Zaručené doručení před Dnem otců

Visačky na zavazadla s potiskem

visačka na zavazadla
202 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Podrobnosti
  • Rozměry: 7 cm (šířka) x 10 cm (výška) x 0,2 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: akrylátové sklo.
  • Personalizované po jedné straně.
  • Visačky na kufry, zavazadla nebo batohy.
  • Přidejte své jméno, telefonní číslo, návrhy atd. online.
  • Černý pásek z PVC.
  • ID: #17125
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované visačky na zavazadla

Při cestování nezapomeňte označit všechna svá zavazadla personalizovanými visačkami a kufry nebo batohy. Jsou vyrobeny z odolných materiálů (na výběr jich je několik) a mají zapínání na přezku, takže je můžete pohodlně připevnit na kufry, tašky a batohy.

Tyto personalizované visačky na zavazadla lze navrhnout podle vašich představ s uvedením všech vašich údajů a výběrem krásného designu. Jsou nezbytným doplňkem pro doplnění vašich údajů, aby byly vždy viditelné a v případě ztráty jste mohli získat všechny své věci zpět.

Ačkoli se nejčastěji používají na kufry, jsou ideální i pro malé dětské batohy s jejich údaji a třídou, aby je bylo možné identifikovat. A lze je použít nejen k identifikaci kufrů: mohou být také čistě dekorativním doplňkem, který dodá vašemu kufru nebo batohu originální nádech.

Vytvořte si vlastní personalizované visačky na zavazadla s vašimi údaji

Štítky na cestovní zavazadla jsou velmi užitečným nástrojem pro identifikaci a lokalizaci kufru v případě ztráty nebo záměny na letišti či nádraží. Kromě toho, že štítky na zavazadla usnadňují nalezení kufru, umožňují také přizpůsobit a ozdobit kufr podle vlastního vkusu a stylu.

Jednou z hlavních výhod používání visaček na zavazadla je, že nám umožňují jasně a přesně určit, kdo je majitelem kufru. Na letišti nebo na nádraží je mnohokrát mnoho kufrů, které vypadají podobně, a je snadné si jeden s druhým splést. Tím, že jsou na štítku uvedeny naše osobní údaje, můžeme zajistit, aby nám byl kufr vrácen, pokud se ztratí nebo je zaměněn s jiným.

Personalizované jmenovky na zavazadla a kufry

Další výhodou používání visaček na zavazadla je, že nám umožňují přizpůsobit si kufr podle našeho vkusu a stylu. Mnohdy se stává, že kufry, které si koupíme, jsou si navzájem velmi podobné a je snadné si ten náš splést s jiným. Díky personalizovanému štítku můžeme svůj kufr odlišit od ostatních a učinit ho jedinečným a osobním. Kromě toho nám to umožní dodat našemu kufru nádech osobnosti a učinit jej atraktivnějším a originálnějším.