Věšák na klíče s potiskem

465 Kč
Množství:
#16316
Ručně vyrobeno
  • Rozměry: 29 cm (šířka) x 15 cm (výška) x 0,4 cm (tloušťka)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Materiály: dřevěný stojan se 4 pozlacenými kovovými knoflíky.
  • Součástí je zadní háček pro zavěšení na zeď.
Recenze
Recenze s fotkami
review image
review image
review image
review image

M
Mcarmen (Ajalvir, ES)
04/04/2022
"Věšák je v pořádku a design je pěkný, ale čekal jsem něco víc. Nemyslel jsem si, že je to jen překližka a hotovo. Na obrázku na webových stránkách jsem to neviděl dobře."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
E
Esther (Bathmen, NL)
06/03/2022
"Super pěkný výrobek, trochu nepohodlné zavěsit, ale to nevadí."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
N
Nuria (Monzon, ES)
01/03/2022
"Perfektní produkt, skvělá hodnota za peníze"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
M
María fe (Zaragoza, ES)
28/02/2022
"Zlepšil bych zadní podporu výrobku, ale obraz je krásný."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
I
Iyad (Asse, BE)
03/02/2022
"Očekával jsem něco jiného"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
I
Iyad (Asse, BE)
koupil/a: Keramický hrnek
03/02/2022
"Vynikající kvalita"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
E
Emilie (Massy, FR)
19/12/2021
"Velmi pěkné, pěkné barvy. Pozor však na jemné dřevo."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizované dřevěné věšáky na klíče

Každému z nás se někdy v životě stalo, že jsme vyšli z domu a nemohli najít klíče, že? Máme pro vás dokonalé řešení, jak je mít vždy přehledně uložené a umístěné - s těmito krásnými personalizovanými dřevěnými věšáky na klíče už nikdy nebudeme muset doma klíče hledat.

Ideální jako dárek domů tak pro někoho. Dojemný a krásný detail pro páry, které spolu začínají žít ve svém novém hnízdečku lásky, pro překvapení partnera na výjimečném rande, pro novomanžele nebo jednoduše pro ozvláštnění vstupní haly vašeho domova krásnou a velmi praktickou výzdobou. Zavěste klíče celé rodiny na tento ideální personalizovaný nástěnný věšák na klíče..

Jedná se o originální a praktický věšák na klíče, který vyroben z kvalitního dřeva,a má háčky na klíče ve zlaté barvě, díky nimž bude vaše předsíň vypadat jako nikdy předtím.

Tento rodinný věšák na klíče ve tvaru půlkruhu se čtyřmi zlatými háčky je ideální k uložení klíčů od celé rodiny nebo od všech místností, které máte pod zámkem.

Personalizovaný dřevěný věšák na klíče si zamilujete. Nejen proto, že je to ideální a krásný osobní detail, který zdobí váš domov, ale také proto, že vám pomůže udržet pořádek v klíčích celé rodiny. Rozlučte se se sháněním klíčů na poslední chvíli.

Personalizované dřevěné věšáky na klíče

Přizpůsobte si dokonalý věšák na klíče do svého domova

V této sekci najdete spoustu návrhů vytvořených pro vás, abyste si mohli snadno přizpůsobit nový věšák na klíče pro váš domov nebo pro zvláštní osobu, které ho chcete dát jako dárek.

Návrhy, které můžete personalizovat krásnou a dojemnou větou, nebo se vám třeba líbí nějaký vtipný či jeden z nejoblíbenějších s příjmeními rodiny nebo jmény páru, který je bude používat. Pro personalizaci těchto krásných věšáků na klíče platí všechny možnosti, které vás napadnou.

A pokud nenajdete design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, můžete si také vytvořit vlastní design od začátku, přičemž vámi vytvořené návrhy mají ještě větší kouzlo a nejlepší na tom je, že žádné dva věšáky na klíče nebudou úplně stejné. Zní to perfektně, že?

Od této chvíle budou vaše klíče od domu vždy po ruce a v pořádku. Neexistuje žádná výmluva, proč nechat klíče uložené v co nejoriginálnějším a nejkrásnějším provedení.

Originální dárek pro osamostatňující se osobu nebo pár

Když máme darovat dárek, vždy hledáme něco originálního, co osobu nebo osoby, kterým ho budeme dávat, překvapí. Velmi klasickým okamžikem, kdy obvykle někomu něco darujeme, je ten, o němž víme, že se osamostatní nebo se přestěhuje do nového domova. S tímto krásným věšákem na klíče nikoho nenecháte v klidu.

Stačí jen popustit uzdu fantazii a vytvořit ten dokonalý. Nikdo nezná své chutě lépe než vy a určitě vytvoříte ten dokonalý. Můžete si ji přizpůsobit pomocí fotografie, hezké fráze, jmen členů rodiny nebo dokonce jejich příjmení. Každá možnost bude skvělá a potěší každého, kdo ji uvidí.

Personalizovaný věšák na klíče ze dřeva
Etikety na Věšák na klíče