Visačka na kliku lepenka

Visačka na kliku lepenka

visačka na dveře
119 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Podrobnosti
  • Rozměry: 9 cm (šířka) x 21 cm (výška) x 0,3 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Personalizováno na 1 straně.
  • S háčkem k zavěšení na kliku.
  • ID: #17346

Návrhy

Popis

Personalizovaná visačka na dveře

Naše ložnice je jako naše komfortní zóna, kde odpočíváme po náročném dni, ať už v práci, na cestách nebo v každodenním životě. Jedním z nejoblíbenějších okamžiků je pro mnoho lidí chvíle, kdy vstoupí do pokoje, udělají si pohodlí, zavřou oči a odpočívají, ať už spí, nebo poslouchají klidnou hudbu. A nechceme, aby někdo rušil váš odpočinek. Proto máme ty nejkrásnější nové personalizované visačky na dveře, které můžete najít.

Jsou dokonale navrženy tak, abyste je mohli snadno zavěsit na kliku jakýchkoli dveří. Můžete si vybrat ten, který se vám nejvíce líbí, pokud máte rádi něco hřejivějšího, bude pro vás dobrou volbou dřevěná visačka na dveře, pokud máte rádi něco modernějšího a odlišného, pak pro vás bude ideální akrylátová visačka na dveře.

Obě jsou personalizovány na jedné straně ya můžete si vybrat z nekonečného množství vzorů nebo si vytvořit vlastní. Na dveře každé místnosti v domě umístěte osobní věšák, který představuje osobnost člověka, který v ní žije.

Tento typ visaček se vždy používá v hotelech, abyste dali najevo, že si potřebujete odpočinout nebo že chcete mít trochu soukromí, aniž by vás někdo vyrušoval. Od nynějška už nebudete muset opouštět dům, abyste je mohli používat, do vaší domácnosti dorazil personalizovaný věšák na dveře, který vám usnadní život, udělá ho pohodlnějším a praktičtějším.

Personalizovaná visačka na dveře s fotografiemi a textem

Přizpůsobte si dokonalý věšák pro své dveře

V této sekci najdete spoustu návrhů, které můžete upravit tak, aby byly ideální pro váš nový přizpůsobený věšák na dveře. Přidávejte fotografie, vytvářejte vtipné texty, personalizujte je svým jménem nebo jmény svých dětí nebo klasickou frází "Potřebuji spát, nerušit". Pokud však mezi všemi možnostmi, které máte na našich webových stránkách k dispozici, nenajdete design, který by vám stoprocentně vyhovoval, můžete si věšák na kliku také velmi snadno a rychle přizpůsobit podle svých představ pomocí našeho editoru.

Dodejte svému pokoji nebo pokoji kteréhokoli člena domácnosti zvláštní nádech tím nejoriginálnějším a nejzábavnějším způsobem ode dveří. Už žádné přerušování nebo přerušované přestávky, nyní bude náš spánek, relaxace nebo dokonce čas na studium chráněn více než kdy jindy.

Dodejte dveřím své ložnice zvláštní nádech pomocí nové visačky.

Je normální, že se v ložnici chceme cítit pohodlně, cítíme se v ní chráněni a pohodlně, protože v ní trávíme hodně času, je to prostor, kde máme více soukromí. S novými personalizovanými závěsy na kliku vás nikdo nebude rušit.

Je ideální i v případě, že máte více dětí a každé z nich má svůj vlastní pokoj. Je to jednoduchý způsob, jak bez nutnosti označovat dveře jakýmikoliv samolepkami, označit, který pokoj patří kterému z nich, líbí se jim to, mají pocit, že jim to zvláštním způsobem patří.

Je také ideální pro darování a detail s malými členy rodiny nebo s těmi, kteří nejsou tak malí, můžete si vybrat přizpůsobit design, buď ve dřevě nebo v metakrylátu s jejich oblíbenými kresbami, se speciální frází, s jejich jménem nebo s jejich fotografií. Tento personalizovaný věšák na dveře nenechá nikoho lhostejným.

Personalizované visačky na dveře s háčky na zavěšení

Teď už stačí jen přemýšlet, komu ho chcete dát, nebo jestli jste si už uvědomili, že jich doma pár potřebujete, a popustit uzdu fantazii a vytvořit jedinečný osobní věšák. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu na míru, žádné dva kusy nebudou stejné, což je činí ještě výjimečnějšími.

Vytvořte si dokonalý design pro sebe nebo jako dárek a my se postaráme o zbytek. Svět personalizace máte na dosah ruky na několik kliknutí.