Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Svačinové boxy s potiskem

svačinový box
361380 Kč
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 29 min.

Model
Podrobnosti
 • Rozměry: 16,5 cm (šířka) x 11,2 cm (výška) x 5 cm (hloubka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Objem: 700 ml.
 • Materiál: plast.
 • Produkt bez BPA.
 • Obsahuje vidličku a nůž a pásku k jejich připevnění.
 • Nevhodné do myčky nádobí a do mikrovlné trouby.
 • Víko lze přizpůsobit.
 • Schváleno pro použití se stykem s potravinami.
 • ID: #16714
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Pohodlné přenášení jídla v přizpůsobeném svačinovém boxu

Tupper je jednou z nejpoužívanějších nádob na přepravu potravin, díky nimž se můžeme starat o svou stravu a zároveň ušetřit peníze, aniž bychom se vzdali domácího nádechu našich oblíbených jídel. Použití tohoto oblíbeného boxu má mnoho výhod. Zaprvé nám pomáhá ušetřit peníze, protože místo toho, abychom se stravovali v baru nebo restauraci a platili za menu, můžeme si vzít propracované a chutné pokrmy kamkoli do krabičky na oběd. A také nám pomáhá pečovat o naše zdraví, protože v mnoha případech, když jíme v restauracích nebo jídelnách, jíme tučnější jídla nebo zákusky, které bychom v normálních podmínkách nejedli.

Jedinečnost našich tupperů spočívá v tom, že si je můžete přizpůsobit podle svých představ a vytvořit design přímo pro vás. Jíst venku nebylo nikdy tak snadné. A jsou určeny nejen pro dospělé, kteří si mohou vzít oběd do práce, ale i pro ty nejmenší doma. Mohou si vzít svačinu do školy nebo svačinu do parku, ať už je to ovoce nakrájené na kousky, sendvič nebo jejich oblíbená svačina.

Přizpůsobené obědové boxy jsou ideální pro “batch cooking”

Dávkové vaření je trend, který se stává stále módnějším. Spočívá ve vaření různých receptů ve stejnou dobu po několik dní v týdnu. Kombinací různých přípravků vytvoříte další ve velmi krátkém čase. Tato technika má mnoho výhod: šetří čas v kuchyni, lépe využívá potraviny, zabraňuje improvizaci, která může vést k horšímu stravování, lépe plánuje týdenní nákupy a také připravuje jídelníčky vyšší nutriční kvality.

Naše přizpůsobené obědové boxy jsou ideální, jelikož si své kulinářské výtvory můžete vzít kamkoli s sebou, a dokonce si můžete krabičku na oběd personalizovat pro každý den v týdnu, abyste se při týdenním plánování jídla nespletli.

Tupperware a boxy na svačinu s vlastními fotografiemi a textem

Především bezpečnost: 0 % BPA

Žádný z našich svačinových boxů neobsahuje BPA. Tato zkratka označuje chemickou látku nebo sloučeninu zvanou bisfenol A, která se již desítky let používá v plastových výrobcích, ale po několika studiích se ukázalo, že je škodlivá. Proto je důležité, abyste se vždy, když přenášíte jídlo nebo pití v plastových nádobách, ujistili, že neobsahují BPA, jako je tomu u všech našich svačinových boxů.

Přizpůsobte si krabičku na oběd pomocí personalizovaného designu

V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, díky kterým si můžete svůj nový box na svačinu přizpůsobit podle sebe. Šablony, do kterých můžete přidat své jméno, jméno partnera nebo jméno svého dítěte, motivační fráze pro každodenní život. Můžete si je dokonce přizpůsobit podle dne v týdnu, kdy je chcete používat. Pokud patříte k těm, kteří si rádi nevšímají, najdete zde sofistikovanější a vážnější vzory, pokud chcete upoutat pozornost, najdete zde jiné, zábavnější a žoviálnější vzory. V nabídce jsou také dětské návrhy pro nejmenší.

A pokud nenajdete žádný návrh, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, s naším editorem to máte velmi snadné. Design své osobní krabičky na oběd si můžete vytvořit od základu. Bude to jako kreslit na prázdné plátno.

Popusťte uzdu své fantazii a přizpůsobte si to, co bude od nynějška vaše oblíbená personalizovaná krabička na oběd. Postaráme se o jejich dokonalý vzhled.