Vánoční punčocha s jménem

Vánoční punčocha s jménem

vánoční punčocha
358 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 21 cm (šířka) x 43 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: 100 % polyesterový streč s lemováním z beránka na přední straně.
  • Včetně červené stuhy na zavěšení.
  • Přizpůsobitelné na obou stranách.
  • ID: #1635
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované vánoční punčochy

Slyšíte to? Ano, rozhodně je to... Otec Vánoc! Už k nám přijíždí, tak si pospěšte a pověste všechny vánoční punčochy, ať nám může nechat dárky!

Vánoce a vše, co souvisí s vánočními dárky, jsou kouzelným obdobím. A díky personalizovaným vánočním punčochám to může být ještě lepší. Děti a vůbec celá rodina si jistě ráda pořídí vlastní punčochu s osobním motivem. Někteří lidé jim také říkají personalizované vánoční boty, protože mají tvar bot. Ať už se jedná o boty nebo ponožky, je to dokonalý způsob, jak vyzdobit svůj domov.

Máme dva modely vánočních punčoch: k zavěšení: jedny vyšívané a druhé k personalizaci pomocí fotografií. Vyšívaná vánoční ponožka je hnědá, s vánočním vzorem na ponožce se stromky, hvězdami, koulemi a dalšími motivy. A v horní části je červená plocha, kam vyšijeme jméno podle vašeho výběru. Tento model je ideální, pokud hledáte vánoční ponožky se jménem.

Druhým modelem je vánoční punčocha s fotografií. V tomto případě se personalizace neprovádí vyšíváním, ale přímým tiskem na textil. Tato ponožka má na horní straně měkkou bílou ovčí kůži. Zbytek ponožky je jako prázdné plátno, na kterém se můžete rozhodnout, jaký vzor se objeví. Může to být fotografie dítěte nebo dospělého, kterému ponožka patří, nebo to může být vánoční design pouze se jménem dotyčné osoby. Pokud jde o personalizaci produktu, nabízíme mnoho předpřipravených šablon, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí, a přidat požadované fotografie nebo text.

Vánoční punčochy s personalizovanou fotografií

Vyšívané ponožky jsou obvykle nejoblíbenější volbou pro ty, kteří hledají elegantnější nebo klasický model. Ponožky s potiskem zase mohou být použity k vytvoření zábavnějších vánočních ponožek se vzory se soby, vánočními stromky, Santa Klaus... Samozřejmě kromě možnosti vložit fotografii dívky nebo chlapce, ženy nebo muže, kterému ponožka patří.

Připravte se na Vánoce

Vánoce jsou časem tradic a rodinných setkání. Je to vhodná příležitost setkat se s lidmi, které jste dlouho neviděli. V ulicích a samozřejmě i u vás doma se objeví výzdoba. Na krbové římse nebo u stromečku nesmí chybět typická ponožka s motivem Santa Klause, která dodá domáckou atmosféru.

Tyto ozdobné vánoční punčochy můžete použít čistě dekorativně, zavěsit je na krb (pokud máte to štěstí, že ho máte) nebo jednoduše na zeď v obývacím pokoji či na knihovnu. Mohou však mít i reálné využití, když do nich vložíte malé dárky. Vzhledem k jejich velikosti se do nich nevejdou obrovské dárky, ale můžete do nich umístit některé malé nebo středně velké dárky. Ponožky mají otvor, takže je lze použít jako vánoční pytel nebo textilní tašku. Každý tak může mít v ponožce malý dárek: děti, rodiče, prarodiče, tety a strýcové, bratranci a sestřenice... celá rodina.

Neváhejte a personalizujte si zde své vlastní vánoční punčochyať už dáváte přednost vánočním punčochám s vyšitým jménem, nebo vánočním punčochám s personalizovanou fotografií.

Vyšívaná vánoční punčocha k zavěšení na zeď

Instrucciones de lavado

Štítek na ponožky s fotografií