den s velkým úsměvem.

Můžete personalizovat klíčenku pro každého hosta s jeho jménem nebo s návrhem odpovídajícím výzdobě události a zavěsit je na tabuli, aby si každý mohl jednu vzít. Také je můžete položit přímo na talíře každého hosta, aby věděli, které místo je jejich, a tak už na začátku banketu dostanou dárek připravený pro každého z nich. Jistě se jim tento detail bude líbit.

Stačí nechat svou představivost plynout a přizpůsobit ji tak, aby byl ideálním dárkem pro danou příležitost.

Personalizovaná skleněná  klíčenka s gravírovanými a světýlkem LED