Svíčky s vlastním potiskem

118 Kč
Množství:
Svíčka
Vyberte možnost: Čirá sklenička
Barva
 • Rozměry: 5ø (šířka) x 6 cm (výška)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Svíčka s různými vůněmi: bílá s vůní vanilky, červená s vůní jahod, modrá s vůní levandule, zelená s vůní jablek.
 • Materiál svíčky: bílý parafín.
 • Dodává se v průhledné skleněné nádobě.
 • Přizpůsobení gravírováním na povrchu sklenice.
 • ID: #16596
Recenze
Recenze s fotkami
5e2af411a31921d58376f52b2bb91f19367930f9
468e202d824c8e8e7c38c3dca38224374d5a418d
e6f441cdf7ee6bd89a31f6e573a6f8ebc7b34a9a
f302960d21f1015ff3a316064a9d4439a96bf49b
be87002802d31e73a3d795aabe94c7a9f887668f
3ed9be73726656f37f2fcc3f2c7698c37453237c
0919fc2b2503c593a75fd7e21aaa7b95d1ad19fa
b481a7356c85685dc90ed55e0ac60969377e74f2
Zobrazit všechny obrázky

4,09
116 Recenze
5
57 %
4
14 %
3
16 %
2
9 %
1
5 %
Customers Reviews
A
Alena (Sokolov, CZ)
koupil/a: Aromatická svíčka s dřevěným víčkem
28/04/2023
"víčko špatně drží"
user social avatar
Angélique (Servas, FR)
koupil/a: Aromatická svíčka v průhledné sklenici
27/05/2023
"velmi pěkné, ale malé"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Marta (Salamanca, ES)
koupil/a: Aromatická svíčka s dřevěným víčkem
19/05/2023
"Detail byl krásný, i když dodací lhůta nebyla taková, jak bylo uvedeno."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
M
Maria joão (Vale de cambra, PT)
koupil/a: Aromatická svíčka v průhledné sklenici
12/05/2023
"Obrázky mají kvalitu a přišly přesně podle objednávky. Doprava na těchto stránkách byla vždy rychlá. Udělal jsem více než jeden nákup a doporučuji!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
S
Silvia (Cornella llobregat, ES)
koupil/a: Aromatická svíčka s dřevěným víčkem
03/05/2023
"Jeden z dárků ke dni matek, obrázek vypadá skvěle!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Jonay (Las palmas, ES)
koupil/a: Aromatická svíčka v průhledné sklenici
23/04/2023
"Originální a dobře vyrobený dárek"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizované vonné svíčky

Vonné svíčky se bezpochyby dostávají do popředí zájmu v domácnostech po celém světě a stávají se jedním z nejpoužívanějších dekorativních prvků. To, co dříve sloužilo pouze k osvětlení domácnosti, je nyní díky svým nádherným vůním jako letenka na tisíc různých míst.

Vonné svíčky mají v sobě jakési "kouzlo", protože díky jejich plameni se nám podaří navodit hřejivou atmosféru domova a zároveň je prostředí prosyceno vůněmi, které vás přenesou na vaše oblíbené místo.

Chceme být součástí tohoto kouzla. Nyní si můžete vonné svíčky přizpůsobit a ozdobit jimi jakýkoli kout svého domova nebo mít originální a jedinečný dárek pro osobu, na kterou právě myslíte.

Na našich webových stránkách najdete různé typy svíček podle toho, pro jakou příležitost je chcete použít. Některé modely mají různé barvy a jiné jsou spojeny s vůní, která okouzlí všechny vaše smysly.

Vyberte si dokonalou svíčku pro každou příležitost

 • Vonná svíčka s dřevěným víčkem: tyto svíčky jsou ideální pro romantickou večeři, jako dekorace domova nebo jako detail pro různé akce. Bambusové víko svíčky si můžete přizpůsobit některým z námi nabízených vzorů nebo si ho můžete upravit podle vlastního vkusu. Je personalizovaná přímým tiskem na víko, takže váš design nebo obrázek bude vidět v plné barvě. Můžete si objednat od jedné personalizované jednotky až po libovolný počet. Má vanilkovou vůni, která potěší každého, a její hřejivost okouzlí čich natolik, že si budete chtít dát jeden do každé místnosti v domě. Je vyrobena ze skla, její víko je z bambusu a obdržíte ji v krásné individuální krabičce s ekologickým designem. Jsme si jisti, že se vám bude líbit.
 • Vonná svíčka v kovové krabičce: s touto krásnou svíčkou nenecháte nikoho lhostejným. Jedná se o svíčku v malé kovové krabičce s víčkem a průhledným okénkem, kterou můžete personalizovat frází nebo jménem kolem krabičky. Její vanilková vůně je obzvlášť hřejivá a klidná. Můžete si vybrat z různých barev podle toho, pro jakou příležitost ho potřebujete.
 • Vonná svíčka v barevném skle: tato svíčka jistě překvapí každého, kdo ji dostane. Svíčka je umístěna ve skleněné váze v různých barvách, můžete si vybrat z několika různých barev podle svého vkusu. K dispozici budete mít také řadu vůní, které překvapí i ty nejjemnější čichové smysly. Sklenici si můžete přizpůsobit některým z našich vzorů nebo ji upravit podle svého vkusu, aby byla jedinečná.
 • Vonná svíčka v čirém skle:klasika, která nikdy nevyjde z módy. Naše vonná svíčka v čirém skle se hodí pro každou příležitost. Můžete si vybrat z různých barev svíček a ke každé z nich se váže jiná vůně, například: červená svíčka má velmi zvláštní jahodovou vůni. Každý z nich vás určitě něčím překvapí. Skleničku si můžete upravit podle vlastního výběru. Postaráme se o jeho vyrytí na sklo, aby bylo dokonalé.

V závislosti na své vůni nám vonné svíčky dokáží zlepšit náladu a vytvořit jedinečné a intimní chvíle s rodinou, přáteli nebo dokonce okamžiky samoty a klidu, které se nám navždy vryjí do paměti. Stačí si jen vybrat model a personalizaci, kterou si přejete, a pak už zbývá jen najít ideální příležitost, abyste si mohli vychutnat její vůni a teplo.

Personalizované svíčky pro křtiny a další události

Všichni rádi dostáváme na akcích, kterých se účastníme, dárek, a pokud je navíc personalizovaný, tím lépe, protože když ho držíte v ruce, víte, že na vás tito lidé mysleli. Personalizované vonné svíčky jsou ideálním dárkem pro svatby, křtiny, svaté přijímání a všechny události, kde chcete mít pro své hosty jedinečný dárek.

Můžete ji nechat na stole, aby každý host věděl, kde sedí, protože na svíčce je jeho jméno, nebo ji můžete udělat jako "otevřený bar" svíček, takže si každý může vybrat jednu, tu, která se mu líbí nejvíc, a vzít si ji domů, aby si její vůni mohl vychutnat, kdykoli bude chtít.

Můžete je personalizovat logem svatby, jménem a datem dítěte, které přistupuje ke svatému přijímání, nebo dětskou kresbou a datem křtu. Jakýkoli design bude vypadat skvěle, protože samotná svíčka je dokonalá, jak její velikost, tak originální prezentace v malé krabičce s ekologickým designem z ní udělají ideální detail pro tuto zvláštní událost.

Překvapte své hosty personalizovanou vonnou svíčkou!

Výhody vonných svíček

Vonné svíčky přinášejí lidem, kteří je používají, mnoho výhod, a pokud se zastavíte a zamyslíte se nad mnoha okamžiky v našem životě, instinktivně se k nim uchylujeme.

Pomáhají nám uvolnit mysl, pozorovat plamen ohně, jeho tvary, různé barvy... je to něco, co upoutá naši pozornost, a pokud to navíc doprovodíme vanilkovou vůní, bude to dokonalý doplněk pro ten den, kdy máme chuť se odpojit.

Personalizované svíčky s obrázky a textem

Velmi často také slýcháme, že svíčky čistí atmosféru, přitahují pozitivní energie a zahánějí negativní energie, zejména u světlých barevných svíček, jako jsou naše personalizované svíčky.

Svíčky se také často používají ke zlepšení koncentrace. Když máte před sebou stresující zkouškové období, zkoušky za rohem nebo jakoukoli situaci, která vás příliš zahlcuje... Vezměte si vonnou svíčku, zapalte ji, když uvidíte, že vaše schopnost soustředění klesá, dejte si pár minut na odpočinek a pak se vraťte k práci, uvidíte, že po návratu budete mnohem uvolněnější a soustředěnější než předtím.

Svíčky také dokáží vytvořit intimní atmosféru. Kdo by nesnil o romantické večeři při svíčkách? Když jste s někým výjimečným, létají jiskry, tento okamžik je dokonalý sám o sobě, ale když k tomu přidáme jemné světlo našich vonných svíček, vytvoříme dokonalou atmosféru pro tuto zvláštní příležitost.

Nabízejí pocit ochrany, jak jsme již řekli, vždy hledáme světlo na konci tunelu, maják, který osvětluje náš život, takže když se cítíme ve tmě, můžeme si zapálit svíčku a nechat své pocity, aby k nám vtrhly s pocitem ochrany a blahobytu, který nám svíčky nabízejí.

A nyní si nenechte ujít příležitost personalizovat si u nás vonnou svíčku a překvapit výjimečnou osobu, sebe nebo své hosty dokonalým detailem.

Zavřete oči, uvolněte se, zhluboka se nadechněte a vychutnejte si svou osobní vonnou svíčku. .

Personalizovaná vonná svíčka se jménem

Důležitá doporučení

 • Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru dospělé osoby.
 • Uchovávejte je mimo dosah dětí a domácích zvířat.
 • Svíčku uchovávejte mimo dosah hořlavých předmětů.
Etikety na Svíčky s vlastním potiskem