Toppers s potiskem

Toppers s potiskem

topper
329 Kč
Množstevní slevy

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 12 cm (šířka) x 20 cm (výška) x 0,3 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: průhledný akrylát.
  • Přizpůsobení na jedné straně.
  • K dispozici jsou různé tvary.
  • ID: #16252
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované toppery na dorty

Ozdobte si nejsladší okamžiky svého života našimi personalizovanými toppery. S nimi bude třešnička na dortu tím nejlepším možným způsobem. Tyto fantastické průhledné akrylátové ozdoby na dorty budou ideálním doplňkem pro zdobení vašich dortů a koláčů. Jsou k dispozici v různých tvarech, hvězda, srdce, šestiúhelník a kruh, které si můžete přizpůsobit, takže si je můžete vyrobit zcela podle svých představ.

Žádná rodinná událost se neobejde bez personalizovaného topperu, protože každý slušný sladký stůl se může spolehnout na personalizované zdobení dortu které se k němu hodí. Můžete si ji navrhnout podle svých představ, s texty, obrázkem oblíbených kreseb vašeho dítěte, fotografií nevěsty a ženicha, oslavence nebo s jakýmkoli nápadem, který vás napadne.

Přizpůsobte si dokonalý topper na dort

V této sekci naleznete mnoho návrhů, které jsou navrženy tak, aby váš topper na dortu vynikl zvláštním způsobem. Návrhy, které můžete velmi snadno a rychle upravit pomocí našeho editoru a zcela si je přizpůsobit.

Pokud nenajdete design, který by odpovídal vašim představám, můžete si také vytvořit přizpůsobený topper na dort od začátku. Můžete přidat jména, nahrát fotografie, obrázky a vytvořit jedinečný a speciální topper na dort, ideální pro událost, kterou se chystáte oslavit.

Třešničkou na dortu jsou naše personalizované toppery

Stále více lidí hledá na akcích originalitu a odlišuje se tím, že vytvoří něco jedinečného,co upoutá pozornost hostů a strávníků. Personalizované toppery lze použít při nejrůznějších událostech, jako na křtinách, narozeninách, svatbách, výročích, atd. a dokonce i při firemních večírcích, protože každý rok je důvodem k oslavě.

Personalizovaný topper na dort

V posledních letech se stalo velmi módní zdobit svatební dort frází, která odkazuje na vaše motto, oblíbenou píseň, hashtag nebo jakoukoli frázi, která vás motivuje a dává vám impuls vpřed, je to velmi důležitý den a zaslouží si topper, který je na výši.

Toppery na dort jsou dokonalým doplňkem, který korunuje dort a dává třešničku na dortu naší události, aby zůstala vrytá do paměti všech účastníků a zejména organizátorů akce, protože ti vždy vynakládají maximální úsilí, aby vše proběhlo hladce.

Speciální události vyžadují speciální dorty se speciálními toppery

První narozeniny miminka jsou velmi důležitým okamžikem jak pro samotné dítě, tak pro jeho rodiče a nejbližší příbuzné. V okamžiku, kdy slavíte, si uvědomíte, jak rychle čas utekl a jak moc vaše dítě vyrostlo a stalo se mnohem samostatnějším človíčkem.

Je to velmi šťastný okamžik, když vidíte, jak jste šťastní, když vidíte, že dítě vyrůstá tak šťastné a veselé. A jak jinak to udělat než uspořádáním narozeninové oslavy, na kterou si můžete uchovat krásnou vzpomínku, a samozřejmě ke každé správné oslavě patří dort a na každém správném dortu nesmí chybět osobní poleva.

Další nápady pro použití personalizovaných topperů jsou například na akcích, kde jsou různé stoly a kde je organizován zasedací pořádek,můžete pro každý stůl personalizovat topper s číslem stolu, jménem nebo tématem, aby každý host věděl, kde má sedět.

Tisíce různých možností v jediném produktu. Teď už jen stačí popustit uzdu fantazii a vytvořit si ten nejkrásnější topper, jaký jste si kdy představovali. Postaráme se o to, aby vaše návrhy vypadaly na svrchnících dokonale. A zbývá už jen... Užijte si to!

Personalizovaný topper se jménem nebo fotografií pro události