Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizovaná sklenice na víno v pouzdrě

sklenice
355
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 19 hodinami 54 min.

Zvolte si jednu možnost
Podrobnosti
 • Rozměry: 25 cm (šířka) x 23 cm (výška) x 11 cm (hloubka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Součástí je elegantní pouzdro z černého pevného kartonu.
 • Rozměry pouzdra: 23x25x11 cm.
 • Objem: 45 cl. Materiál: český křišťál.
 • Způsob personalizace: gravírování.
 • Ekologické: neobsahuje olovo. Vysoká odolnost.
 • Lze mýt v myčce na nádobí.
 • ID: #17775
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Gravírované sklenice na víno

Pokud jste milovníci vína, jste na správném místě. Víno je ideální nápoj k pití samotnému nebo s doprovodem, a pokud klidná večeře doprovázená dobrým vínem chutná dobře, s gravírovanou skleničkou na víno, personalizovanou vaším jménem nebo větou, která vás motivuje, je to ještě lepší.

Skleničky na víno jsou jemným a delikátním detailem, kterým můžete udělat dobrý dojem. Jsou ideální pro oslavu výjimečných příležitostí, jako je výročí, svatba nebo jen romantická a klidná večeře doma. Pokud jste nebo znáte někoho, kdo je milovníkem vína, a chcete mu věnovat dárek, který bude jistým hitem, tyto sklenice jsou bezpochyby tím, co jste hledali.

Tyto sklenice mají objem 45 c. a jsou vyrobeny z českého křišťálu. e to sklenice, která se dokonale přizpůsobí vašim oblíbeným vínům, abyste si je mohli vychutnat jedinečným a výjimečným způsobem. Je to vysoká sklenice s ústím o něco užším než její tělo a s dlouhou a velmi elegantní stopkou, díky níž budou vaše degustace znamenité.

Personalizace vaší oblíbené sklenice na víno se od nynějška provádí laserovým gravírováním, které sklo eroduje a zanechává na něm trvale vyznačený design.

Lze je mýt v myčce nádobí, takže se nemusíte bát, že budou vždy vypadat jako nové. Obědy a večeře s přáteli a rodinou budou s novými personalizovanými sklenicemi. na víno ještě lepší. Je čas oslavovat a my ve společnosti Wanapix chceme, abyste to udělali tím nejlepším způsobem.

Balení 2 sklenic na víno s vyrytými iniciály

Vytvořte si dokonalou sklenici pro zvláštní příležitost

Stejně důležitý jako výběr dobrého vína je i výběr správné nádoby, ve které si ho můžete vychutnat. S těmito sklenicemi na víno to určitě zvládnete. Nejenže je dokonalá sama o sobě, ale díky personalizaci bude vaše nová sklenice na víno jedinečná a nenahraditelná.

V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, které můžete upravit tak, aby byly zcela podle vašeho vkusu nebo podle vkusu osoby, které je budete dávat. Sklenice s frázemi, speciálními daty nebo dokonce s vašimi iniciály, sklenice jen pro vás. Můžete také přidat další detaily, jako jsou jednoduché obrázky, srdce, chcete-li mu dodat romantický nádech, nebo jakýkoli jiný druh dekorace, který byste chtěli, aby byl ještě výjimečnější.

Pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, pomocí našeho editoru si můžete snadno a rychle vytvořit osobní sklenici na víno od začátku. Ideální personalizace pro vaši sklenici bude připravena během okamžiku..

Darujte personalizovanou sklenici na víno a vytvořte jedinečný dárek.

Mnohokrát nevíme, co darovat, snažíme se najít nejvhodnější dárek pro danou osobu a zdá se nám to téměř nemožné. Mnohdy dokonce kupujeme něco náhodně, aniž bychom věděli, zda se jim to bude líbit. Chceme vám nabídnout tu nejlepší možnost. Darovat skleničku na víno s gravírováním je dokonalý detail pro ty nejzvláštnější a jedinečné příležitosti, pro které stojí za to si připít. Existuje nespočet příležitostí, při kterých lze darovat gravírovanou sklenici na víno:

Personalizovaná sklenice na víno s vyrytými texty
 • Dárek k výročí: každý společný rok přináší chvíle štěstí a jiné ne tolik, ale nakonec vždy vynahradí ty dobré a musíme najít tisíc důvodů, abychom si mohli připít a oslavit společně. Pokud si chcete se svým partnerem užít výjimečný okamžik, připravte romantickou večeři a překvapte ho těmito personalizovanými sklenicemi na víno. Úspěch je zaručen.
 • Oslava odchodu do důchodu: většina důchodců si ráda dá sklenku dobrého vína. Pokud máte ve svém okolí někoho výjimečného na oslavu odchodu do důchodu, s tímto detailem ho určitě oslníte.
 • Narozeniny: Určitě máte přítele nebo příbuzného, který je milovníkem vína, a takový dárek by ho překvapil. Nyní můžete sklenici na víno personalizovat jejich jménem, emotivní frází nebo dokonce vtipnou frází, jako například: "Pít víno je super, ale pít s "Antoniem" je lepší. Určitě najdete ideální personalizaci pro osobu, které se ho chystáte darovat.
 • Svatební dar: s pokud znáte budoucí ženicha a nevěstu, kteří jsou milovníky vína, věnujte jim k jednomu z nejlepších dnů jejich života skleničky na víno s osobním motivem, které se jim budou líbit. Kromě toho, pokud znáte datum svatby, můžete na sklenici uvést jejich jména a datum tohoto výjimečného dne. S novými personalizovanými skleničkami si budou moci vychutnat banket a uchovat si je na památku na všechna výročí. Není nic lepšího než sklenice, které připomínají datum, kdy se snoubenci vzali.

Už víte, jak si své nové sklenice na víno přizpůsobíte? Vytvořte si jedinečný design pro sebe nebo jako dárek a my se postaráme o zbytek.

Více informací

 • Průměr kalichu: 66,40 mm.
 • Průměr nejširší části: 87,90 mm.
 • Průměr základny: 81,30 mm.